Skocz do zawartości

E3 2009


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość donsterydo

Sony zrobi MS psikusa i wypuści HR w tym roku ;-) Ciekaw jestem czy dalej będą obstawiać, że God of War 3 wyjdzie w tym roku, bo ja od początku w to nie uwierzyłem, jak wyjdzie to duży plus dla nich. Moim zdaniem GT5 po tym co pokazali z Forza 3, to musi wyjść w tym roku, żeby zachować twarz, bo jak pracowali tyle czasu, a tu po 2 latach pracy MS wypuści podobny jakościowo produkt to trochę to wszystko robi się śmieszne. Mówię wam, że Sony wyskoczy z Resistance 3 tak jak Valve z Left4Dead2 :-)

Odnośnik do komentarza

No właśnie chyba live będzie w Home, jeżeli większa grupa osób by oglądała to ja się piszę można coś zorganizować.

Swoją drogą mnie najbardziej rozśmieszył ten kujonik w okularach co prezentował i grał w Halo. Taki typowy nerd szkolny, dexterek a dumny jak paw beka.

Konfa UBi to porażka.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza
Sony zrobi MS psikusa i wypuści HR w tym roku ;-) Ciekaw jestem czy dalej będą obstawiać, że God of War 3 wyjdzie w tym roku, bo ja od początku w to nie uwierzyłem, jak wyjdzie to duży plus dla nich. Moim zdaniem GT5 po tym co pokazali z Forza 3, to musi wyjść w tym roku, żeby zachować twarz, bo jak pracowali tyle czasu, a tu po 2 latach pracy MS wypuści podobny jakościowo produkt to trochę to wszystko robi się śmieszne. Mówię wam, że Sony wyskoczy z Resistance 3 tak jak Valve z Left4Dead2 :-)

Wybacz chłopie, ale po co Sony ma to robić?

 

Po to, żeby zaspokoić emocje ludzi po E3? Za miesiąc już Wam będzie jedno kto wygrał E3, a ważne będzie czy gra będzie dopracowana i rozbudowana.

 

Pamiętajcie, że zapowiedź to dopiero początek. Potem się trzeba z zapowiedzi wywiązać. Lepiej, aby Sony ogłosiło GT i GOW III na spring 2010, niż teraz na końcówkę roku, a potem znowu przesuwali lub wydali bubla.

 

No właśnie chyba live będzie w Home, jeżeli większa grupa osób by oglądała to ja się piszę można coś zorganizować.

Swoją drogą mnie najbardziej rozśmieszył ten kujonik w okularach co prezentował i grał w Halo. Taki typowy nerd szkolny, dexterek a dumny jak paw beka.

Konfa UBi to porażka.

Taa, no przecież lepiej by wyglądał, gdyby ważył 30 KG więcej, miał zgolone włosy i fajne wąsiki. :D Dumny ma z czego być. Zazdrościsz mu, że jesteś nikim, a on kimś?

 

Stereotypy, panie, stereotypy. Dokładnie takie same jak twoje o Niemcach.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Jacobss: Jak to po co, nie wolałbyś dostać dobrej gierki teraz niż ciągle czekać, myślałem że konsolę kupuje się do grania, a nie do czekania na gry :-). A co do wygrywania E3 to ja nawet nie myślę takimi kategoriami, w moim interesie jest, żeby Sony mialo dobry line up, im lepszy u Sony tym bardziej MS będzie się starał.

Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem? Obecnie mam w co zagrać i w tym roku będę również miał w co grać.

 

Zimą styknie mi Uncharted 2 i Modern Warfare 2. Nic więcej. I tak nie mam kasy ani czasu na więcej.

 

Mnie śmieszą tylko ludzie (nie mówię o tobie rzecz jasna ;) ), którzy chcą, żeby konsole miały dziesiątki gier i exów, a sami potem w 3/4 z nich nie grają.

 

To samo dotyczy fanboyi X360. Pier.dzielą ile to 360 ma gier, potem dokładają fanboyom Sony, że im żal tyłek ściska (wtf?), a na koniec i tak nie grają w te wszystkie gry. Dla mnie to takie gadanie dla samego gadania.

Odnośnik do komentarza

Wygląda to tak choćby na PS3 nic nie wychodziło. A prawda jest taka, że do końca tego roku na "czarnulę" wyjdzie mnóstwo bardzo dobrych tytułów, w tym kilka świetnie zapowiadających się ex'ów. Przyszły rok również prezentuje się obiecująco, przynajmniej jego początek. Grunt to doceniać to co się ma lub będzie się miało, a nie beczeć, że MS ma Hajłoł i Forzę. Eh, narzekanie i kłócenie się jakie to Polskie...

Odnośnik do komentarza

niech ktoś mi rzuci jednym oficjalnym linkiem w którym pisze,że ta konfa będzie pokazywana dzisiaj na żywo w Home.Nigdzie nic takiego nie piszę.na oficjalnym blogu playstation piszą,że specjalna strefa została uruchomiana w Home i będzie w niej masa nowości przez cały czas trwania E3-trailery,gadżety do Home,konkursy itp ale nie wspominają,że mają streamować tam konfę....

Odnośnik do komentarza

Ficuś

 

Wskaż mi choć trzy posty, w których rzekomo podniecam się konfą w HOME. Jasne, zwal najlepiej wszystko na mnie.

