Skocz do zawartości

FIFA 10


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Na PS3 mamy blur...którego nie ma na X360...ktory cos pewnie ma tuszowac...

 

Na 360ce za to sa przejaskrawione kolory...na PS3 sa bardziej naturalne...

 

Niestety na PS3 gra lubi sobie zwolnic podczas scenek przerywnikowych i replay...

 

Mam nadzieje ze to poprawia w pelnej wersji (mowie przede wszystkim o spadkach FPSow) bo zamierzam nabyc wersje na PS3...

Odnośnik do komentarza

Dzięki bogu...w 09 na maksa sie wkurzylem kiedy po calym wieczorze przenoszenia prawdziwych pilkarzy do rep. Holandii i kasowaniu ich odpowiednikow...okazalo sie ze nastepna aktualizacja sprawila ze moje zmiany poszly sie kochac :/

 

Mam takie pytanie - jest gdzies wogole pelna lista klubow i reprezentacji ktore sa na 100% licencji w FIFA 10? Ciekaw jestem jak tam nasze drewno czyli Polska - w 08 byla licencja z tego co pamietam...ale juz w 09 nie :/

Edytowane przez Xymek
Odnośnik do komentarza

Dzięki bogu...w 09 na maksa sie wkurzylem kiedy po calym wieczorze przenoszenia prawdziwych pilkarzy do rep. Holandii i kasowaniu ich odpowiednikow...okazalo sie ze nastepna aktualizacja sprawila ze moje zmiany poszly sie kochac :/

 

Mam takie pytanie - jest gdzies wogole pelna lista klubow i reprezentacji ktore sa na 100% licencji w FIFA 10? Ciekaw jestem jak tam nasze drewno czyli Polska - w 08 byla licencja z tego co pamietam...ale juz w 09 nie :/

Polska nie jest na licencji jeśli chodzi o ubiór i logo federacji...jeśli ktoś ma ostatniego Neo Plusa to na pierwszej stronie recenzji FIFY 10 jest screen w którym dobrze widać strój Polaków ;)

Odnośnik do komentarza

Czy ja coś robię źle, czy nie można już strzelać takich petard zza pola karnego jak w 09? Wtedy się biegło prosto, wychylało leciutko w którąś stronę i bam. A teraz jakieś pierdoły koło słupka, nad bramką, itp. Wtf. I dośrodkowania też leżą. W 09 można je było lepiej zrobić.

i to jest wlasnie dobre - strzela sie trudniej. nie wchodzi juz 70% strzalow z dystansu jak we wczesniejszej FIFIE.

Odnośnik do komentarza

No ale jak dobrze przymierzyc to wejdzie. Niezla bombe Lampardem mi sie udalo strzelic ostatnio.

 

No jak przymierzyć to wiadomo. Też nim walnąłem bombę, ale to po xxxx strzale w meczu. Tak to leci w trybuny. W 09 jeśli był na czystej pozycji koło pola karnego musiała być bramka.

Poza tym, to są chyba bugi. Takie oczywiste strzały z paru metrów lecą na aut, a dziś od kolegi dostałem gola spoza pola karnego. Piłka leciała woooolniusieńko.

 

 

W 10 bardzo łatwiej się strzela z daleka.W 09 to było trudniejsze :P

 

Chyba sobie jaja robisz. Albo jesteś lamą w 09, choć to mi się nie wydaje. <_<

Odnośnik do komentarza

W recenzji Kosa w PE (spoiler dla tych co sami chcą sobie przeczytać jaki wydzwięk miała recka)

 

 

Nie wydaje mi się, żeby autor specjalnie zachwycał się FIFĄ. W moim odczuciu na pewno większe och i ach towarzyszyły poprzedniczce, i choć ocena jest wyższa to widać, że FIFA 10 jest kolejnym krokiem w ewolucji gry, a nie takim przełomem jak poprzedniczka.

 

Odnośnik do komentarza

W recenzji Kosa w PE (spoiler dla tych co sami chcą sobie przeczytać jaki wydzwięk miała recka)

 

 

Nie wydaje mi się, żeby autor specjalnie zachwycał się FIFĄ. W moim odczuciu na pewno większe och i ach towarzyszyły poprzedniczce, i choć ocena jest wyższa to widać, że FIFA 10 jest kolejnym krokiem w ewolucji gry, a nie takim przełomem jak poprzedniczka.

 

Już się domyślam jaką ocenę zgarnęła nowa FIFA ;)

Odnośnik do komentarza

Czy będzie można sterować krzyżakiem?

Można,ale radzę Ci grać analogiem,ma się zdecydowanie więcej możliwości ;P

No i mięta. Nigdy nie mogłem/potrafiłem się przekonać do analogu w gałach. Będzie to moja pierwsza FIFA od czasu 98mki...kawałek czasu więc zobaczymy jak się prezentuje sterowanie jednym i drugim. Jeśli nie podpasi to zawsze pozostaje arcadowy PES :)
Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

PES moze się juz nigdy nie zmienić,ale jeśli ktoś gra w niego od lat,to nie da się od niego całkowicie odzwyczaić.Wiem to z autopsji.

