Skocz do zawartości

FIFA 10


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

FIFE na PC tworzy zupelnie inny team niz ta na konsole. Odpal FIFE 09 na PC, pozniej na PS3/Xbox360 i porownaj wyglad zawodnikow i ich twarze...

 

I've played this for a while now and I know at least three PES fan journos who think FIFA 10 is pretty much worth 9-10 in terms of score and pretty much every person I've talked who has played the game think it's awesome.

 

It's got a bit too heavy emphasis on online game modes, and the manager/league modes are quite basic at the end of the day. Considering how popular Master League is in PES, the single player offline "campaign" is important. Consider that about 40% of european PS3 owners are not online.

 

I'm a longtime PES-fan (i'm on the Winning Eleven Blog's podcast, check it out), and have been pretty disillusioned by PES for a while now.

 

As good as FIFA 08 and 09 were, they didnt contain that "bit of magic" for lack of a better term. 09 in terms of features and tech had everything, but for me it always felt too difficult to get past players and hold on the ball. The controls weren't as responsive as I wanted, which was more a design decision from the designers than anything else.

 

This has been noticeably tightened up and with the improved shooting mechanics (ball feels heavier, trajectories more realistic), the gameplay just feels ******* great the moment you start a match. I cannot wait to play this game online.

 

Another really, really nice thing is that there's a video tutorial for almost everything. So once I had watched the basic dribbling video and learned how to use the L/R triggers for closer ball control, I had no problems.

 

Another notable thing is the way EA just makes sure we know everything there is to know of the game. The review and preview codes come with a lot of documentation stating every new feature and what parts of the gameplay are not yet final. Konami never ships anything with their codes, so you are left in the dark looking for whats changed and new. Basic PR stuff, but should be done right.

Bedzie dobrze - szybkosci reakcji zawodników poprawiona, mozliwosci dowolnego dryblowania przy uzyciu dryblingu 360 stopni i jesczez wiecej funu z gry niz w wersji 09.

 

Strzały z dystansu takze zostaly znacznie poprawione, co mnie bardzo cieszy.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Easye wszystko fajnie z tymi tutorialami, tylko jak znowu polska wersja bedzie sie opierala na niezrozumialych skrotach to troche slabo. Licze ze tym razem wersja kontynentalna na PS3 bedzie miala tez jezyk angielski...

skróty są super UESI,TSHA.BNAB itp i domyśl się o co im chodzi :D

 

Niech już je w książeczce wytłumaczą.Za 8 dni demo i zobaczymy czy w realu czuć różnice w porównaniu do poprzedniej wersji.

Odnośnik do komentarza

Moze i pracowali, kto wie, ale przewage taka druzyna miec bedzie zawsze - w sumie nie dziwne...

 

Co do PSM, ktory opublikowal swoje porownanie, na sieci kraza juz skany. Wiedzialem, ze recka bedzie idiotyczna i nie obiektywna, ale w PSM mozna wyczytac, ze nawet soundtrack i animację są w PESie lepsze niz w FIFA 10.

Dla mnie rewelka. ^_^

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Pytanie dla części z was może zabrzmieć dziwnie, proszę jednak o obiektywną odpowiedź. Fanboyom podziękuję.

 

Lepiej kupić wersję na PS3 czy 360? Który pad się lepiej sprawdza przy Fifie?

Osobiście zawsze wolałem PES na PS2/3 ze względu na pada. Tu zaczynam mieć wątpliwości. Dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Pytanie dla części z was może zabrzmieć dziwnie, proszę jednak o obiektywną odpowiedź. Fanboyom podziękuję.

 

Lepiej kupić wersję na PS3 czy 360? Który pad się lepiej sprawdza przy Fifie?

Osobiście zawsze wolałem PES na PS2/3 ze względu na pada. Tu zaczynam mieć wątpliwości. Dzięki za odp.

mysle ze w trakcie meczu nie ma roznicy na jakim padzie grasz...wszak w fife nie gra sie na krzyzaku

wybierz ta platforme na ktorej pad jest dla Ciebie wygodniejsz

Odnośnik do komentarza

Ja zauwazylem 3 rzeczy w FIFA09 -

wersja na PS3 nie miala jezyka angielskiego a tlumaczenie na polski bylo sknocone i skroty niezrozumiale (czasem zawierajace bledy ortograficzne) no ale miala jezyk francuski.

