Skocz do zawartości

E3 2009


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po Natali Micro ten czarny dildo z świecącą kulką wzbudził raczej uśmiech politowania niż ochy i achy.

 

Ok, ok tylko jest jedna różnica: SONY pokazało wszystko na żywo a nie jakiś tam trailer, to już się dzieje a nie ma dziać jak w przypadku Microsoft'u. Pytanie czy mając tak dobre tytuły, nie mogli tego potrzymać na później i dopicować?

Odnośnik do komentarza

Co za różnica jaka konferencja miażdży inną, kto był zabawniejszy, czy kto co pokazał.

 

Liczą się gry do grania.

 

Na konferencji Sony dowiedzieliśmy się tylko tyle, że pogramy w 2010 roku.

 

Dla mnie lipa na maksa, bo jak się PS3 nie potrafiło rozkręcić ("zobaczymy za rok") tak się póki co nie rozkręca.

Odnośnik do komentarza
KURNA LUDZIE !!!!!!!! MAMY PRZEŁOM !!!!!!!! 2 PATYKI Z ŻARÓWKOM ! 2 !!!!

 

Buhahaha zmiażdżyłeś mnie :D

 

Dark_Slide - Idź do działu o 360, tam jest twoje miejsce.

 

xDDDDD ty mnie jeszcze bardziej zmieżdżyłeś, bo ja jestem fanboyem sony miałem psx, ps2 a teraz ps3. Nigdy nie zastanawiałem się nad kupnem xboxa.

 

Ja po prostu czekałem na jakieś nowości. Nie podnieca mnie oglądanie filmików z gameplayu w wersji SD. Jak zobacze w HD to powiem, że mi się podobało, bo już po słabej rozdziałce było widać ogień z dupy przy GoW3 i Uncharted.

 

Prócz FFXIV co mnie mile zaskoczyło nie widziałem nic o czym bym już nie słyszał. Byłem nastawiony na jakieś rewelacja typu Resistance 3 lub inne asy w rękawie.

 

Ja jestem znudzony po tym co zobaczyłem, bo tak jak powiedziałem gameplay to sobie zobacze w wersji HD lub na konsoli za kilka miesięcy. Niczego nowego się nie dowiedziałem...

Edytowane przez Dark_Slide
Odnośnik do komentarza
Bida z nędzą. Pokazali pewniaki które wiemy , że zarządzą plus kontroler w kształcie wibratora . No i logo gry Rockstar.

Gdzie jest Heavy Rain ?Szkoda bo miałem nadzieję , że pokażą coś nowego w tej materii.

 

No comment.

 

Pozamiatane. Już się bałem, że nie dadzą rady, a tu 120% :D Czuję się dopieszczony xD

Odnośnik do komentarza

Sony poradziło sobie w tym roku - zdecydowany zwycięzca ale mega szału nie było.

W sumie bezsensu, że jakiegoś teasera Agenta od R* nie było (strzelam ze to przemodelowane LA Noir). FF14 ;)

GoW3 O_O Kratos w chwale i glorii.

 

Nie podobały mi się te szybkie zajawki gier na PS3 i PSP bo czasem nie wiadomo było co to - powinny być przynajmniej podpisane.

Najbardziej brakowało Heavy Rain.

 

"Pałeczki" całkiem, całkiem - NATAL spotyka Wiilota. Nie dla mnie raczej.

 

Teraz tylko czekam na wersje HD wszystkich trailerów - najlepiej na PSS :)

 

po takich konfach ciesze się, że mam PSP i PS3 :]

Odnośnik do komentarza

I po konfie SONY...jakie wrazenia?

 

1. Uncharted 2 - ta gra bedzie wspaniala, ale kto tego nie wie? Osobiscie zbieralem szczeke z podlogi po raz kolejny..

2. God Of War III - widac ze gra idzie w dobrym kierunku, bo staje sie coraz lepsza...

3. Assassins Creed II - HA wiedzialem ze pokaza gameplay na konfie SONY :D...gra wyglada po prostu oblednie...OBLEDNIE...szkoda ze w pomysle na gameplay nie widac wiekszych zmian w stosunku do 1ki...ale poczekam z osadami...

4. Gran Turismo 5 - czy oni sobie leca w kulki? Po kilku latach czekania jedyne co potrafia pokazac to trailer :| no sory :/ a ta mala sugestia ze moze beda jakies zniszczenia (bo oczywiscie na gameplay nie mogli tego pokazac - co wyraznie wskazuje na to ze sama gra nie ma jeszcze zaimplementownych zniszczen) jest mega SLABA :/

5. MAG - zero podniety wogole mnie ten tytul nie rusza...taki Battlefield tyle ze z wieksza iloscia graczy - do mnipe ta idea nie przemiawia wole pojedynki w mniejszym gronie - Killzone 2 napewno nie przebije...

6. Finale - zero podniety...jrpg mogly by dla mnie nie istniec...

 

PSP GO...sam nie wiem co myslec o tej maszynce...niby fajna sprawa...a jednak nie widze celu dla wypuszczania kolejny raz tej samej konsoli w nowym designie...

 

No i ten SONYowski kontroler bedacy uklonem w kierunki Wii...a wczoraj sie wszyscy nabijali z MS ze na sile kopiuje Nintendo...ciekawe co powiedza teraz...

 

Ogolnie jestem troszke zawiedziony...moim zdaniem konfa na tym samym poziomie co ta MS i tyle...ciesza dobre EXy na PS3...wkurza brak Gran Turismo 5 w formie grywalnej - po raz kolejny :/

Odnośnik do komentarza

Według mnie jest teraz 1:1, nie wiem jak Nintendo co tam ciekawego pokazali. Uncharted 2 mistrz, MAG nie dla mnie. Assassin;s Creed 2 genialny, choć rzeczywiście zmian wielkich nie ma. Konferencja Sony pięknie się rozkręciła w drugiej połowie, filmik z GT5 urwał mi głowę. Szkoda tylko że 'Trico' pokazali kilkanaście dni temu, to mogła być bomba tej konferencji. Kontrolery fajnie zaprezentowane, edytor wyścigów też, chociaż to zabawy nie dla mnie. No a GOWIII pozamiatał konkretnie, tak samo exclusive od Rockstar, choć mogli dać jakieś obrazki czy kilka sekundowego rendera. Rok temu byłem rozczarowany, teraz jestem zadowolony, dwie godziny nie poszło na marne. A co do PSP, postanowiłem że trzeba będzie je w końcu nabyć. Nowy Metal, Resident i w końcu Gran Turismo Portable. Sweet!

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...