Skocz do zawartości

Ratchet and Clank: A Crack in Time


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

ściągnąłem pograłem i wrażenie dość średnie,demo Tools of Destruction było o wiele lepsze

 

-grafa praktycznie identyczna jak 2 lata temu czyli dalej świetna ale spodziewałem się widocznej gołym okiem różnicy,U2 mnie rozpieściło :P

-sterowanie,ruchy itp nic w mechanice nie zmieniali ani nie przebudowywali

-patent ze sterowaniem czasem wg mnie dość średni, o ile puszczanie tych hologramów własnej osoby dorosłemu graczowi nie sprawia problemów o tyle młodsi gracze będą wg mnie mieli z tym nie lada problem przy trudniejszych/wymagających więcej pomyślenia sekwencjach

-dalej świetny humor

 

Podsumowując,po demko widać,że dotychczasowe recenzje mówią prawdę- dalej dobry Ratchet ale to po raz kolejny to samo :)

 

No nic - fanom tego typu gier pozostaje dalej trzymać kciuki,że Naughty Dog się nad nami zlituje i wypuści Jaka 4 :)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

ściągnąłem pograłem i wrażenie dość średnie,demo Tools of Destruction było o wiele lepsze

 

-grafa praktycznie identyczna jak 2 lata temu czyli dalej świetna ale spodziewałem się widocznej gołym okiem różnicy,U2 mnie rozpieściło :P

-sterowanie,ruchy itp nic w mechanice nie zmieniali ani nie przebudowywali

-patent ze sterowaniem czasem wg mnie dość średni, o ile puszczanie tych hologramów własnej osoby dorosłemu graczowi nie sprawia problemów o tyle młodsi gracze będą wg mnie mieli z tym nie lada problem przy trudniejszych/wymagających więcej pomyślenia sekwencjach

-dalej świetny humor

 

Podsumowując,po demko widać,że dotychczasowe recenzje mówią prawdę- dalej dobry Ratchet ale to po raz kolejny to samo :)

 

No nic - fanom tego typu gier pozostaje dalej trzymać kciuki,że Naughty Dog się nad nami zlituje i wypuści Jaka 4 :)

Welna_PL BabyFaceKiller ze wszystkich Multi shooterow na PS3 z mila checia odkryje w sobie stara dusze dzieciaka grajacego w kolejnego ratcheta :D:D
Odnośnik do komentarza

Pograłem troszkę w demko i wielkich zmian tu nie widzę. To dalej jest stary dobry Ratchet. Grafika praktycznie taka sama jak w ToD i QfB. Mimo wszystko, spodziewałem się czegoś więcej...

Zgadzam się z Ficusiem, zagadki z hologramami mogą przerosnąć młodszych graczy, a oni w mojej opinii i tak już są poszkodowani przez brak lokalizacji (tu akurat SCEP dało d... po całości).

 

Póki co nowy Ratchet wypada u mnie z listy gier do kupienia "na już"(z czego się poniekąd cieszę, gdyż mój fundusz growo-rozrywkowy jest na wyczerpaniu). Poczekam aż stanieje i wtedy go łyknę.

Odnośnik do komentarza

ściągnąłem pograłem i wrażenie dość średnie,demo Tools of Destruction było o wiele lepsze

 

-grafa praktycznie identyczna jak 2 lata temu czyli dalej świetna ale spodziewałem się widocznej gołym okiem różnicy,U2 mnie rozpieściło :P

-sterowanie,ruchy itp nic w mechanice nie zmieniali ani nie przebudowywali

-patent ze sterowaniem czasem wg mnie dość średni, o ile puszczanie tych hologramów własnej osoby dorosłemu graczowi nie sprawia problemów o tyle młodsi gracze będą wg mnie mieli z tym nie lada problem przy trudniejszych/wymagających więcej pomyślenia sekwencjach

-dalej świetny humor

 

Podsumowując,po demko widać,że dotychczasowe recenzje mówią prawdę- dalej dobry Ratchet ale to po raz kolejny to samo :)

 

No nic - fanom tego typu gier pozostaje dalej trzymać kciuki,że Naughty Dog się nad nami zlituje i wypuści Jaka 4 :)

Tego się obawiałem - że będzie to "stary dobry Ratchet", który zaczął już mnie potwornie nudzić przy okazji ToD. Nic to, przy okazji sprawdzę jeszcze w praniu ale ciśnienia na ten tytuł nie mam.

