Skocz do zawartości

Ratchet and Clank: A Crack in Time


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś Imsomniac oficjalnie zapowiedziało nową część Ratcheta ,szczegóły mają się pojawić jeszcze dziś na ps blog

 

http://playstationgameruk.com/2009/03/26/m...ng-later-today/

 

Osobiście wolałbym Jaka4 ale Ratchet jest prawie równie genialny.A powrót dr.Nefariousa i Lawrence i duże prawdopodobieństwo,że dalej będą nam towarzyszyć piraci z Rusty Pitem na czele zapowiada mega dawkę dobrego humoru.

 

 

Odnośnik do komentarza

Zadne zaskoczenie, już Quest for Booty zapowiadał kontynuacja na ten rok. Oczywiscie jak dla mnie must have, jedyna platformówka obok Jaka i Crasha (tego zPSX) którą trawie. Mam nadzieję, że wprowadzą kilka nowych elementów do rozgrywki, bo już Quest for Booty zaskoczył nas min. przyciągającym kluczem i większą liczbą elementów platformowych.

Odnośnik do komentarza

Wiecie co ja to chyba jestem gracz starej daaty,

Duzo wiecej mam frajdy z grania w Ratcheta, Uncharted, MagicBall czy inne (pipi)ki, niz np w FPS. Nie wiem czemu ale jak wlaczam takie gierki to zawsze mi sie micha cieszy, wracam to czasow kiedy mnie cieszylo dziwne, kolorowe lajtowe granie

 

Bardzo sie ciesze na nowego ratcheta i oczywiscie sie go spodziewalem.

 

Czekam na inne mniej rozreklamowane tytuly ale przynoszace tyle samo frajdy

Odnośnik do komentarza
Wiecie co ja to chyba jestem gracz starej daaty,

Duzo wiecej mam frajdy z grania w Ratcheta, Uncharted, MagicBall czy inne (pipi)ki, niz np w FPS. Nie wiem czemu ale jak wlaczam takie gierki to zawsze mi sie micha cieszy, wracam to czasow kiedy mnie cieszylo dziwne, kolorowe lajtowe granie

 

Bardzo sie ciesze na nowego ratcheta i oczywiscie sie go spodziewalem.

 

Czekam na inne mniej rozreklamowane tytuly ale przynoszace tyle samo frajdy

 

Mam to samo:D Ostatnio zaczolem grac na ten przyklad w nowego PoPa i duzo bardziej mnie jara niz Bioshock:) A nowy Ratchet bardzo ale to bardzo mnie cieszy. Widzac jaki progres robi Insomaniac mysle ze dostaniemy naprawde gre wygladajaca jak film Pixara..No i wkoncu beda trofea:D

Odnośnik do komentarza

Nowy Ratchet & Clank...tiaaa. Fajnie będzie ubrać się w kudłatego noszącego robocika na plecach. Przelazłem WSZYSTKIE części na maxa więc i A Crack in Time łyknę bez bólu i z przyjemnością. Mogliby podciągnąć poziom trudności...ale przyjmę z otwartymi ramionami to co mi dadzą ;) .

Odnośnik do komentarza

Dla mnie najlepsza stara platformowka(??) to byl Prehistoric :P kozackie czasy

 

Natomiast z czsow troszke pozniejszych oczywiscie najepiej wspominam Crash Bandicoot. Szkoda, ze po sprzedazy praw przez ND ta seria upadla. :( Ale na moim psp sa 3 czesci ;P

 

W tych grach poziom trudnosci pojeciem wzglednym. Generalnie przejscie gry jest proste bo ma to bawic ,ale juz nazbieranie zlotych srobek itd czasami doprowadza do podwyzszenia cisnienia.

 

Pamietam wlasnie pierwsze 3 Crashe i ich poziom trudnosci. Wymasterowanie ich potrfilo pod(pipi)ic strasznie. Zebrac wszystkie blyskotki, wszystkie bonusy na 100% i skrzynki na planszy, Niekiedy istna masakra nawet teraz na PSP

 

 

Piekne czasy, Juz mi sie niedobrze robi od tych wszsytkich pochodnych teraz tworzonych, Wojna Wojna strzelanie (pipi).

