Skocz do zawartości

E3 2009


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy moglby ktos podrzucic linki do konferencja Sony (na wszelki wypadek, gdyby jakies lacza padly). Poza tym o ktorej godz. sie zaczyna?... Wczoraj IGN dalo cialo podczas konfy Microsoftu, po 15 min mialem czarny obrazem. Ogladalem relacje na GT4. Czy na gamespocie trzeba sie logowac by ogladac konferencje?

W temacie masz godzinę rozpoczęcia 20:00!!! Gamespot nie licząc na początku wpadki, po ok. 15 minutach do końca działał idealnie w przeciwieństwie do IGN-u. Nie trzeba się logować.

Odnośnik do komentarza
eno czekamy, mam nadzieje ze sony zaskoczy czymś nowym (nowe ciekawe projekty gier)

oby nie szli w stronę xbox360 i wii bo będzie kib.. a nie rewolucja

Sony juz dawno poszlo ta droga, co nalezy podkreslic - jako pierwsze, juz za czasow ps2 i juz od 2003 roku! Mi tam nie przeszkadza, ze PS3 stanie sie konsola takze dla casuali, bo i tak wiem, ze dobrych gier nigdy nie zabraknie.

 

Ciekawe czy zaprezentuja sniezne poziomy w Uncharted 2. Nie bijcie mnie, ale jakos Modern Warfare 2 nie powalilo mnie na lopatki. Jedynie projekty postaci trzymaja fason, reszta jest prawidlowa, ale bez rewelacji. Czekam na snieg w wykonaniu Naughty Dog! ^_^

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Widzę, że są tacy co polecają oglądać konfę na IGN, odradzam. Wczoraj na konfie MS było ok tylko na początku, a po paru minutach jak się rozkręciło to się wszystko wysypało i to nie był tylko mój problem, na gamespot leci w gorszej jakości ale non stop i bez najmniejszego przycięcia.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Jacobss: Jaki problem z łączami, jak inne transmisje chodzą bez problemu :-) Zresztą na IGN potrzebowało połowy mojego transferu a i tak wywalało, na gamespot przynajmniej nic nikogo nie ominie, a filmiki to i tak trzeba później w HD zobaczyć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...