Skocz do zawartości

Marvel


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Albo, że to pierwszy tom 2015 roku ;)

Przy okazji. Przeczytałem tego żółtego Daredevila i bez większej podjarki. Jakieś to banalne i bez mocy. W ogóle po odpakowaniu z folii okazało się, że mój egzemplarz ma skazę fabryczną i coś w rodzaju wadliwie nałożonej wierzchniej warstwy lakieru na okładce, co wyglądało, jakby ta była przełamana (a nie była). Przeczytałem, potem zgłosiłem reklamację w Bonito. Reakcja była natychmiastowa, bo już następnego dnia przyjechał kurier, przywiózł pełnowartościowy egzemplarz, a wadliwy zabrał. Klasa w dbaniu o klienta. Tym sposobem przeczytałem Daredevila, ale nadal mam go w folii <czary> Do opchnięcia gdy nakład się wyczerpie :cebula:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wydawnictwo Sideca przedstawiło właśnie pełna listę wydań oraz zawartość tomów Dardevila. Dodatkowo oprócz Bendisa i Brubakera dostaniemy Daredevil Diggle, 3 tomy Waida oraz 3 tomy Millera ^_^ Niezmiernie się cieszę iż moją kolekcję uzupełni aż 13 tomów o Daredevilu :sorcerer:

Pełna lista:

 

- Daredevil Bendis tom 1
(#16 - 19, 26 - 40)

- Daredevil Bendis tom 2
(#41 - 50, 56 - 60)

- Daredevil Bendis tom 3
(#66 - 81, What If Karen Page Had Lived?, Ultimate Marvel Team-
Up #6 - 8 )

- Daredevil Brubaker tom 1
(#82 - 93)

- Daredevil Brubaker tom 2
(#94 - 105)

- Daredevil Brubaker tom 3
(#106 - 119, 500)

- Daredevil Diggle ("Devil's Hand" i "Shadowland" w jednym tomie)
("Devil's Hand" -> Daredevil: Dark Days i Daredevil #501 - 505,
"Shadowland" -> Daredevil#508- 512, Shadowland: After the Fall)

- Daredevil Waid tom 1
(#1 - 10 (2011), 10.1, Amazing Spider-Man #677)

- Daredevil Waid tom 2
(#11 - 21, Avenging Spider-Man #6, Punisher #10)

- Daredevil Waid tom 3
(#22 - 36)

- Daredevil Miller tom 1
(Peter Parker the Spectacular Spider-Man #27 - 28,
Daredevil #158 - 161, 163 - 172)

- Daredevil Miller tom 2
(#173 - 184)

- Daredevil Miller tom 3
(#185 - 191, 219, Daredevil: Love & War, What If? # 28)

Nie ma możliwości podziału wydań, tylko scalania jak w przypadku tomu ze scenariuszem Diggle.

Edytowane przez Malibu
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Patrząc na schemat wydawania tomów przypuszczam iż Diggla, Waida oraz Millera będziemy dostawać w 2 miesięcznych odstępach:
- Daredevil Bendis tom 1 480str 134,90 listopad 2015
- Daredevil Bendis tom 2 512str 139,90 luty 2016
- Daredevil Bendis tom 3 512str 139,90 maj 2016
- Daredevil Brubaker tom 1 304str 89,90 sierpień 2016
- Daredevil Brubaker tom 2 304str 89,90 październik 2016
- Daredevil Brubaker tom 3 384str 109,90 grudzień 2016
- Daredevil Diggle str 296 luty 2017
- Daredevil Waid tom 1 288str kwiecień 2017
- Daredevil Waid tom 2 296str czerwiec 2017
- Daredevil Waid tom 3 384str sierpień 2017
- Daredevil Miller tom 1 336str październik 2017
- Daredevil Miller tom 2 328str grudzień 2017
- Daredevil Miller tom 3 320str luty 2018

Jeżeli będzie dobra sprzedaż to podejrzewam iż cena tomów od Diggla będzie w granicach 79-109 zł

Moje przypuszczenia ^_^

Ja na pewno będę kupował każdy tom, posiadać taką kolekcję w rodzimy języku to :obama:

Edytowane przez Malibu
Odnośnik do komentarza

Na aros.pl już jest Avengers - Świat Avengers oraz All New X-Men Wczorajsi X-Men za 25,99 zł za zeszyt :) (Lobo po 58zl) do dziś jest promo na 35%, ale nie wiem czy oni na stałe nie mają takiej zniżki na Egmont. Ciekaw jestem czy będą dążyć do Secret Wars po Polsku? :) uwzględniając wszystkie eventy po drodze :)

Edytowane przez Malibu
Odnośnik do komentarza

Aros i Bonito to to samo, wspólny właściciel dwie różne marki coś jak Saturn i Media Markt :)

 

W sumie racja Ornit, ciekaw jestem jak zrobią z eventem Infinity, w całości go dadzą czy po prostu jak leci w tomach New Avengers, bo w sumie zaczyna on się od 7-go zeszytu New Avengers a my dostaniemy tom składający się z 1-6 prawda?

 

Również zakupiłem Świat Avenegrs oraz X-Menów  ^_^

Edytowane przez Malibu
Odnośnik do komentarza

X-men czytałem bodaj z grumika i jest spoko więc chcę mieć na półce, Guardiansów chyba 2 zeszyty ogarnąłem i jakieś to nijakie, nie wiem czy się dalej coś rozwija czy olać to, ktoś czytał?

 

Jeszcze pozostaje dylemat czy kupować wolverine & x-men i spider-mana bo kompletnie nic o nich nie wiem. ;/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...