Skocz do zawartości

Marvel


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Łyknąłem ostatnio to całe Avengers / New Avengers / Infinity i powiem że tak średnio. ;/ Hickman niby napisał dobry scenario ale to wszystko dzieje się zbyt szybko. Poza tym w każdym z tych tomów jest info o kolejności czytania. Czytając każdy tomik z osobna można się serio pogubić. Do tego pełno nowych postaci, światów, ras. Bitwy sritwy gwiezdne wojny, miliardy zabitych w jednym zdaniu. Sam finał totalnie słaby i zapowiedzi większego zła XD. Ja już nie wiem co w tym uniwersum się musi jeszcze wydarzyć i jaki super hiper totalnie prze(pipi)ane zagrożenie pojawić dla naszych chu/jwieskąd herosów. Nie dla mnie ta kosmiczna epopeja, wolę potyczki na ziemi.

 

Za to muszę pochwalić fantastycznego Deadpoola, trzeci tomik: Dobry, zły i brzydki naprawdę wypas. Do tego Thor Gromowładny od Aaron <3 O takiego Marvela walczyłem.

 

Ktoś coś czytał, jak wrażenia?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jeżeli chodzi o Marvela to jestem początkującym czytelnikiem. Wcześniej czytałem tylko komiksy DC, ale wracając do tematu...

Zamierzam przeczytać Infinity War. Czy muszę przeczytać starsze zeszyty, lub "na luzie" przeczytać tą część historii, nie zawracając sobie głowy innymi zeszytami. Z góry dzięki za odpowiedź.

 

Skończyłem czytać Civil War, a w tygodniu zamierzam przeczytać "Ultron Revolution". Warto poświęcić czas na czytanie?

portrait_incredible.jpg

 

portrait_incredible.jpg

 

Z tego co wiem ta seria oparta jest o serial animowany, ale postanowiłem, że przeczytam już do końca.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Szukam sobie prezentu na święta i chciałem DoFP Claremonta. Na atomcomics mają dwie wersje. Rozumiem, że ta grubsza HC zawiera to, co ta TP plus tie-iny? Jednak patrząc na rozpisaną zawartość mam obawy:

 

1. https://www.atomcomics.pl/pl/p/X-MEN-DAYS-OF-FUTURE-PAST-HC/23441 - Collecting X-MEN (1963) #141, UNCANNY X-MEN (1963) #142, X-MEN ANNUAL (1970) #14, EXCALIBUR (1988) #52 and #66-67, and WOLVERINE: DAYS OF FUTURE PAST #1-3; and material from FANTASTIC FOUR ANNUAL #23, NEW MUTANTS ANNUAL #6, X-FACTOR ANNUAL #5 and HULK: BROKEN WORLDS #2

 

2. https://www.atomcomics.pl/pl/p/X-MEN-DAYS-OF-FUTURE-PAST-TP/7062 - Collecting UNCANNY X-MEN (1963) #138-143 and X-MEN ANNUAL #4

 

Może się ktoś w tej kwestii wypowiedzieć? Z góry dzięki.

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Ja robię selekcję ze wszystkimi komiksami. Raz, że nie ma tyle $, dwa miejsca, trzy czasu na słabiaki. Dc mam na razie tylko 9 tom, bo reszta przeczytana poza kolekcją, ale jak ktoś nie czytał, to Husha i Długie Halloween powinien nabyć. No, ale ta śmierć w rodzinie to słaba strasznie. Kupiłem, bo niby klasyk, ale pewnie tylko z powodu wiadomo czego. Niestety się przejechałem i będę bardziej uważał. Bardziej mimo wszystko Marvel mi podchodzi, chociaż w tej drugiej 60tce Wkkm za dużo ciężkich ramotek. Co do Get Mystique, to skoro słabe i trzeba znać kontekst, to warto kupować?

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Panowie, mam pytanie odnośnie tej nowej kolekcji Marvela. Poprzedniej kolekcji nie brałem bo była dla mnie trochę zbyt randomowa. Jak sprawa wygląda z nową, jest gdzieś jakiś spis wszystkich pozycji jakie się pojawią, ile ma być tomów?

 

Wczoraj w nocy całkowicie przypadkiem trafiłem na reklamę na jutubie.

Odnośnik do komentarza

Panowie, mam pytanie odnośnie tej nowej kolekcji Marvela. Poprzedniej kolekcji nie brałem bo była dla mnie trochę zbyt randomowa. Jak sprawa wygląda z nową, jest gdzieś jakiś spis wszystkich pozycji jakie się pojawią, ile ma być tomów?

 

Wczoraj w nocy całkowicie przypadkiem trafiłem na reklamę na jutubie.

U nas tak to ma wyglądac na początku , rózni sie trochę od oryginalnej kolejności

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...