Skocz do zawartości

Ratchet and Clank: A Crack in Time


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

A masz inne lepsze platformery w tej chwili na PS3 ?

Właśnie bardzo dobrze że Insomniac obrał taki kierunek - wypuszcza kolejne dodatki które przedstawiają kolejne dzieje uszastego, mamy nowe levele wypchane nowymi atrakcjami, oni sami zaś ponoszą minimalne koszty - ot proste ;).

Jak komuś nie pasi Raczet albo platformówki to i tak na to nie spojrzy.

 

A i graficznie też wygląda jak trzeba :P

Odnośnik do komentarza

Po raz (strzelam) ósmy raz to samo w ten sam sposób? A ty jeszcze bronisz takiej polityki... To, że nie ma żadnego sensownego konkurenta w tej materii na PS3 nie oznacza, że można ot tak sobie odcinać kupony... Insomaniac ma ten problem właśnie co czuć było np. przy okazji Spyro3... i może lepiej że więcej już ich nie robili (co wcale nie oznacza, że "nowe" Spyro by zenon-software były ciekawsze...).

 

Cóż, pewnie zagram, ale nie prędzej jak gra zleci do pięciu dych. ;D

 

 

PS: Na tym gameplay'u woda jest kiepska. Nie dość, że jakoś dziwnie przycina podczas "przesuwania" to jeszcze Ratchet niczym Jezus Ch. sobie po niej beztrosko biega.

PPS: A i mam nadzieję, że wraz z pełną wersją nie zafundują mi buraka z ToD, bo przynajmniej ja nie mam zamiaru usuwać cache...

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
Po raz (strzelam) ósmy raz to samo w ten sam sposób? A ty jeszcze bronisz takiej polityki...

Alez naturalnie z bronie ;) (chociaz przyznam ze gdyby wydali to po prostu jako DLC przez PSN byloby sensowniej i ciut taniej), ja patrze na pozytywne strony tego rozwiazania, uwazasz ze gdyby wydali 1'go TOD byloby spoko i tyle ?, pewnie ze tak - ale wydajac te "kupony" tworcy wpakowuja garsc nowych ciekawych pomyslow, liczac calosciowo wiecej pomyslow niz w 1 wydanej grze (myslac logicznie).

Naturalnie takie rozwiazanie moze budzic ziewanie ("znowu to samo ??") ale czy kogos sie zmusza do kupna ?, jak ktos lubi Ratcheta i platformowki powinien zagrac i basta !.

Odnośnik do komentarza

Uważam, że R&C3 już nadszarpnął poczucie dobrego smaku. A to był dopiero początek fabryki, także nie ma co nawet mówić o ToD. ;]

 

garsc nowych ciekawych pomyslow

 

Tak? A które to? :)

 

 

W każdym razie, ja chcę J&D w swojej pierwotnej postaci, chcę starego Crasha co wsuwa 'mekintosze' i zbiera gemy. Chcę zwykłych platformówek takich jak 10 lat temu... Nie twierdzę, że R&C to łajno, twierdzę po prostu że to stary, ten sam prezent, tylko w nowym opakowaniu, którym nas obdarowują po raz któryś tam... Mój dziadek mówił kiedyś, że co za dużo to i świnia nie zje. Zależy widać jaka (noł ofens oczywiście ;]).

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Mnie strasznie irytuje ta tendencja do wrzucania wszędzie multi. Bo od zawsze skupiałem się na singlu, a teraz jak zbierasz trofea to często jeseteś zmuszony grać online, żeby zaliczyć calaka :/, dla mnie bezsens.

 

Co do nowego Ratcheta, nie zgłębiam się, czy kopia, kalka czy klon, po prostu czekam na niego i z milą chęcią go zrobię, ponieważ platformerów lub pseudo platformerów nigdy nie za dużo w obecnych czasach:)

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

nie wydaje ci sie, ze jakby byli chociaz bliscy do bajek Pixara to by takie bajki robili zgarniajac na czystko conajmniej $150mln profitu zamiast pieprzyc sie z gra ktora sprzeda sie w okolicach okolo 1-2mln egzemplarzy max i przyniesie max 10krotnie mniejszy dochod?

 

Ogolnie gra wyglada bosko, nie moge sie doczekac premiery... licze, ze mnie potarga jak Tools of Destruction.

Odnośnik do komentarza
Poziom bajek Pixara osiągnięty?

Nawet przewyższony - jeśli mówimy oczywiście o pierwszych projektach - np. blisko 15letnie Toy Story - ale czemu ma służyć takie porównanie to nie mam pojęcia ;)

 

Ogolnie gra wyglada bosko, nie moge sie doczekac premiery... licze, ze mnie potarga jak Tools of Destruction.

A ja mam nadzieje, że mnie nie zanudzi jak ToD - liczę na innowacje :)

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...