Skocz do zawartości

FIFA 10


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Kosmosmiczna to jest ta giera. Dzisiaj katowalem z kumplem i miod wylewa sie ekranem.

Gra rzeczywiscie przypomina PES'a 5 - wlasnie ze wzgledu na gre cialem, faule, gdy za wczesnie nacisniemy odbior pilki i konstruowanie akcji.

Najlepszy tekst podczas 2 godzinnego grania "super, ale generalnie poczekajmy na demo PES'a - hahahaha" :lol:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ja zagrałem na razie kilkanaście meczów dema, ale nie mam teraz za bardzo czasu na opisywanie szczegółów, więc napieszę tylko jedną rzecz. Demo może i ma wiele bugów, ale jedno muszę przyznać: pierwszy oraz od czasów chyba PES5 poczułem "to coś" przy pierwszym kontakcie z nową częścią. Na pierwszym rzut oka to samo co F09, ale jest pełno zmian w gameplay'u, jest syndrom "jeszcze jednego meczu" i jest wychodzenie z gry przy 90. minucie i remisie, żeby nie grać tych głupich karnych i jak najszybciej włączyć nowy mecz ;)

 

PES jak dla mnie może już nie wychodzić.

Odnośnik do komentarza

Na jakiej podstawie twierdzisz, ze nie poprawia bramkarzy, skoro 2 ostatnie lata pokazuja zupelnie cos innego jezeli chodzi o wersje demo pilek od EA ?

Watpie tez, zeby w finalowej wersji bramkarze pokroju Buffona mieli 64 Overall. :rolleyes:

 

Jestem po kolejnej sesji - to co mi sie najbardziej podoba to od razu odczuwalne roznice w druzynach i zawodnikach. Od pierwszych sekund czuje sie roznice grajac atletami z Chelsea, a zwrotniejszymi, ale slabymii fizycznie zawodnikami Barcy. Nawet taka drobnostka jak wlasna taktyka sprawia ogromna radosc. Gra przez to nie jest randomowa, bo przecietniak nawet z lepszym zespolem nie ugra za duzo, z odpowiednio dostosowana taktyka do danej druzyny. W FIFIE 10 odczucia zwiazane z dana druzyna sa dla mnie jeszcze wieksze niż w 09, przez co odpowiednie ułożenie taktyki do danej druzyny będzie mialo ogromne znaczenie.

 

Czesto padaly takze zarzuty, ze w FIFIE nie czuc roznorodnosci zawodnikow. Nie do konca sie z tym zgadzalem - w wersji 09 nie mialem wiekszych problemow by po samym biegu, charakterystycznych animacjach poznac Messiego, Ronaldo, Beckhama, czy Ronaldinho, ale w 10tce jest jeszcze lepiej - bo czuc niemal kazdy aspekt zawodnika (dokladnosc, szybkosc podan, naturalna zwinnosc, refleks, technika). Widac, ze Xavi, Messi, Henry ustawiaja sie inaczej niz zawodnicy Chicago - taki Xavi, czy Iniesta sa w stanie podawac z niesamowita dokladnoscia i szybkoscia (w przeciwienstwie np. do Abidala). O warunkach fizycznych i syzbkosci chyba pisac nie trzeba - Drogba potrafi pobiec z pilka dobre parenascie metrow odpychajac sie od zawodnika barkiem.

 

Jestem wniebowziety nowa odslona FIFY ! :wub:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Byłem dzisiaj u brata i ograłem wreszcie demo nowej Fify (PS3). Ogólnie podzielam Wasze zachwyty na temat rozgrywki, animacji itd. Ale do jasnej cholery - dlaczego to wygląda ZNACZNIE gorzej od 09?

Grafika cofnęła się o jakieś 2-3 lata, wszystko jest jakieś takie rozmazane i niewyraźne, tekstury na koszulkach to śmiech na sali. Do tego czasami strasznie tną replaye i filmiki kiedy gracze wychodzą na murawę.

 

Mam nadzieję, że w wersji finalnej to poprawią, bo gameplay w tej odsłonie to czysty majstersztyk.

Odnośnik do komentarza

Pyknąłem wczoraj jeden meczyk i od razu widać sporą poprawę w stosunku do zeszłorocznej edycji. A co do grafiki to cały efekt psuje tylko i wyłącznie brak/słabe filtrowanie anizotropowe i jakość niektórych tekstur, ale myślę że to będzie poprawione w finalnej wersji. A poza tym w stosunku do '09 są lepsze materiały, oświetlenie i piłkarze bardziej przypominają siebie, więc jest lepiej.

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś kto grał w polską wersję FIFY 09 może mi powiedzieć czy na płycie był też język angielski (komentarz)? Zastanawiam się nad zamówieniem 10, ale zależy mi na angielskim języku, więc nie wiem czy robić to tutaj czy w UK. A może coś wiadomo o wersjach językowych w 10?

 

Raz, że były pakiety do ściągnięcia, dwa, że w PL wersji FIFA 09 był język polski, angielski i rosyjski w komentarzu. Tyle, że angielski był mierny, bo chłopaki niechętnie się odzywali, ale wiem, że do ściągnięcia z Live była też druga wersja z innymi komentatorami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...