Skocz do zawartości

FIFA 10


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marvelous
Takie szczegóły chyba jeszcze długo się nie pojawią. Zresztą nie bardzo się interesuję tym kto jak się porusza. Cisnę głównie w multi ale mam nadzieję, że w tym roku solo mode mnie wciągnie jak bagno. Bo 09 w tym temacie była kompletnie nie grywalna.

 

Czemu dlugo sie nie pojawia...przeciez sa w PESie (to jedna z tych rzeczy gdzie PES jest przed fifa) nie widze problemu zeby EA przy takiej kasie zadbalo o to. Bo nie ukrywam ze to jedna z kilku rzeczy ktorych mi jako fanowi pilki kopanej w Fifie bardzo brakuje...

 

Tylko PES jako całość jest słaby, to wszystko. Kompletny arcade, 08, 09 - czułem jakbym stanął przed automatem i wrzucał żetony. Podania, strzały animacja - arcade. Który mi zbrzydł okrutnie po tylu latach. Fifa daje radę swoją swobodą i płynnością konstruowania akcji.

PES10 nie zmieniło się nic. Oprawa? na co komu i tak przez 99% czasu gry ogląda się wszystko z wide..

Odnośnik do komentarza
Takie szczegóły chyba jeszcze długo się nie pojawią. Zresztą nie bardzo się interesuję tym kto jak się porusza. Cisnę głównie w multi ale mam nadzieję, że w tym roku solo mode mnie wciągnie jak bagno. Bo 09 w tym temacie była kompletnie nie grywalna.

 

Czemu dlugo sie nie pojawia...przeciez sa w PESie (to jedna z tych rzeczy gdzie PES jest przed fifa) nie widze problemu zeby EA przy takiej kasie zadbalo o to. Bo nie ukrywam ze to jedna z kilku rzeczy ktorych mi jako fanowi pilki kopanej w Fifie bardzo brakuje...

 

Tylko PES jako całość jest słaby, to wszystko. Kompletny arcade, 08, 09 - czułem jakbym stanął przed automatem i wrzucał żetony. Podania, strzały animacja - arcade. Który mi zbrzydł okrutnie po tylu latach. Fifa daje radę swoją swobodą i płynnością konstruowania akcji.

PES10 nie zmieniło się nic. Oprawa? na co komu i tak przez 99% czasu gry ogląda się wszystko z wide..

Odpowiem ci tak samo jak powyzej - nie interesuje mnie to czego brakuje PESowi tylko fifie...

 

Akurat jezeli zadbali by o specjalne charakterystyczne animacje dla najwiekszych gwiazd tego sportu jak Ronaldo, Messi...itd itd...to napewno nawet na wide zauwazyl bys roznice w poruszaniu, biedu, dryblingu...

 

I bylo by to fantastycznym ficzerkiem...

Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous

Pewnie tak. Ale ilekroć oglądałem mecz a później odpalałem Fifkę - około dni premiery - łapałem się na tym, że zawodnicy poruszają się i konstruują akcję jak w realu. To mi już konkretnie się podobało. Gdy odpaliłem PES09 czułem czasy psxa.

 

C. R biega na swój sposób, Messi przykładowo też. Kluczowi zawodnicy, tylko, że dla innego kluczowy być nie musi. Mam inne typy. Nie ta generacja panowie, przyszła? jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza

Dokladnie - czesto nawet inaczej podawali mieli inne ruchy kopania pilki - polecam obczaic dosrodkowania Bekhama i jego sposob poruszania sie po boisku - wolny na tzw 'gietkich kolanach'. Roznice czuc przy pierwszym kontakcie wystarczajaco.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

oczywiście, że w fifie 09 są piłkarze, którzy wyraźnie różnią się sposobem gry od innych. Poprostu tych innych jest zbyt wielu, żeby każdemu nadać indywidualność. My tu mamy 24 ligi, tu każdy wymaga indywidualności od innych piłkarzy. Ja nawet widziałem to u Chinyamy, ten gość jest tak szybki w tej grze, że strzelam nim po 40 bramek w sezonie ligowym czy trybie menadżerskim hehe, czego u innych piłkarzy z podobnymi statystykami niema. Być może różnice w zachowaniu gwiazd, są troche zbyt subtelne i trzeba długo pograć, by je zauważyć, ale są jak najbardziej są w 09 i zapewne będą w 10

Edytowane przez przema
Odnośnik do komentarza
lol.

Mam nadzieję, że w Fifce 10, będzie częściej śnieg na boisku, w Fifie 09 zdarzył mi się, uwaga:

Jeden raz! xd

 

za to ja grając jeden z sezonów w polskiej lidze, nie mogłem się pozbyć kałuż z meczy Lecha Poznań :D

 

tak zmienne warunki przydałyby się i to najlepiej do wyboru na każdym stadionie, a w lidze, menadżerze, dostosowane do daty :D na filmikach z trailera wyglądają ładnie zmiany pogodowe

 

Odnośnik do komentarza

No z tym DLC to polecieli na maxa...ciekawe ile przyjdzie nam za ten stadion zaplacic :] ...

(

Swoja droga to powraca to o czym pisalem juz powyzej...dlaczego do cholery podczas normalnej gry przy ustawiony wide...wogole nie widac stadionu? (nie mowie tu oczywiscie o tych ujeciach kiedy wybijamy pilke bramkarzem czy powtorkach). Stadion zawsze jest jakos daleko od murawy...jak na stadionach lekko atletycznych :/ strasznie mi sie to nie podoba...

Odnośnik do komentarza
No z tym DLC to polecieli na maxa...ciekawe ile przyjdzie nam za ten stadion zaplacic :] ...

(

Swoja droga to powraca to o czym pisalem juz powyzej...dlaczego do cholery podczas normalnej gry przy ustawiony wide...wogole nie widac stadionu? (nie mowie tu oczywiscie o tych ujeciach kiedy wybijamy pilke bramkarzem czy powtorkach). Stadion zawsze jest jakos daleko od murawy...jak na stadionach lekko atletycznych :/ strasznie mi sie to nie podoba...

Będzie za darmo ... chyba,że to ironia :P

Odnośnik do komentarza

graficznie wg mnie zdecydowanie PES zjada Fife10(modele postaci w piłce konami to mistrzostwo) ale sama animacja i rozgrywka już do mnie nie przemawia.Szczytem jest akcja z jednego z linków kiedy to Messi zewnętrzną częścią lewej stopy dośrodkowuje z prawej strony boiska piłkę prosto na nogę Henry.Do tego AI bramkarzy dalej do poprawki.Natomiast Fifa polepszyła i tak kapitalną animację z zeszłego roku.Przepychanie się postaci i walczenie o pozycje wygląda obecnie obłędnie.Do tego priorytetem jest do mnie online i w tej kwestii raczej Fifa10 zmiażdzy PESa.W każdym razie pierw zagram w demo obu pozycji zanim wydam ostateczny werdykt i zdecyduje się co kupić(w chwili obecnej Fifę10)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...