Skocz do zawartości

Ratchet and Clank: A Crack in Time


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Pudło, ToD oraz QfB również mają w tytule słowo "Future" więc to żaden argument. Jak sugeruje podtytuł będzie zabawa czasem więc teoretycznie wszystko możliwe... choć design obydwu postaci według mnie jest zupełnie inny (to nie jest ten sam Ratchet parę lat później, zwróćcie uwagę na kolor oczu, nie ulega jednak wątpliwości, że to Lombax)

 

lwratchetnarrowweb300x3.jpgbeznazwyn.png

 

Przyznam, że dla mnie seria stoi w miejscu (ToD mnie potwornie nudziło) i na gwałt potrzebuje powiewu świeżości... ta część może wszystko zmienić :)

Odnośnik do komentarza

z gameonly(przetłumaczona na polski informacja z oficjalnej stronki playstation)

 

Czwarta gra tej generacji od Insomniac Games jest już w drodze i pojawi się pod koniec tego roku. Ratchet & Clank Future: A Crack in Time to kolejna część dobrze znanej serii posiadaczom PlayStation 2. Poza pierwszym teaserem twórcy nie pokazali jeszcze nic, ale mamy dla Was pierwsze informacje. Na oficjalnej stronie PlayStation US pojawił się opis nowej przygody Ratcheta i Clanka. Wiemy z niego między innymi, że A Crack in Time, wzorem Metal Gear Solid 4, ma odpowiedzieć na wszystkie pytania fanów. Zapraszamy do rozwinięcia newsa.

 

Po ustaleniu, że za zniknięcie Clanka odpowiada Dr. Nefarious, Ratchet rusza ocalić swojego najlepszego przyjaciela. Niestety odkrywa, iż pojmanie Clanka jest dopiero początkiem diabelskiego planu Nefariousa. W tej kontynuacji bestsellerowej serii, Ratchet & Clank Future: A Crack in Time wrzuca gracza w rolę Ratcheta i Clanka, gdy ci starają się znowu połączyć swoje siły i uratować świat. Podczas swojej wędrówki obaj odkryją prawdę o swoim pochodzeniu i ich ostatecznym przeznaczeniu. Im bliżej do zjednoczenia, będę musieli zadać sobie największe z pytań - czy przeznaczenie Ratcheta i Clanka idzie razem w jedną stronę? A może to czas, aby największy duet w historii świata rozdzielił się na zawsze?

 

Korzystający z czwartej generacji silnika Insomniac Games na PlayStation 3, A Crack in Time będzie kontynuowało doświadczenie jakbyście grali w animowany komputerowo film na PS3. Gracze będą używali nowych gadżetów, takich jak Hoverboots, do przemierzania poziomów oraz mogą wykorzystać statek Ratcheta do odkrywania pobliskich księżyców i planet. Clank będzie korzystał z nowych umiejętności manipulowania czasem, aby powstrzymać Dr. Nefarious.

 

Cechy gry:

 

- Oryginalna, nowa przygoda i opowieść, która przyniesie odpowiedzi na wiele zadawanych najczęściej przez fanów pytań i zakończy historię rozpoczętą w Tools of Destrustion i Quest for Booty.

- Nieliniowe poziomy z masą ukrytych miejscówek do odkrycia oraz nowe gadżety, takie jak Hoverboots, które pozwolą Ratchetowi na przemierzanie dużych wysokości.

- Nowa rozgrywka Clankiem oraz specjalne umiejętności czasu, które dają nowe znaczenie słowom "przeszła jaźń".

- Odnowiony arsenał serii staje się jeszcze większy, dzięki zupełnie nowym broniom oraz możliwości zmieniania ich dzięki różnym modyfikacjom.

- Nowa rozgrywka w przestrzeni kosmicznej, która daje graczom możliwość uczestniczenia w kosmicznych bitwach, eksploracji otaczających systemów gwiezdnych oraz odkrywania ukrytych przedmiotów.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Za(pipi)iscie, nowy ratchet :wub: .

 

Gameplay przedstawiał hmmm co-op? Czy ja przespalem info,ze w grze bedzie Co-op?

 

W koncu pogram z moja dziewczyna razem (chodz ona i tak lubi ogladac jak gram w takie gierki jak Ratchet , Uncharted, i jakies cukierkowe jRPG ;P)

 

 

A moze to tylko moje zyczenie ?? ;/

 

Update: po zastanowieniu to byl chyba epizod tylko ;(

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...