Skocz do zawartości

FIFA 10


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodzę się z Michał102. Posiadam obie konsole, ale po sprawdzeniu obu w online, nie widzę specjalnych różnic. Na Xa grałem w FIFA 08, na PS3 w FIFA 09.

Porownujemy FIFE 10. "gralem na obydwu konsolach - na Xie w PESa 6, na PS3 w PES10 - nie widze zadnych roznic" - taki sam argument.

Dla mnie cala FIFA 10 na ps3 jest z(pipi)ana - nie wiem jak to mozliwe ze tak glosna multiplatforma odstaje od wersji na X'a. Nie dosc, ze gorzej wyglada, nie dosc, ze wiecej bramek z dupy wpada to jeszcze do online trzeba miec 6MB by bylo plynnie. Dzieki - wracam grac w nia na Xboxie.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem po co wszyscy dajecie się prowokować easye. Niech sobie gra na xboxie i żyje sobie szczęśliwy w swoim świecie ze swoimi zabawkami. Każdy gra na swojej ulubionej platformie i jakoś recenzeci wszystkich internetowych serwisów serwisów o grach nie piszą o różnicach w grze online a użytkownicy ps3 nie pisza petycji do ea że zostali pokrzywdzeni w stosunku do użytkowników xbox jeśli chodzi o fife 10 wiec szkoda czasu na sprzeczanie się. Lepiej zasiąść do gry i dobrze się bawić. Ja tak robię każdego prawie dnia od premiery i jestem bardzo zadowolony z fify 10 bo w tego rodzaju grach liczy się przede wszystkim gameplay. Pozdrawiam ;-)

Odnośnik do komentarza

easye - jakie ty (pipi) głupoty to głowa mała.... aż żal komentować. "online trzeba miec 6MB by bylo plynnie" LOL i nic więcej, mam 1,3Mb/s i nie mam żadnych lagów, pozatym że u ciebie są lagi to nie znaczy że wszyscy mają je na PS3 i trzeba odrazu opluwać PSN jaki to be i jaki to tamto :lol:

Edytowane przez Merson
Odnośnik do komentarza

Z tymi 6MB to byla ironia - po co ktos mi pisze ze nie ma lagow jak ma tak potezne lacze ?

LOL - Grzes - co to za rozumowanie (nie po raz pierwszy zreszta). "Wiekszosc zalow wylew uzytownikow XO" - jak myslisz, dlaczego ? Bo maja jakiekolwiek porownanie, niz Grzeski posiadajacy jedynie 1 konsole.

 

Dostaje baty ? dawaj - zapraszm do znajomosci - nick easye_PL - pokaz swoj poziom. Zagrajmy 3 mecze roznymi 3,5*,4*, 4,5* druzynami, tylko nie bierz jak wiekszosc placzkow PS3 Barce - to to dopiero jest zenada, z kim bys laddera nie gral to tylko barca, barca, barca, zieww...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ja mam 8 Mb i mi się zdarzają czasami lagi.

O czym to świadczy? Na pewno nie o kiepskim PSN/Live, bo równie dobrze może to być spowodowane słabym łączem przeciwnika.

No właśnie, o tym co napisałeś, odnosiłem się do zdania z postu easye jakoby ludzie z szybszym łączem nigdy się z lagami nie spotkali. Lagi miałem tylko z 3 kolesiami, i to raczej była wina ich łącza, opóźnienie było 1 sekundowe więc i tak jakoś strasznie nie było.

Edytowane przez kendzior
Odnośnik do komentarza

gralem wczoraj z czlowiekiem z polski, chyba nawet z tego forum i zadnych lagow nie mialem, a caly ocean miedzy nami. Nie pytalem jakie mial lacze, ale na pewno nie 6mb...

 

 

 

wracajac na chwile do rozgrywki to gra sie swietnie, trzeba sie tylko przestawic na nowa fizyke i idzie jak po masle. Gralem wczoraj z gosciem z usa ktory wzial Barce (ja Juve) i ewidentnie mial za duzo naszlosci z edycji 09. No niestety dostal 4 brameczki na szybko i musial sie rozlaczyc biedaczyna. Podoba mi sie brardzo fakt, ze trzeba sie chwile zastanowic nad rozegraniem akcji, jest duzo wolniej ale to pracuje akurat na korzysc rozgrywki.

Edytowane przez Forebode
Odnośnik do komentarza

@easye tekst o "placzkach" Cie kompromituje na maksa.

A Twoje ciagle teksty o PSNie tez juz sa meczace. Do tego nie rozumiem co maja narzekania grajacych na X0 w sieci w FIFA do nas uzytkownikow "tylko jednej konsoli"? Wytlumacz mi. Chetnie przeczytam Twoje "rozumowanie".

LOL

 

Tak gram Barcelona. Gram nia od czasow, w ktorych jesli byles na swiecie to koszule w zebach nosiles (jesli miales zeby) i w grach, ktorych nazwy nic Ci nie powiedza. Pewnie wlasnie dlatego nie mam lagow.

