Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2010


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle wpis do posta kapsla, co wy oceniacie grę której nie ma? Dobrze to ja też będę.

 

Nowe ustawienia taktyczne, suwaki które w PESie napewno zmienią obraz gry, system kart, nowe animacje, lepszy mo cap daje tej grze 10/10

 

Dobranoc.

Odnośnik do komentarza

Ale to nie jest temat o PESie 09, a o wersji z numerkiem 10 więc to nie jest do tego miejsce, paniemajesz?

 

A ja czekam na PESa 10 jak na zbawienie, bo mam nadzieję, że w końcu tryb online będzie konkretnie dopracowany - w sensie, że nie będzie już lagów (choć i teraz nie zawsze są) ale powinno być zero ;)

Odnośnik do komentarza
Alex Del Piero będzie zdobił okładkę włoskiej edycji PES 2010. Ikona "Starej Damy" uważa serię PES za najlepszą grę piłkarską i jest dumny z faktu, iż to właśnie on został wybrany na postać firmującą PES2010 w Italii.

delpiero_small.OuHO.jpg

 

Konami po raz pierwszy w historii postanowiło pokazać fanom jak przebiega proces produkcji najnowszej odsłony PES. W niespełna ośmiominutowym klipie można zobaczyć krótkie rozmowy z osobami pracującymi nad poszczególnymi aspektami gry, takimi jak grafika, animacja czy też ustawienia taktyczne.

 

Pokazane zostają, obecne po raz pierwszy, paski konfigurujące taktykę oraz system wyłączalnych kart specjalnych. Na boiskowym diagramie, za pomocą kropek i strzałek, zaprezentowana jest zasada działania poszczególnych kart.

 

 

issonline.pl

Odnośnik do komentarza

No zobaczymy.

 

Jezeli ogranicza magie (zero bezwladnosci, pilkarze biegnacy szybciej niz lecaca pilka itp., lyzwiarstwo figurowe) i generalnie wprowadza fizyke przypominajaca rzeczywistosc w stopniu zadowalajacym to moze sie okazac, ze swietna grafika spowoduje (i odglosy!), ze bedzie sie gralo bardzo dobrze w PESa (chocby dzieki latwemu rozpoznawaniu ulubionych graczy).

 

Niestety na razie (tak tak porownania sie narzucaja) FIFA ma mniej do poprawienia w gameplayu niz PES. Z opisow wyglada, ze developerzy FIFA ida we wlasciwa strone masterujac swoje dzielo, natomiast z opisow PESa nic nie wynika szczerze mowiac. Poziom ogolnosci tych opisow jest bardzo duzy.

 

Karty moze i sa fajne, ale czy naprawde wprowadza taka roznice od mocy strzaleczek i kierunkow poruszania sie pojedynczych graczy przy ataku czy obronie?

 

Poprawa grafiki... Hmmm to pewnie wazne, ale czy na tyle by we wszystkich playtestach i opisach poswiecac temu aspektowi polowe tekstu? Czy naprawde to czy pilkarz ma pryszcza na nosie zmienia odczucia gracza? W jakims stopniu zapewne tak... No zobaczymy efekt koncowy.

 

Moj sceptycyzm rosnie niestety. (Edit - napisalem cos nie do konca prawdziwego o porownaniach do konkurencji wiec usunalem)

 

Czy kupie obie gry? Obawiam sie, ze sie nie zanosi, chyba ze znowu dostane prezent... Obym nie chcial oddac go jak poprzednio...