 

Uzytkownicy X0 czesciej narzekali na to ze padaly serwery EA badz problemy z polaczeniem

 

Chlopaki z EA grali na X0 i wszystkie tutoriale oficjalne na nim byly robione.

Chociaz w Polsce niemal wszystkie turnieje i dzialania promocyjne byly na PS3.

 

Co do padow nie mam opinii. Kwestia bardzo indywidualna i zalezna od przyzwyczajenia. Choc czasem akurat w FIFA09 brakowalo mi by galka byla wklesla jak musialem poprawic chwyt i w ten sposob chrzanilem okazje...

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza
Gość Kalinho
Pytanie dla części z was może zabrzmieć dziwnie, proszę jednak o obiektywną odpowiedź. Fanboyom podziękuję.

 

Lepiej kupić wersję na PS3 czy 360? Który pad się lepiej sprawdza przy Fifie?

Osobiście zawsze wolałem PES na PS2/3 ze względu na pada. Tu zaczynam mieć wątpliwości. Dzięki za odp.

Podobnie jak Ty przyzwyczajony jestem do grania w PES na konsolce Sony ale miałem przyjemność grać w FIFE na XO więc powiem tak: odkąd pady do PS maja cyngielki a nie zwykłe, analogowe przyciski z tyłu (mówie o R2 i L2, które są teraz spustami) to granie w PES na PlayStation, jak i na Xboxa(tu pady również mają spusty), stało się imo niewygodne. Najlepiej spisuje się starszy pad do PS czyli poczciwy DualShock 2. Możliwe, że to kwestia przyzwyczajenia i wymyślam ale na obu nowych kontrolerach gra mi się niewygodnie a przynajmniej nie tak wygodnie jak na PS2. Zatem jeśli masz już wybierać to imo wygodniej jest na PS3 skoro przyzwyczajony jesteś grać na konsoli Sony, niemniej i tak nie będzie takiego komfortu jak na starym dualu.

Odnośnik do komentarza
Pytanie dla części z was może zabrzmieć dziwnie, proszę jednak o obiektywną odpowiedź. Fanboyom podziękuję.

 

Lepiej kupić wersję na PS3 czy 360? Który pad się lepiej sprawdza przy Fifie?

Osobiście zawsze wolałem PES na PS2/3 ze względu na pada. Tu zaczynam mieć wątpliwości. Dzięki za odp.

Zdecydowanie Xbox :P Grałem na obydwu padach i dla mnie zdecydowanie lepiej wypada pad od Microsoftu :) Mimo wszystko kupuje FIFE 10 na PS3...nie mam zamiaru płacić za online ;P

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
Moze i pracowali, kto wie, ale przewage taka druzyna miec bedzie zawsze - w sumie nie dziwne...

 

Co do PSM, ktory opublikowal swoje porownanie, na sieci kraza juz skany. Wiedzialem, ze recka bedzie idiotyczna i nie obiektywna, ale w PSM mozna wyczytac, ze nawet soundtrack i animację są w PESie lepsze niz w FIFA 10.

Dla mnie rewelka. ^_^

Wiesz chociaż jakie kapele są na soundtracku z PESa2010 ,że to takie zabawne dla Ciebie?

Poza tym chyba masz problemy z czytanie skoro twierdzisz,że w PSM napisali,że PES ma lepsze animacje i wygrywa pod tym względem.

Odnośnik do komentarza
Pytanie dla części z was może zabrzmieć dziwnie, proszę jednak o obiektywną odpowiedź. Fanboyom podziękuję.

 

Lepiej kupić wersję na PS3 czy 360? Który pad się lepiej sprawdza przy Fifie?

Osobiście zawsze wolałem PES na PS2/3 ze względu na pada. Tu zaczynam mieć wątpliwości. Dzięki za odp.

Zdecydowanie Xbox :P Grałem na obydwu padach i dla mnie zdecydowanie lepiej wypada pad od Microsoftu :) Mimo wszystko kupuje FIFE 10 na PS3...nie mam zamiaru płacić za online ;P

 

Dzięki, twoje zdanie chyba zaważyło.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...