Skocz do zawartości

FIFA 10


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie przez pierwszy tydzień tak.

 

Przeglądając dziś w Empiku recenzję FIFA 10 w Neo widać, że piszącemu udzielił się entuzjazm i chwalił grę na lewo i prawo. Podobno mechanika jest idealna, zoptymalizowana. EA znalazło środek ciężkości z realizmem futbolu a dobrą zabawą. Can't wait na czwartek.

recka Neo Plus daje nadzieję na to,że oto do naszych drzwi puka chyba najlepsza gra piłkarska w historii.bardzo jestem ciekaw dema i dalej podchodzę do tego z dystansem.Neo Plus już kilkanaście razy za bardzo napalało się i wychwalało pewne gry-np MGS2,Killzone1,Getaway itp

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Aż tak dobrych opinni się nie spodziewałem. FIFA 10 podobno dopracowana jest do tego stopnia, że ciężko się do czegoś doczepić. Nowa odsłona stała się esencją futbolu a zdanie ?umarł król ? niech żyje król? po krótkiej recenzji PES?a z targów mówi chyba wszystko?

Odnośnik do komentarza

Aż tak dobrych opinni się nie spodziewałem. FIFA 10 podobno dopracowana jest do tego stopnia, że ciężko się do czegoś doczepić. Nowa odsłona stała się esencją futbolu a zdanie ?umarł król ? niech żyje król? po krótkiej recenzji PES?a z targów mówi chyba wszystko?

jak pobije PES 5 pod wzgledem gameplayu to powiem ze jest nowy krol :P aby online chulalo dobrze

Odnośnik do komentarza

Przy okazji tej rozmowy o PESie wspomnę, że grałem ostatnio w demo PES6 i muszę przyznać, że mocno się nie postarzał na X360. Jest to lepsza gra niż 2008 i 2009, przynajmniej sądząc po demach. Wygląda bardziej nautralnie, no nie wiem, ale moim zdaniem Konami cofnęło się w swoim silniku.

 

Już jutro demo FIFA 10. O której mogą wylądować te demówki na Store i Marketplace?

Odnośnik do komentarza

zgadzam sie ze gra na zblizeniach wyglada kiepsko (nie na cutscenkach - te sa za(pipi)iste i moim zdaniem ladniejsze od 09 a na powtorkach np fauli itd). Jest komentarz a jak mecz skonczy sie remisem mamy konkurs rzutów karnych. Strzaly nie zostaly poddane zbytniej poprawie. Podczas trzech meczy i oddanych paru strzałach w arenie mialem z 5-6 slupkow czyli chyba w chooj. Cisne dalej bo po trzech meczach ciezko cos wiecej powiedziec. Aha drybling 360 naprawde robi moim zdaniem za(pipi)ista roznice.

Odnośnik do komentarza

Nowy król. Rozegrałem 3 mecze i postęp jest NIESAMOWITY. Przez 360 stopniowe sterowanie gra stała się jakaś megapłynna, ruchy są naturalne, nic nie jest rwane. Nie wiem o co chodzi z brzydką grafiką na zbliżeniach. Dla mnie trzyma ona conajmniej poziom edycji 09. Ładowanie meczu jest wiele szybsze niż w poprzedniej edycji. Grafika jest ładniejsza podczas normalnej gry. Nie ma tak widocznych ząbków, piłkarze są gładcy. Animacja to majstersztyk. Poprawiony przywilej korzyści. Lepsza fizyka piłki, nie ma takich balonów jak w zeszłej edycji. Mniej zmulone menusy podczas meczu. Jak dla mnie postęp ogromny. Idę ciorać dalej. Wiem już jaką kupię piłkę w tym roku. Acha. Demo jest po Polsku, ale komentarz brytyjski

 

Pomocnik lub napastnik zasuwający po skrzydle nie ucieka już tak łatwo obrońcy. Powiem Wam coś. Czuć ten miód, który był za czasów pes'a na PS2.

Poprawione zostały woleje. Wreszcie wyglądają naturalnie i nie lecą gdzieś w pizdu.

Walka bark w bark oddana mega zawodowo.

Absolutne mistrzostwo świata. Na pewno jest poprawiony przywilej. W wypadku gry zawodnik straci gałę od razu gwizdany jest faul. Jest możliwość natychmiastowego wznowienia gry, gdy faul był niegroźny. Zawodnik od razu ustawia piłkę i można kopnąć, wszystko w real time'ie. Nie ma żadnych animacji czy przestoi jak w PES. Totalny kosmos.

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Jest możliwość natychmiastowego wznowienia gry, gdy faul był niegroźny. Zawodnik od razu ustawia piłkę i można kopnąć, wszystko w real time'ie. Nie ma żadnych animacji czy przestoi jak w PES. Totalny kosmos.

akurat taki"bajer" to już miał PES chyba 3 lata temu :P

 

Kurcze szkoda,że aktualizacje ps store sa tak późno :/

Odnośnik do komentarza

Jest możliwość natychmiastowego wznowienia gry, gdy faul był niegroźny. Zawodnik od razu ustawia piłkę i można kopnąć, wszystko w real time'ie. Nie ma żadnych animacji czy przestoi jak w PES. Totalny kosmos.

akurat taki"bajer" to już miał PES chyba 3 lata temu :P

 

Kurcze szkoda,że aktualizacje ps store sa tak późno :/

 

W Fifie 10 odbywa sie to duzo szybciej. Zawodnik nie ustawia gały, nie schyla sie, po prostu podchodzi i kopie.

Odnośnik do komentarza

W PES było to strasznie lipne, tutaj faktycznie jest przydatne. Co mi po tym, że dadzą niby drybling 360 jak wszystko będzie nadal takie drewniane ? Nie wiem czy PES jest w stanie dogonić Fifę. Progres w stosunku do Fify 09 jest Kolosalny. Pro Evo nie zrobiło takiego przez 3 lata.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...