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza
Po przeczytaniu tego posta http://fifa.pes.com.pl/nowosci-pro-evoluti...wenb-19107.html dodam mało optymistycznym ale i szczerym, koniec obietnic i mydlenia oczu , powiem jedno PES 2010 < FIFA 10 i nie widzę perspektyw dla PES-a po playtestach obu gierek

FIFA podczas playtestu chodziła na konsoli i była ukończona w 70%,podczas gdy PES miał zaledwie 50% ukończenia i chodził na dev-kicie.NIe miał praktycznie w sobie jeszcze zaimplementowanych animacji ani mo-capu.Zresztą,szczerze mówiąc nie wiem po co to piszę,zobaczymy jak to będzie po premierze.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie no, same opcje taktyczne wyglądają naprawdę dobrze. Najważniejsze, żeby miały rzeczywisty wpływ na rozgrywkę. Co z tego, że ustawię drużynę dokładnie tak, jak to sobie wymarzyłem, skoro i tak jednym zawodnikiem będzie się dało przebiec pół boiska. Sam kod na pewno nie ma jeszcze zaimplementowanych nowych animacji, od których tak na dobrą sprawę zależy najwięcej. Mimo zwolnienia rozgrywki i nowych, nawet najbardziej realistycznych i wypasionych możliwości taktycznych, ta gra nie ma szans w starciu z FIFĄ, jeżeli będzie się ruszała jak 2009. A na razie tak to wygląda. Na szczęście kod z gamescom będzie ukończony w ok. 70%, więc już za tydzień zobaczymy jak nowy PES ewoluował w kwestii animacji :)

Odnośnik do komentarza
Chlopaki - dokladnie rok temu byla taka sam sytuacja - pokazali PES'a 09 i wszedzie pisali, ze jest to wersja ukonczona w 50%. No ale w tym na pewno jest inaczej, nie - teraz w 2 miesiace wprowadza nowe animacje i drybling 360 i bedzie hicior.

po pierwsze-jesteś fanbojem Fify

po drugie-dryblingu 360 nie będzie ale animacje cały czas nagrywają i zmieniają i jeszcze ich nie wgrali do tej 50% wersji

 

Ja na 80% kupuje Fife10 z uwagi na online i licencje(do tego już 09 była mocno grywalna) ale z nadzieją patrzę na PESa,może jednak dokonają przełomu.

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze - poczekam kolejne 8 dni, na filmik z wersji w "80% ukonczonej" (gadka dla ograniczonych) i jezeli bedzie niemal identyczny, jak ten z taktykami to mnie przeprosisz, okej ?

Po 2gie - super ze animacje wgrywaja i przeprawiaja na 2 miesiace przed wydaniem gry, na pewno w takim razie bedzie kozak !

Po trzecie - bedzie ten drybling czy nie bedzie, bo na forum fifa.pes.com.pl wszyscy pisza, ze na 80% bedzie, ale nie wiem skad maja takie informacje.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem drybling 360 zepsułby PESa, zniszczyłby to, za co pokochaliśmy serię przed laty, upodobniłby tą grę do FIFY, a przecież pod względem animacji i tak PES nie dorówna grze EA, przepaść jest zbyt duża. Z drugiej strony jakoś nie wyobrażam sobie tej gry za 3-4 lata z ośmioma kierunkami ruchu :/ sytuacja łagodnie mówiąc patowa....

Odnośnik do komentarza
Po pierwsze - poczekam kolejne 8 dni, na filmik z wersji w "80% ukonczonej" (gadka dla ograniczonych) i jezeli bedzie niemal identyczny, jak ten z taktykami to mnie przeprosisz, okej ?

Po 2gie - super ze animacje wgrywaja i przeprawiaja na 2 miesiace przed wydaniem gry, na pewno w takim razie bedzie kozak !

Po trzecie - bedzie ten drybling czy nie bedzie, bo na forum fifa.pes.com.pl wszyscy pisza, ze na 80% bedzie, ale nie wiem skad maja takie informacje.

animacje nagrywają i wgrywają nie na 2 miechy przed premierą tylko od bardzo długiego czasu,po prostu nie ma ich w tej wersji z której jest filmik.Pes 2009/2010 chodzi na tym samym silniku więc nie było problemu wydać grywalnej wersji z brakiem wszystkich elementów z fulla.Poza tym były relacje ,wktórych osoby grały w wersję z nowymi animacjami(ale też nie ze wszystkimi) i byli zachwyceni-tzn mówili,że jest sporo do poprawy ale jest sporo lepiej niż w 2009

 

Dryblngu 360 na 100% nie będzie w Pesie 2010

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Ale jakie osoby stary ? Na forum PES blog Fun ? Na stronce Eurogamer,na ktorym dokladnie rok temy pisal o PES 2009 ze jest swietny w porownaniu z wersja 2008 ? Uwierze jak przeczytam to w PSX'ie, NEO, IGN nie wiem jakiejs normalnej stronie.

