Skocz do zawartości

FIFA 10


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Wpienia mnie handicap. Nie chodzi mi wcale o to, że trafiam w poprzeczki, słupki itp, bo nawet nie o to chodzi.

 

Zauważyłem coś innego. Gram online, notuję serię 5 zwycięstw. Nagle, w 6, 7 i 8 meczu moi zawodnicy grają jakby gorzej (przy tym samym ustawieniu), jakoś gorzej wychodzą na pozycję, są mniej ruchliwi. Notuję 4 porażki i znowu wszystko wraca dio normy. Nie wiem, albo to złudzenie albo...

 

Mieliście tak?

Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy od przeciwnika na jakiego trafisz.

 

Ja zauważyłem, że drastycznie zmniejszyła się ilość słupków, poprzeczek. Od dawna nie miałem takiej sytuacji. Możliwe, że to wynika z mojego stylu gry. Będąc przy moim stylu gry, to muszę powiedzieć, że 85 procent bramek strzelam jednym sposobem. Ale nie sądzę, aby był to schemat, bardziej uwarunkowania wynikające z ustawienia zespołu i mojej gry. ;)

Edytowane przez Pavlis
Odnośnik do komentarza

Ja też kiedyś miałem wrażenie, że wprowadzili (w ogóle w piłkach, nie tylko w FIFIE) faktyczne spadki formy piłkarzy, ale potem wyszło, że to brak skilla i dekoncentracja :rolleyes: . Marvelous, ja miałem ten sam problem z przesiadką z 08 na 09, przez pierwsze 20 meczów było 0:2,0:3... Potrzeba czasu i zmiany utartych przyzwyczajeń

Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous

tyle,ze to bylo w 09 ,a teraz sobie nie radzisz. pewnie obroncy kryja tych co nie trzeba ,a zawodnicy wpadaja na obroncow przeciwnika

 

To nie to. Fifa 10 to nie to co chciałem. Mogę (pipi)a mieć takie zdanie? MOGĘ. Radzę sobie ale w multi dalej wolę Girsy. Fifa 10 SUCKS.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Co do Santiago Bernabeu to można sobie go ściągnąć za darmo w DLC

 

 

A ja mam dwa beznadziejne pytania....

 

Pierwsze : Jeżeli chcę stworzyć własną rozgrywkę w multi "Gra Rankingowa wirtualną Gwiazdą" to gdzie? Ponieważ denerwuje mnie dołączanie do innych gier w których grają drużyny co maja prawie identyczne stroje ...

Drugie: Jako, że ma Xbox live od niedawna jak mam rozmawiać przez mikro ;] ... Czy tylko go podłączam i przesuwam tą klamerke z pomaranczowej czy tam czerwonej an zielona czy muszę jeszcze przy okazji dołączyć do grupy?

 

Proszę nie wyśmiewajcie mnie xd

Odnośnik do komentarza

Używaj rotacji w składzie :potter: . W 09 właśnie to, że każdy zawodnik mógł biegać przez cały sezon na pełnych obrotach było mało realistyczne i spłycało rozgrywkę. Jest jeszcze jeden sposób, skup się tylko na lidze, a wszelakie puchary odpuszczaj :thumbsup:

 

P.S. Zmęczenie poszczególnych zawodników, zależy także od stosowanej taktyki

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Może, to zależy od poziomu trudności symulacji, ja mam ustawiony na "światowy" i nie mam takiego problemu, po prostu rotuje mocno składem. Tak jak już napisałem, zmęczenie zależy też od stosowanej taktyki. Grasz mocno pressingiem, skrzydłowi mają pracować równie mocno w ataku, jak i w obronie itp., to zespół się wypala w krótszym czasie. Nie muszę wspominać o samej staminie...

Odnośnik do komentarza

Myślisz, że nie zmieniam zawodników? Wprowadzam takiego Henry'ego po pierwszej połowie z pełnym paskiem energi a kończy mecz z mniej niż połową i na następny nie ma nawet 3/4 energii. A o zawodnikach dla których nie mam zmienników to w ogóle szkoda gadać.

 

A może to kwestia tego że kolejny mecz nie jest tydzień później tylko wcześniej? Wtedy nawet Barca z trenerem kondycyjnym na 10 nie jest w stanie się odrodzić w tak krótkim czasie.

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

A ja sie pytam dlaczego nie moge ogladnac zapisanych bramek na moim duzym TV w jakims trybie w FIFIE10 tylko jestem zmuszony to robic na malym ekranie laptopa/kompa w necie? :turned:

Zapytać możesz zawsze, ale odpowiedzi nie uzyskasz.Pewnie sami twócy tego nie wiedzą.Może dlatego, że powtórki to najsłabsza część gry i na małym ekranie twojego laptopa/kompa wyglądają lepiej?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...