Skocz do zawartości

FIFA 10


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

http://tinyurl.com/nuzdfo

 

W skrócie:

w soundtracku PES PRZEGRYWA a w animacjach pada słowo "DRAW".

Z tego co mnie uczyli w szkole "draw" nie oznacza lepszy.Ale chu.ja się znam.

Proszę Cie, jasne ze pada slowo DRAW, ale do remisu to chyba bardzo daleko...

Zreszta recka jak to w PSM - online i licencje PES tez bardziej punktowany. W sumie nie dziwne,skoro nawet PES 2009 i 2008 byly lepsze od poprzednich edycji FIFY.

 

Co do pada zapomnialem wlasnie napisac o tych spustach z Sixtassa - dla mnie porazka, bo sa zbyt male i nie wygodne.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
http://tinyurl.com/nuzdfo

 

W skrócie:

w soundtracku PES PRZEGRYWA a w animacjach pada słowo "DRAW".

Z tego co mnie uczyli w szkole "draw" nie oznacza lepszy.Ale chu.ja się znam.

Proszę Cie, jasne ze pada slowo DRAW, ale do remisu to chyba bardzo daleko...

Zreszta recka jak to w PSM - online i licencje PES tez bardziej punktowany. W sumie nie dziwne,skoro nawet PES 2009 i 2008 byly lepsze od poprzednich edycji FIFY.

 

Co do pada zapomnialem wlasnie napisac o tych spustach z Sixtassa - dla mnie porazka, bo sa zbyt male i nie wygodne.

No no,ale tego zwycięstwa w soundtracku to nie widziałem.Skąd bierzesz takie bajki?

 

Odnośnik do komentarza
Moze i pracowali, kto wie, ale przewage taka druzyna miec bedzie zawsze - w sumie nie dziwne...

 

Co do PSM, ktory opublikowal swoje porownanie, na sieci kraza juz skany. Wiedzialem, ze recka bedzie idiotyczna i nie obiektywna, ale w PSM mozna wyczytac, ze nawet soundtrack i animację są w PESie lepsze niz w FIFA 10.

Dla mnie rewelka. ^_^

Nic tam takiego nie pisze,nie ma to jak być fanbojem jednej gry i przekręcać informacje byle tylko na każdym kroku zgnoić PESa.

Odnośnik do komentarza

na tym pierwszym filmiku mam wrazenie, ze boisko sie powiekszylo(albo zawodnicy sie zmniejszyli) co w sumie wyjdzie na plus, no ale w kilku momentach zawodnicy biegaja jakby sie slizgali nad ziemia, no chyba ze mam oczy do wymiany.

Szczerze to mi wystarczy jak poprawia gre bramkarzy na przedpolu i te glupe stawanie obroncy, gdy ktos wypuszcza zawodnika gora, po czym leci sam na bramke. Mogli by tez ogolnie zmiejszyc lekko predkosc zawodnikow przy pilce, bo wiekszosc napastnikow(w sumie wszystkich z dobrych klubow)biegnacych z pilka nie idzie dogonic obranca-to jest debilne(to by dalo szanse slabszym zespolom, gdy sie gra na taka barce czy w szczegolnosci terminatorow ManU). No i za wyjscie z gry mogliby przyznawac podwojna strate punktow niz za porazke, to bym w koncu mogl wiekszocs meczy konczyc normalnie.

Aha i manualna zmiana zawodnika, ogolnie jakos beznadziejnie to dziala, no i najczesciej zmieni na nie tego co chce.

Edytowane przez polson
Odnośnik do komentarza

Jak tak patrze na ten najnowszy filmik...moja wiara w FIFA 10 rośnie - wyraźnie widać ze strzały w końcu nabrały mocy (co prawda nadal jeszcze nie takiej jaka powinna być ale w stosunku do 09 jest znacznie lepiej)...przerzuty góra też nabrały tempa i wyraźnie widać że piłka już nie leci wolnym balonem jak we wcześniejszych wersjach...jest naprawdę dobrze :)

Odnośnik do komentarza

Jako wieloletni fan PES, jestem szczerze zainteresowany ta nowa doslona Fify (niewarygodne sa te animacje). Ale jedno mnie niepokoi- ogladalem kilkadziesiat filmikow z Fifa10, ale na zadnym z nich nie widzialem gry kombinacyjnej (grali amatorzy?). Chcialbym chociaz raz zobaczyc 3-5 podan z pierwszej pilki, po ktorym pomocnik dogralby swietna prostopadla pilke do wychodzacego, sam na sam z bramkarzem, napastnika (moze jakis filmik na youtube?). Z tego co widzialem, to; podanie, przyjecie, podanie, przyjecie itd.... A czy sa akcje w stylu Carrick'a-dlugie, wysokie podania do skrzydlowych? Dajcie jakis dowod (to nie jest ironia), ze nowa Fifa to symulacja (bo juz mam dosyc tego PEs'a:)).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...