Dziwi mnie to, ze nazywasz mnie fanboyem tylko dlatego, ze nie lubie jak mnie ktos robi w (pipi)a...

Rok temu Konami pisalo dokladnie to samo - PES 09 ukonczony w 60%, postawilismy na rozgrywke Online, multiplayer, zrobilismy cala mase rzeczy od podstaw.

Przed wersja 2008 to samo, wiec chyba mozna byc sceptycznie nastawionym do kolejnej wielkiej odslony krola, prawda ?

Chcialbym sie mylic, ale to samo pisalem w zeszlym roku - dokladnie w tym samym okresie czasu.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

mnie robienie w (pipi).a przez Konami na tyle wkurzyło,że rok temu kupiłem pierwszy raz w życiu na premierę Fifę 09 i jestem tą częścią zachwycony i w tym roku na 80% kupuje Fifę10 ale nie skreślam PESa.Pamiętaj,że oni jednak kiedyś umieli robić wielkie gry piłkarskie i wg mnie jest szansa,że sobie przypomną jak to się robi(chora sytuacja by gameplay z PES2009 był daleko w tyle za tym z PES3 lub 5).Pod względem licencji nigdy EA nie dorównają ale liczę,że gameplay będzie świetny no i online stabilny :)

 

Ja tam się zresztą nie gorączkuje tylko kibicuje-pewnie przed premierą będą demka obu piłek to sam obadam i wybiorą dla siebie lepszą ;)

Odnośnik do komentarza
Ale jakie osoby stary ? Na forum PES blog Fun ? Na stronce Eurogamer,na ktorym dokladnie rok temy pisal o PES 2009 ze jest swietny w porownaniu z wersja 2008 ? Uwierze jak przeczytam to w PSX'ie, NEO, IGN nie wiem jakiejs normalnej stronie.

Dziwi mnie to, ze nazywasz mnie fanboyem tylko dlatego, ze nie lubie jak mnie ktos robi w (pipi)a...

Rok temu Konami pisalo dokladnie to samo - PES 09 ukonczony w 60%, postawilismy na rozgrywke Online, multiplayer, zrobilismy cala mase rzeczy od podstaw.

Przed wersja 2008 to samo, wiec chyba mozna byc sceptycznie nastawionym do kolejnej wielkiej odslony krola, prawda ?

Chcialbym sie mylic, ale to samo pisalem w zeszlym roku - dokladnie w tym samym okresie czasu.

 

Tak naprawde wszystkiego dowiemy sie po premierze - teraz to tylko gdybanie...

 

Mnie np wogole nie rusza FIFA 10...nie widze totalnie zadnego postepu w stosunku do 9tki tylko wsteczne odcinanie kuponow...do tego pilkarze nadal wygladaja jak karykatury rzeczywistych odpowiednikow...a gra sie w to totalnie bez polotu...a ze strzelonej bramki nie ma radosci...nie czuje sie sily w strzalach bo pilka lata jak balon...

 

Ale nie wlaze wam na forum FIFA 10 i nie wywoluje tam zbednej glupiej do niczego nie prowadzacej polemiki...

Odnośnik do komentarza
Chlopaki - dokladnie rok temu byla taka sam sytuacja - pokazali PES'a 09 i wszedzie pisali, ze jest to wersja ukonczona w 50%. No ale w tym na pewno jest inaczej, nie - teraz w 2 miesiace wprowadza nowe animacje i drybling 360 i bedzie hicior.

Znajdź mi gdzie dawali w latach 08,09 build 50% albo zamilcz i zniknij,bo głupoty gadasz.

Czekam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...