 

Chcialbym wiecej historii , przygody, szeroko pojetej radosci plynacej z gier, a nie brod syf i zombiaki

Odnośnik do komentarza
Trofea do Ratcheta to pewnie będą skill pointy znane z każdej części.Swoją drogą dziwie się Imsomniac ,że nie dali patcha do ToD bo wystarczyło się właśnie na nich oprzeć.

Trofea wyszły już sporo po premierze ToD, wiec nie chcieli żeby ludzie którzy przeszli na 100% musieli robić wszystko od nowa (zadania typu roztańczenie każdego przeciwnika xD ), bo gra mogłaby się znudzić przy 3cim i 4tym przejściu. Mnie też cieszy nowa część :)

Edytowane przez Deadeye
Odnośnik do komentarza

Trzeba trzymać kciuki by Imsomniac nie wpadł na pomysł i nie zrobił z Crack in Time strzelaniny jak to miał w zwyczaju w dalszych częściach na PS2. Wielkim plusem ToD jest fakt,że dobrze wyważono elementy platformowe z strzelanką i niech tak pozostanie.Jeśli już by mieli zmieniać balans to bardziej w stronę platfromera(najbardziej pod tym względem rządził pierwszy ratchet) niż w stronę strzelaniny.

 

Co do multi-akurat w przypadku Ratcheta mam to w d.upie.Niech dają z 20h samego głównego wątku,masę sekretów,rzeczy to ulepszania,doświadczenia do zdobycia i new game+ i spokojnie spędzą z nią z 40-50h :)

Odnośnik do komentarza

Skoro Sony ma lokalizować teraz wszystkie gry, to myślę że R&C byłby najlepszym wyborem :) Dubbing PL, dobra reklama, rating 7+ i jakaś w miarę sensowna cena i w Polsce by mieli lepszą sprzedaż niż większość gier.

 

ps. Co do gościa na końcu trailera to na pewno Lombax bo w tym zegarku( czy czymś takim podobnym) ma obrazek Lombaxów z kluczami :)

Edytowane przez karmaster
Odnośnik do komentarza
To będzie tak jak "... for Booty" do ściągnięcia przez neta czy tak jak tools of destruction, czyli w płycie?

 

QfB też był "w płycie". ;]

 

Skoro Sony ma lokalizować teraz wszystkie gry, to myślę że R&C byłby najlepszym wyborem smile.gif Dubbing PL

 

Nieeee tylko nie dubbing PL. :P Napisy w zupełności starczą.

 

---

 

ToD był niezły, ale to wciąż to samo co na PS2/PSP. Mnie osobiście przejadła się ta formuła i ósmy raz tego już nie zdzierżę.

Odnośnik do komentarza
a może to stary ratchet? jeszcze zrobią z gry MGS4 :/

To jest bardzo możliwe, w grze mamy bawić się czasem, więc kto wie...

 

ToD był niezły, ale to wciąż to samo co na PS2/PSP. Mnie osobiście przejadła się ta formuła i ósmy raz tego już nie zdzierżę.

Grałeś w Quest for Booty, pojawiło się kilka nowych, świeżych elementów.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Polski dubbing w nowym Ratchecie musi być!!!! To jest mus!! do tego dobra reklama i sprzedaż w Polsce będzie kolosalna.Przecież Polacy genialnie dubbingują wszystkie bajki,praktycznie zawsze to dobra robota.Jedynie dubbing filmów im nie wychodzi i poważnych produkcji(np Killzone2:P) ale to całkiem inny gatunek :P.

 

Co do fabuły-zabawa z czasem daje genialne możliwości,coś czuję,że odwiedzimy rodzimą planetę Lombaxów gdy jeszcze żyli w glorii i chwale.Co powiecie na to ,że razem z tatą będziemy ratować ich rasę przed wyginięciem?

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.