Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2010


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

http://forums.pesfan.com/showthread.php?t=220770

 

Will 360 degree movement be in the game?

 

Yes, but Konami have stated this is currently only on the Playstation 3 version.

 

Miejmy nadzieję,że po prostu w chwili obecnej wersja na x360 jest w mniej zaawansowanym stadium produkcji i ostatecznie będzie mieć te sterowanie bo w przeciwnym razie Konami samo sobie urządza pogrzeb taką ekskluzywnością dla PS3 :P

 

Mnie martwi preview z tej francuskiej strony gdzie wytykają wady fizyki(brak przepychania itp) i animacji :/

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Na razie jest gorzej niż rok temu przy pes 2009. Ja liczę na Konami, bo PES09 był fajny. Jeśli 360 stopniowe sterowanie będzie na PS3, a na Xbox'ie 360 ;) już nie to samobój jak się patrzy. Ogromna strata względem wersji na konsolę sony. No cóż czekamy na więcej info, ja trzymam kciuki. Jak na razie to menusy są najlepsze ever zobaczymy co z resztą ;)

Odnośnik do komentarza

O to chodzi , że zawodnik zawsze biegał w 8 kierunkach (góra dół lewo prawo i 4 "ukosy") teraz będą biegać płynnie pod różnymi kątami.

 

Tak jak we Fifie

 

W poprzednich informacjach o FIFIE 10 na PC nie było o tym nic powiedziane. Chwalili sie tą opcją jedynie producenci wersji konsolowej. Na szczęście właśnie zostało potwierdzone: ci, którzy mają pady z analogowymi gałkami będą mogli biegać w każdym z 360 kierunków. Koniec z 8 skosami i zygzakowaniem! Witaj, cudowny, dowolny dryblingu, swobodne przejścia między kolejnymi obrońcami!

 

Oczywiście ci, którzy grają na klawiaturze, nie zaznają tego dobrodzieństwa. Ciekawe, czy oznacza to, że pecetowa wersja dostanie jeszcze jakieś niespodzianki. Zapewnie kolejne zostaną ogłoszone na gamescomie - czyli 18-go sierpnia...

Odnośnik do komentarza

Konami Digital Entertainment GmbH has announced that PES 2010 will benefit from 360-degree control and further elevating the unrivalled realism of the title.

 

 

 

The announcement comes following Konami’s close contact with the global network of PES and football fans, who have played a key role in the development of the new game. Via forums and feedback, the PES Productions team in Tokyo has canvassed opinion on elements fans hoped to see included in PES 2010, and 360-degree control was part of the long list.

 

 

 

360-degree control will be available on both the PLAYSTATION 3, Xbox 360 and PC-DVD versions of the game via the analogue sticks on the respective controllers. The system will allow players to spread the ball with ease, opening up new attacking and defensive possibilities. PLAYSTATION 3 owners will also benefit when using the Dual Shock’s D-Pad, but Xbox 360 and Win D-Pads are limited to eight-directional control due to technical limitations of the hardware.

 

 

 

Konami has also confirmed a number of similarly crowd-pleasing elements as requested by the fan base, including:

 

 

 

Manual Goalkeepers: PES 2010 will be the only football title to offer users complete control of the keeper. Players can switch to their goalkeeper at any time, and will enjoy total control of his actions.

 

 

 

New Goalkeeper Moves: Players can now perform quick under-arm throws to their nearest defender to get attacks rolling more quickly.

 

 

 

All-New Animation: Key animation related to dribbling, running, turning, etc, has been reworked and enhanced, creating a more natural and organic feel to the way players chase down balls, change direction and move around the pitch. The result is a more fluid and natural look to the game.

 

 

 

Fine-tuned Close Control: The PES Productions team has worked to improve trapping of the ball and basic close control elements, giving the user more ways to spread and move the ball around effortlessly.

 

 

 

Manual Ball Request: The ability to demand the ball when running into space is now available to the player, and will be accessible in all game modes, such as multi-player, online, etc.;

 

 

 

Simpler Skills: Moves such as feints, drag backs and upper body feints can be applied more naturally when taking on or trying to beat an opponent. The PES series has long been associated with clever flicks and tricks, and PES 2010 will boast the most to date.

 

 

 

"The PES community has been an incredible asset in the development of PES 2010, and we can finally lift the lid on the many requests the team has been able to meet,” explained Naoya Hatsumi, Producer for PES Productions at Konami Digital Entertainment Japan. “We have strived to make the system work and coupled with the new AI and player elements in the game, it helps make PES 2010 a much richer and more realistic experience.”