 

Dlaczego FIFA nie rządzi na max(IMO ocywiście,to moje zdanie i mam do niego prawo):

 

- plastykowe modele zawodników(przez co mam wrazenie biegania "laleczkami",modlele są za małe[wiem,mozna przybliżyć kamerę,ale nie o to chodzi])

- nazwiska na koszulkach dla niewidomych(dlaczego czcionka jest taka duża? W przypadku krótkich nazwisk widać,że są większe litery,a naprawdę tak nie jest)

- "balonowość" strzałów(nigdy nie będą one tak soczyste jak w PESie.)

- blur na powtókach(mało to realistyczne,a w PESie powtórki są ostre jak brzytwa,przy nie oszukujmy się lepszej grafice)

- brak cutscenek(zblizenie do twarzy zawodnika)

- powtórki bez polotu(wyglądają tak sztucznie,że pomijam je najszybciej,jak tylko to mozliwe.Jeśli uda mi sie przeprowadzić ładną akcję,sam włączam powtókę,bo na zblizeniu wyglada to o wiele lepiej)

- ustawianie się do strzału(zawodnicy przykładają się bardzo nierealistycznie,wyma(pipi)ą kończynami,wywaracają się w śmieszny sposób[na plecy])

- piłkarze tacy jak Ivanović,Zhirkov,Alex,Pique itd nie mają odpowiednich twarzy.Dlaczego? W PESie każdy młody,dobrze zapowiadający się zawodnik ma prawdziwą twarz(rozgrywki to nie zmienia,ale przyjemnosć z grania jest większa,jeśli jest się "prawdziwym" fanem growych kopanek)

- zbyt wiele słupków i poprzeczek

- ale ja chcę wstawić napastnika za bramkarza!

Wszystko co tu napisałem,dla fana PESa będzie zrozumiałe,fana FIFY - zapewne frustrujące.

Nie faworyzuję PESa,obecnie minusów ma pewnie wiecej,ale chciałem sie wypowiedzieć nt FIFY.

Edytowane przez Pawlo_PL
Odnośnik do komentarza

PES moze się juz nigdy nie zmienić,ale jeśli ktoś gra w niego od lat,to nie da się od niego całkowicie odzwyczaić.Wiem to z autopsji.

Tak, tylko ze PES nie przypomina juz praktycznie w niczym wczesniejszych, sporo lepszych czesci, w ktore z wielka checia sie zagrywalem.

Dlaczego FIFA nie rządzi na max(IMO ocywiście,to moje zdanie i mam do niego prawo):

- plastykowe modele zawodników(przez co mam wrazenie biegania "laleczkami",modlele są za małe[wiem,mozna przybliżyć kamerę,ale nie o to chodzi])

Nie mam pojecia o co ci chodzi z tymi za malymi zawodnikami.

- nazwiska na koszulkach dla niewidomych(dlaczego czcionka jest taka duża? W przypadku krótkich nazwisk widać,że są większe litery,a naprawdę tak nie jest)

Jeszcze moze przyczepmy sie do za malego rozmiaru buta u niektorych pilkarzy.

- "balonowość" strzałów(nigdy nie będą one tak soczyste jak w PESie.)

Strzaly co prawda moglyby byc zrobione lepiej i tutaj sie zgodze, ale na pewno nie nazwalbym ich balonowymi.

- blur na powtókach(mało to realistyczne,a w PESie powtórki są ostre jak brzytwa,przy nie oszukujmy się lepszej grafice)

Tu masz racje, przyznaje sie bez bicia, ogolnie wstawki w FIFie sa lekko powiedziec spierd.olone i akurat w ten element gry nie wlozono duzo pracy.

- brak cutscenek(zblizenie do twarzy zawodnika)

Ze co kur.wa? Ty chcesz grac w pilke czy w MGSa?

- powtórki bez polotu(wyglądają tak sztucznie,że pomijam je najszybciej,jak tylko to mozliwe.Jeśli uda mi sie przeprowadzić ładną akcję,sam włączam powtókę,bo na zblizeniu wyglada to o wiele lepiej)

Nie wiem jak wedlug ciebie powinna wygladac powtorka z polotem. Nie sadze zeby PES mial takowe.

- ustawianie się do strzału(zawodnicy przykładają się bardzo nierealistycznie,wyma(pipi)ą kończynami,wywaracają się w śmieszny sposób[na plecy])

Na moje oko to zawodnicy w FIFie przykladaja sie z 3x ladniejsza animacja niz ci w PES...

- piłkarze tacy jak Ivanović,Zhirkov,Alex,Pique itd nie mają odpowiednich twarzy.Dlaczego? W PESie każdy młody,dobrze zapowiadający się zawodnik ma prawdziwą twarz(rozgrywki to nie zmienia,ale przyjemnosć z grania jest większa,jeśli jest się "prawdziwym" fanem growych kopanek)

Patrz 3 pytania wstecz.

- zbyt wiele słupków i poprzeczek

W porownaniu z 09 jest ich juz mniej, grajac w demo juz mnie to tak nie wkur.wia jak w poprzedniej czesci.

- ale ja chcę wstawić napastnika za bramkarza!

A ja chce zebym mogl wyjsc trenerem na boisko i zaje.bac z plaskacza sedziemu za nietrafna decyzje. No kur.wa mac czemu tego nie ma??!!

 

 

Ogolnie wiekszosc twoich argumentow jest na jedna pilke. Tzn. nie ma sie za bardzo do czego przyczepic, to znajdziemy cos na sile. Oczywiscie, jak sam napisales, to twoja opinia i masz do niej prawo. Ale nastepnym razem przyjdz z jakimis konkretami.

Edytowane przez Forebode
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...