Skocz do zawartości

Whisky


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
W dniu 5.03.2021 o 19:14, Widget napisał:

Hatozaki pure malt, pisało słodkie nuty, a mnie po prostu uderzyła mocna gorycz.

Widzisz, dopiero po wieeeelu miesiącach od Twojego posta sam miałem okazję niedawno skosztować. Od dzisiaj nie odważę się proponować Tobie czegokolwiek z whisky, bo najwyraźniej mamy różnobiegunowe gusty. Hatozaki dla mnie miód w gębie. Całą butelkę oćwiczyliśmy we trzech i to uwaga uwaga...pijąc ją na ciepło bez rozcieńczania czymkolwiek. Ambrozja!:banderas: Zwykły biały Bushmills wychylony po niej to był jak paw pawiana:bad:

IMG_20220625_175012092.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
2 minuty temu, Widget napisał:

Podziwiam, kubki smakowe trzeba wytrenować na czymś tańszym najwidoczniej.

 

Generalnie pierwsze łyki zawsze będą paliły, bo to jest >40% na śluzówkę. ;) Jak nie masz sucho w buzi i weźmiesz kilka małych łyczków to gwarantuję ci, że po kilku minutach następne będą już znacznie to znacznie łagodniejsze, a aromat i smak - w pełni odczuwalny. :lapka: 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Kupione z ciekawości - kiedyś znajomy podał mi nalewkę na mleku w tej butelce i bardzo zaintrygowała mnie ta etykieta. W końcu znalazłem o co się rozbijało i oto jest.

 

Cena: 167 PLN w gdyńskim Auchan w Rivierze

 

6F7F239D-B38A-4E95-9070-40930723D3BE.thumb.jpeg.7f9390148f80d30a4381ce3b9c0bfea4.jpeg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
5 godzin temu, Rozi napisał:

Czy do 200 złotych znajdę lepszą łychę japońską od Nikka From The Barrel? Toki piłem.

Lepszego blenda może być ciężko znaleźć, ale w podobnej cenie widziałem kiedyś to: 

 

WHY-CHIT-SUN-1.thumb.jpg.17a3417fc0f32c63f2cedd260588582d.jpg

 

Teściu mnie kiedyś tym częstował, była bardzo przyjemna

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...