 

 

 

“We cannot thank the PES community enough for their unerring support and constant stream of ideas,” commented Jon Murphy, PES European Team Leader. “They have offered a non-stop list of elements and options that has given the team so much to think about. As anyone can see, we are committed to making such things happen, and the addition of 360-degree control and extras such as the manual goalkeepers, being able to demand the ball, and all-new animation shows that the PES team are determined to make PES 2010 the greatest football title imaginable.”

A tu playtest PESFana po Polsku :

http://fifa.pes.com.pl/nowosci-pro-evoluti...nami-19856.html

 

^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^

Odnośnik do komentarza

Dobra to zamknijcie już temat o fifie, bo nikt chyba w nią nie będzie grał xD

 

Jeeeeezu, się najarałem, że muszę pograć w pes09 teraz. Już się doczekac nie mogę, trza pracę znaleźć na lepszego kompa bo to też kino jak mi na medium będzie śmigać, albo co gorsza low :D

 

Ale w sumie wymagania i tak ma malutkie patrząc na dzisiejsze czasy.

Odnośnik do komentarza
Dobra to zamknijcie już temat o fifie, bo nikt chyba w nią nie będzie grał xD

 

Jeeeeezu, się najarałem, że muszę pograć w pes09 teraz. Już się doczekac nie mogę, trza pracę znaleźć na lepszego kompa bo to też kino jak mi na medium będzie śmigać, albo co gorsza low :D

 

Ale w sumie wymagania i tak ma malutkie patrząc na dzisiejsze czasy.

 

 

no chybaś niepoważny:

 

Niewiem jak fifowcy, ja będe grał w lepszą z gier, a drybling 360 stopni, to akurat nie jest dla mnie argument, na korzyść żadnej z tych gier. Narazie po zapowiedziach, widać, że PES po dwóch latach babrania w kale, podszedł poważniej do tematu.

Edytowane przez przema
Odnośnik do komentarza

Zaraz zaraz, a to nie PES byl caly czas lepszy :P. Czyzby nagle okazalo sie ze FIFA jednak byla lepsza i PES troche nadrobil i o dziwo wady FIFA staly sie nagle zaletami?

 

:lol:

 

Wszystko okaze sie w praniu. Czekam z niecierpliwoscia. Zreszta PES nadgania dopiero. Do przeskoczenia FIFA daleka droga tym bardziej ze producenci FIFA nie spali...

Odnośnik do komentarza

Każdy się śmiał z PESa,że tylko osiem kierunków i w ogóle średniowiecze.A teraz gdy Konami ogłosiło, że PES będzie to miał i dało wszystkim niedowiarkom w pysk(kto tu najgłośniej krzyczał,że to niemożliwe,że w tak krótkim czasie Konami zrobi drybling 360?Co poumierali?) to nagle okazuje się,że szumnie zapowiadany w FIFE drybling 360 nie jest ważny?

Dobre,nie powiem.Bekę mam niezłą - gdzie jesteś easye ???

 

EuroGamer

 

 

 

â..there's no question Konami has turned sharply away from the cul-de-sac into which the series appeared to be disappearing last year, and if nothing else PES 2010 looks like it will serve as a decent manifesto for the Japanese developer's future plans.

 

 

 

...just as worthy of applause is the increased transparency off the pitch, with a number of structural changes that allow you to understand and adjust players, positions and tactics without the need for laborious trial-and-error.â

 

 

 

 

 

 

Videogamer

 

 

 

âKonamiâs new approach is welcome. Last yearâs game played like pinball. The ball pinged about the pitch like a homing missile following a fly. The players ran about like rejects from Kick Off and Sensible Soccer. With PES 2010, PES feels like football again, and everyone should be delighted.

 

 

 

Whether Konamiâs done enough to return PES to its former glory remains to be seen. Indeed, whether itâs done enough to convince disillusioned fans to return to the fold is by no means a certainty. But the indications are good. The vibes are positive. The feeling is sweet. The fight back starts now.â

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous

Niech najpierw wyjdą obie - zagra się, oceni się. Suche teksty mnie nie ruszają, zwłaszcza Konamikowców którzy lata siedzą z łapą w nocniku. Zagram w obie. Po co się silić na jakieś kłótnie? dwie piłeczki na rynku a nie osiem więc żaden problem mieć obie.

Odnośnik do komentarza

:lol:

 

Nie ma jak odwrocic kota ogonem. Przeciez to dla PESowcow drybling 360 nie byl wazny.

 

Ochloncie, to co dzis Was tak podnieca to FIFA miala co namniej rok temu. Konkurencja jest juz o dobrych pare krokow dalej. Was dzis zachwyca ze Konami wzoruje sie na FIFA a jeszcze wczoraj twierdziliscie ze FIFA Was nie bawi.