Odnośnik do komentarza

Przyklejam się do wypowiedzi, to samo co w ToD, to świetna wiadomość, gdyż poprzednią zrobiłem na 100% nie nudząc się ani na chwilę ale spodziewałem się conajmniej takiego kopa jak w przypadku Uncharted 2. Może drugie demko, które wyjdzie za tydzień pokaże coś więcej

Odnośnik do komentarza

Po lokacji z dema ciezko ocenic oprawe. Na pewno na plus trzeba zaliczyc fakt, ze w koncu podczas gry pojawilo sie samocieniowanie na postaciach i niektorych elementach otoczenia (w ToD i QfB bylo tylko na wstawkach).

Na minus w temacie grafiki.... gorsze tekstury niz w QfB (cos miedzy nim a ToD) oraz troche gorszy AA.

Poza tym stale 60fps, czego o QfB powiedziec nie mozna.

Edytowane przez Emet
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam cholernie mieszanie uczucia po tym demku, pierwsze co rzuca się w oczy to ee nie wychodząca ponad przeciętność oprawa graficzna(lekki blur, ząbki i nie najlepsze tekstury). Nie wiem czy po U2 już mi się nic nie podoba, ale gra nie imponuje : /. Patent z nagrywaniem i odtwarzaniem jest bardzo fajny, ale w demie jakiegoś łamania głowy nie było, a opcja wykupienia zagadki za śrubki jest dla dzieci chyba, bo nie wiem taki 11 latek może się zaciąć xD. Nie podobało mi się to co zobaczyłem, ale "demo nie reprezentuje jakości finalnego produktu" i poczekam na jakąś recenzję.

Odnośnik do komentarza

Demko na plus, Parę ciekawych, zupełnie nowych elementów, które fajnie wpasowują się w grę. Za tydzień demko z Ratchetem, więc możemy spodziewać się większej ilości akcji. Czekam na premierę.

 

dynamic theme

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

stara formuła w grafie gorszej niż Quest for Booty(słabsze tekstury,większy AA,jakiś rozmazany ekran itp) z zbędnym i przekombinowanym nagrywaniem hologramów

 

Ja na bank nie kupuje tylko będę robić maślane oczy do Danona by mi pożyczył jak już machnie w nim platyne :D

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Przychylam się do opinii Danonka. Wcześniej zanim zagrałem w demko miałem obawy co do oprawy, itd. Zagrałem i pochłonęło mnie bez reszty. Grafika jest dobra, dalej wygląda fajnie i sekcja w fabryce Clank'a to ciekawie zaprojektowany level, pomimo tego, że jest dość ubogi ale chyba o to właśnie chodziło twórcom. Chcę jeszcze więcej, czekam na demo z Ratchet'em.

Odnośnik do komentarza

stara formuła w grafie gorszej niż Quest for Booty(słabsze tekstury,większy AA,jakiś rozmazany ekran itp) z zbędnym i przekombinowanym nagrywaniem hologramów

Grafika nie wypada gorzej niż w takim QfB. W recenzjach mozna wyczytać, że niektóre levele nieco odstają od całości, zazwyczaj są to plansze, gdzie biegamy Clankiem. Za dwa dni kolejne demo, więc zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

hmm, nie jestem wielkim fanem platformowek, ale powiem ze nawet przyjemnie sie w to demo gra. na podstawie dema Tools of Destruction moge stwierdzic, ze praktycznie nie widze zman w grafice. mam wrazenie ze to caly czas ta sama gra. jak stanieje do poziomu 50 zl, to kupie Quest for Booty, Tools of Destruction i Crack in Time i nadrobie zaleglosci z tej serii. ;)

Odnośnik do komentarza

Demo pobrałem w z piątek i nie czekając odpaliłem aby ujrzeć kolejną część przygód jednego z najlepszych platformerów na obecna generację... ZAWÓD. Ja rozumiem, że ciężko po ograniu Uncharted coś napisać na temat grafiki no ale sory, rzeczywiście ten level z Clankiem prezentuje gorszy poziom niz ToD (porównajcie sobie dema obu części). Zagadki są nudne, niewiem moze dzieciom się spodobają ale na mnie nie zrobiły wrażenia, zabawa czasem ok, ale w innym wydaniu (mam nadzieję w innych etapach). Mnie zwyczajnie trzecia zagadka przynudziła i tylko czekałem na kolejny etap dema, który powali mnie swoim klimatem ale się nie doczekałem, niestety negatywna opinia, mam nadzieję że level czwartkowy uratuje sytuację bo jak narazie z kupna w dzień premiery oddalam się.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...