 

:rolleyes::D

 

Powiedz najlepiej, że to ja sobie to wymyśliłem. Sorry, ale mam do was zaufanie i jak piszecie o konfie, no to wam wierzę. Nie będę sprawdzał każdej głupoty.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

Po obejrzeniu wczorajszego dnia E3 mam kilka spostrzezen:

 

Modern Warfare 2 - tak jak sie spodziewalem - troche podrasowany silnik z MW, ale pomimo tego gra nadal wyglada oblednie, fantastycznie modele postaci, swietne efekty czasteczkowe, bardzo dobrej jakosci tekstury i stale FPSy - to robi wrazenie. Ciekawe czy jak przy jedynce znow multi jest dla nich priorytetem...

 

Splinter Cell: Conviction - kolejna bardzo dobra gra, ktora na prezentacji zrobila na mnie ogromne wrazenie. Fajny patent z objectives wyswietlanych bezposrednio w srodowisku gry (choc dla mnie troche za dlugo co sprawia ze gracz jest wyrywany ze swiata gry)

 

Assassins Creed 2 - tylko trailer na konfie Ubi - nie wierze zeby nie pokazywali na E3 zadnego gameplay - moze na konfie SONY beda sie lansowac :>?

 

FORZA 3 - http://www.gametrailers.com/video/e3-09-fo...otorsport/50203 - wystarczy spojrzec na gameplay z tego wywiadu i wszystko jasne...opad szczeny...

Odnośnik do komentarza
Po trzech dzisiejszych konferencjach najbardziej zaszokowany jestem tym , że nie pojawił się ani jeden duży tytuł, o którym nie wiedzielibyśmy przed E3. Spodziewałem się choćby nowego Burnouta i TimeSplitters (które nota bene były w TOP50 najbardziej oczekiwanych gier na GameTrailers). EA przemilczało też kwestie obu zbliżających się Battlefieldów. Mam nadzieję, że to nadrobią, gdyż spodziewam się BF1943 w wakacje.

przy burnoucie caly czas grzebia wiec nie bardzo mieli czas na grzebanie przy sequelu no i bylby to troche strzal w stope

po co mam kupowac dodatki do bp jak juz sie robi nowy?

 

z timesplitters takie zamieszanie jest, ze najpierw bym czekal na jakas notke, ze "sie robi"

 

Mnie śmieszą tylko ludzie (nie mówię o tobie rzecz jasna ;) ), którzy chcą, żeby konsole miały dziesiątki gier i exów, a sami potem w 3/4 z nich nie grają.

 

jakby nie patrzec to ludzie sa rozni, nie kazdemu podoba sie to samo i komus z trzech wydanych gier tylko jedna moze przypasc do gustu

w takim wypadku jesli wyjdzie tych gier 6 to on ma tylko dwie gry do zakupu

i nie dziwi, ze chcialby, aby ich bylo ze 30

 

co nie zmienia faktu, ze jak dla mnie moga wydac

uncharteda

ratcheta

hevy rain

god of war

modern warfare

final fantasy

i nic wiecej do nastepnych targow

te i zalegle tytuly mi spokojnie do tego czasu wystarcza

Mnie się również wydaje, podobnie jak Xymkowi, że Sony dzisiaj zamiecie, ale kontekście gier. Nie kontekście technologii, chociaż takie okularki przyjmę bardziej gorąco, niż wymachiwanie łapkami przed TV.

 

 

z pol godziny temu przeczytalem krotkiego newsa z ostatniego pe

news jak news, zaraz bym go zapomnial ale w kontekscie tego co pokazal MS jest ciekawy

 

"zageszczaja sie doniesienia o nowych kontrolerach jakie ma pokazac sony i microsoft. Kontrolerach bazujacych na ruchu i odglosach gracza(...)w przypadku ps3 mowi sie o polaczeniu tilta z sixaxisa, wspolpracujacym z pseye oraz oferujacym opcje cyfrowego wskaznika dzieki odczytywaniu ruchu diody LED w przestrzeni"

 

jesli pol newsa bylo prawdziwe to drugie tez moze

Odnośnik do komentarza
Czy ja wiem? Obecnie mam w co zagrać i w tym roku będę również miał w co grać.

 

Zimą styknie mi Uncharted 2 i Modern Warfare 2. Nic więcej. I tak nie mam kasy ani czasu na więcej.

 

Mnie śmieszą tylko ludzie (nie mówię o tobie rzecz jasna ;) ), którzy chcą, żeby konsole miały dziesiątki gier i exów, a sami potem w 3/4 z nich nie grają.

 

To samo dotyczy fanboyi X360. Pier.dzielą ile to 360 ma gier, potem dokładają fanboyom Sony, że im żal tyłek ściska (wtf?), a na koniec i tak nie grają w te wszystkie gry. Dla mnie to takie gadanie dla samego gadania.

Bledne myslenie. Kupuje konsole bo chce miec wybor, chce miec w czym przebierac i w co pykac przez najblizsze lata. Dlatego osobiscie zalezy mi na tym, aby na PS3 bylo jak najwiecej jak najlepszych gier. W spora czesc z nich sobie na spokojnie zagram, niektorych nie tkne wogole, bo mimo iz sa hitami, ja np nie lubie strategii albo symulatorow lotniczych.

 

Nie jestem kasiastym graczem, czesto kupuje giery jak juz potanieja na allegro do "stówy", ale jestem pewien, ze grajac na PS3 przez najblizsze lata zdolam zaliczyc 90% interesujacych mnie tytulow, nawet w rok czy dwa po ich premierze.

 

A dobrych gier nigdy za wiele ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...