 

Chcialbym miec problem z wyborem pilki ale PES poczeka troche na swoja szanse w tym roku. Poczekam na opinie wlasnie raczej takich kolesi jak easye a nie fanatykow PESa.

Odnośnik do komentarza

Już wole opinie Kosa z PE niż easye.

Co do dryblingu 360,dla mnie to lipa,bo od zawsze grałem na krzyżaku i nie widzi mi się przestawiać na analoga.

 

EDIT: Wieczorem info na temat online.

Różnica w dryblingu 360 jest taka,że na PS3 zarówno na analogu jaki krzyżaku będzie można go używać.Właściciele PC i X360 muszą zdać się na analog.

teraz rozumiem te "hardware" coś tam.

Overall - tylko się cieszyć,możliwe,że w tym roku będą do wyboru dwie dobry gry.

Screen z ML :

pro_evolution_soccer_2010-xbox_360screens116ml_news_win_r.jpg

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza
Dobra to zamknijcie już temat o fifie, bo nikt chyba w nią nie będzie grał xD

 

Jeeeeezu, się najarałem, że muszę pograć w pes09 teraz. Już się doczekac nie mogę, trza pracę znaleźć na lepszego kompa bo to też kino jak mi na medium będzie śmigać, albo co gorsza low :D

 

Ale w sumie wymagania i tak ma malutkie patrząc na dzisiejsze czasy.

 

 

no chybaś niepoważny:

 

Niewiem jak fifowcy, ja będe grał w lepszą z gier, a drybling 360 stopni, to akurat nie jest dla mnie argument, na korzyść żadnej z tych gier. Narazie po zapowiedziach, widać, że PES po dwóch latach babrania w kale, podszedł poważniej do tematu.

 

Widzisz choć SŁOWO o 360 w moim poście? Chodzi mi o całokształ, o możliwość gry bramkarzem, o LM online, (pipi)a o wszystko szczególnie o to, że tyle próśb fanów zostało oficjalnie zatwierdzonych i ma być w grze, a nie o jakieś je.bane 360, fajnie, że będzie ale do tej pory nie wiedziałem, że w pesie się biega w osiem kierunków, nie zwracałem na to uwagi (a gram na analogu). Poza tym jak nie ma cytatu albo "@ktośtam" to zazwyczaj taki post jest kierowany do postu poprzedzającego, taki też był mój...

 

To nie tylko do przema tylko do hejterów którzy twierdzą, że tu się ktoś (w domysle ja) jara 360.

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous

Nie rozumiem tego, że od zawsze grałem na krzyżaku. Co to znaczy? bo ja też grałem gdy mój psx posiadał pady bez analogów. Kwestia czasu i poszło. Nie wyobrażam sobie grać na tych kantach, zwłaszcza w piłki. Ogólnie drybling 360 jest potrzebny jak kij do nosa. Ni ziębi ni grzeje - bo jeśli będą lagi i teleporty to można sobie darować. Singiel w piłkach umarł śmiercią naturalną.

Odnośnik do komentarza
Nie rozumiem tego, że od zawsze grałem na krzyżaku. Co to znaczy? bo ja też grałem gdy mój psx posiadał pady bez analogów. Kwestia czasu i poszło.

Co to znaczy?To,że mam analoga(DS2),ale nigdy nim nie grałem(gram w wersję PC,choć mam X360 ).Gra mi się krzyżakiem wygodniej i tyle.Kwestia przyzwyczajenia.

Generalnie Konami się stara strasznie w tym roku(tego chyba nikt nie zaprzeczy),co z tego wyjdzie zobaczymy.Kilka pierdół jak np. manual GK,czy rękawice zostało specjalnie na życzenie fanów dodane/poprawione.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Ja pierdziele, ale chaos. Fajnie, że to wszystko będzie w nowym PES'ie jednak polecam poczekać z ocenami do premiery. Przeczytajcie sobie artykuł o Fifie 10 w Neo+ to zobaczycie, że Fifa mimo wszystko jest z przodu. Tryb Master League w PES jest śmieszny. Champions League? Fajna sprawa, ale kilka meczy i po zabawie. Mówię tu o poprzedniej części. Czekam jak wszyscy

Odnośnik do komentarza

No zobaczymy. Niestety PES w poprzedniej wersji odstawal mocno i duzo graczy stracil. Wcale nie jestem pewien czy ich odzyska upodabniajac sie do FIFA.

 

Poki co wcale nie wiadomo czy dla graczy, ktorzy juz wybrali FIFA PES w wersji 2010 bedzie lepszy od FIFA w wersji 09.

 

EDIT:

 

Mnie zmiany bardzo ciesza, konkurencja robi dobrze obu grom a w finalnym rozrachunku nam graczom, ktorzy w koncu dostajemy coraz bardziej dopracowane produkty.

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...