 

 

PS.

Doceniam czytanie z rozumieniem. Szkoda, ze to rzadkosc.

Odnośnik do komentarza

Masz racje - na pewno nie bylo mnie na swiecie - nigdy bym sie nie spodziewal, ze pisze z 30 letnim uzytkownikiem, pewnie dlatego, ze polemika z Toba (nie tylko w tym temacie notabene) jak i caly spam, ktory pozniej wysylasz na priv probujac udowodnic wiecznie ze PS3 jest konsola najlepsza, zbyt czesto przypomina rozmowe z betonem...

 

Rozumiem, ze przez te wszytskie Twoje lata grasz jedynie barcelona ? Szkoda, bo podobno zeby poznac czyjes umiejetnosci nalezy z nim zagrac slabszymi zespolami, gdzie stworzenie akcji wymaga troszke wiecej polotu niz granie 1 z najlepszych druzyn w grze.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

tak samo ja nigdy nie byla przecietniakiem-zawsze byl to jeden z mocniejszych zespolow. Rozumiem - miec swoja ulubiona druzyne i nia grac, ale czy kazdemu chce sie grac wciaz tym samym zespolem ? Ja po 3 tygodniach grajac w lidze pes.com.pl mam dosyc teamu, ktory wylosuje. Zreszta nie wyobrazam sobie grac ze znajomymi z sieci caly czas pojedynki typu MU - Barca itp. - czesto pogrywamy zespolami 4*, 3,5*

 

EDIT: nie wiem jakiego trzeba miec pecha, by pare godzin z rzedu losowac ludzi z gorszym laczem niz moje. Mieliscie racje chlopaki - gram od wczoraj i gra chodzi plynnie. Gamplay dla mnie wciaz jest nieco inny, glownie przez wolniejsze tempo rozgrywki (to akurat mi sie podoba).

Czy tylko ja odnosze wrazenie, ze Szpaku 2 razy czesciej sie myli na PS3? Tutaj w ogole komentuje czesto inny mecz :blink:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Co do szpaka to coz, glownie sciagnalem go dlatego, ze fajnie posluchac ten charakterystyczny glos podczas meczu. Poza tym niekiedy jest niezly ubaw [...]

 

"Piekne piastkowanie uchronilo przed starata gola !" kiedy bramkarz zlapal pilke :). Wiadomo, bledy sie zdarzaja... ale ten podniosly glos Szpaka rozlozyl nas na lopatki :)

Odnośnik do komentarza

Komentarze w FIFA 10 leżą na całęj długości pasa startowego. Nie tyle same teksty, bo te akurat są "głupio-prawdziwie-śmieszne" co sytuacji podczas których są odpalane. Niemal w kążdej akcji mamy takie gafy, a to "piąstkowanie" to 95% przypadków, gdy bramkarz wyłapuje piłkę. W FIFA 09 było pod tym względem sporo lepiej. Ktoś słabo zeskryptował te teksty. Jak to mówią młodzi ludzie: MASAKRACJA (faktycznie najlepszy tekst w grze:)).

Odnośnik do komentarza

o co chodzi z ta cyborgowa gra w obronie, niektorzy masakratorzy z ktorymi gram online po prostu niszcza moich napastnikow, doslownie to rugby przypomina, do tego sedzia jakby przestal gwizdac, nie raz mialem sytuacje ze kiwnalem kolesia w polu karnym, a w milisekundzie ten i tak odzyskuje pilke wpadajac na mojego napastnika i wystrzeliwujac go jak z katapulty, szkoda ze nie mam mozliwosci pokazac na filmiku, ale doslownie przy tak fajnych animacjach w fifie to ci przewracajacy sie napastnicy czasami wygladaj jakby ich wybuch granata odrzucal, wtf? takich trikow jeszczenie znam :blink:

 

mimo to i mimo wszystko (znalazloby sie troche kwasow w gameplayu) gra genialna, gram do upadlego, az mi galki oczne wypala

Killzone_Emperor-Scolar-Visari_BIO-CHARboxart_160w.jpg

Edytowane przez newyorkdanzig
Odnośnik do komentarza

Komentarze w FIFA 10 leżą na całęj długości pasa startowego. Nie tyle same teksty, bo te akurat są "głupio-prawdziwie-śmieszne" co sytuacji podczas których są odpalane. Niemal w kążdej akcji mamy takie gafy, a to "piąstkowanie" to 95% przypadków, gdy bramkarz wyłapuje piłkę. W FIFA 09 było pod tym względem sporo lepiej. Ktoś słabo zeskryptował te teksty. Jak to mówią młodzi ludzie: MASAKRACJA (faktycznie najlepszy tekst w grze:)).

 

 

Podobno komentarz ma zostać poprawiony, jednak nie wiadomo czy dotyczy to polskiej wersjii

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...