Skocz do zawartości

FIFA 10


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem sobie dzisiaj nowa fife, rozegralem na szybko 15 meczow online, zeby zobaczyc jak to sie tak naprawde sprawuje. Oczywiscie zero lagow, poza tym laczy sie zdecydowanie szybciej w porownaniu do 09.

 

Co do rozgrywki to polubilem ja juz z dema. Naczytalem sie tutaj troche zlych opinii na temat wychodzenia obroncow. No to ustawilem taktyke na 1 przy pressure i aggresive i nie ruszaja sie kiedy tego nie chce. Nie mam naprawde pojecia jak ktos moze miec z tym problem. Dziala to tak samo srawnie jak w edycji 09. Ogolnie to jestem zadowolony, jak na razie.

Odnośnik do komentarza

Pogrywam ostatnio w ta gre na PS3 - i znowu musze z przykrscia stwierdzic, ze kolejna multiplatforma prezentuje sie gorzej na PS3 niz na X'e. Moznabyloby na to przymknac oko, gdyby nie fakt, ze online sa non stop lagi. Gram od 3 dni i nie mialem zadnego plynnego meczu (od razu pisze ze w porownaniu z meczami na xbox live). jasne 15 minut gra sie spoko, ale co z tego, jak nagle przy akcji podbramkowej konsola potrafi freezowac na sec ? Czy ta gra w ogole chodzi komus plynnie, moze to sprawa serwerow znowu ?

Odnośnik do komentarza

Tak mowia wszyscy ktorzy nie grali przez xbox live. Nie mowie o ciaglych lagach, ale czasami gra potrafi niezle przystopowac. Zapisalem sie do laddera ESL na PS3 - najwiekszy w Polsce - i ludzie tam za mecz bez lagow uwazaja mecz, ktory ja na xbox live nazwalbym naprawde sredniej jakosci.

Musze tez pada zmienic na jakiegos przypominajacego tego od X'a, bo na galkach od PS3 dla mnie nie da sie grac - za male i czesto niedokladne.

Szkoda, ze w innym kaciku nikt nie odpisuje, czy dane pady mozna podlaczyc do Ps3 <_<

Odnośnik do komentarza

Mowiac o grze bez lagow mowie o grze jak w singlu - bez lagow. W FIFA09 byl lekki lag. Teraz nie mam takiego.

 

Wlasciwie z jakiegos powodu taki lag jak w FIFA09 mam tylko z jednym uzytkownikiem - jakis ulamek sekundy w stosunku do operacji na padzie - czasem lekki freeze ale gora sekundowy.

Mam 6/1 Mb internet, byc moze stad jest tak dobrze.

Odnośnik do komentarza

Na pewno bardziej obektywnym niz osoba posiadajaca 1 konsole w sygnaturce. Ja przynajmniej przetestowalem obydwie dokladnie.

Zreszta to nie tylko moje zdanie - a wiekszosci moich znajomych, ktorzy ostatnio nagle musieli sie przesiasc z XLive na PSN.

Teraz to dopiero Live zyska fanow, jak ludzie obydwie uslugi zaczna porownywac. :turned:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

mam pytanie, co zrobić żeby w trybie menadżerskim zawodnicy mieli formy zielone w góre albo ukośne w góre? bo prawie wszyscy mają w dół albo ukośne w dół, z trzech zawodników ma dobre formy. zaznacze że wystawiam wszystkich do gry nie tylko tych najlepszych zawodnikówwięc każdy gra.

Odnośnik do komentarza

eee? na PS3 nie mam żadnych lagów a neta też za dobrego to nie mam, więc dla ciebie może jest lepszy online w x'e bo dla mnie jest na PS3 (mimo że grałem na obydwóch konsolach).

Okej - subcio - a jakie masz lacze ? Ja pisze jedynie ze przy 1MB/s Online na Xie jest bezlagowy, tutaj zdarzaja sie nie raz podczas meczy sec freezy - a to, ze dla Ciebie taki online jest lepszy to juz mnie nie interesuje - pewnie PSN tez jest o wiele lepiej rozwiazny, jest za darmo i ma polskie literki bla bla bla.

Odnośnik do komentarza

Wiesz, gdybys pewnie choc raz skosztowal przez miesiac xbox lve, to uwierz mi, ze wolalbys placic te 100 zl rocznie i miec to tak rozwiazane, jak jest to na konsoli M$.

Jakie masz lacze ? Jakie trzeba miec lacze by w FIFE 10 na PS3 grac jak offline?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

mam pytanie, co zrobić żeby w trybie menadżerskim zawodnicy mieli formy zielone w góre albo ukośne w góre? bo prawie wszyscy mają w dół albo ukośne w dół, z trzech zawodników ma dobre formy. zaznacze że wystawiam wszystkich do gry nie tylko tych najlepszych zawodnikówwięc każdy gra.

 

Nic się nie da z tym zrobić. No może lepszy trener kondycyjny trochę poprawi sytuację. Po prostu są zmęczeni sezonem. Może masz końcówkę sezonu i żyłujesz żeby wygrać ligę, puchar i LM więc często są mecze i zawodnicy tracą formę. Zauważ że na początku sezonu wszyscy mają strzałki w górę bo są wypoczęci.

Odnośnik do komentarza

Ja akurat mam 6mb i gram jak w offline. I to przez wireless na <50% sygnalu, to nie musze chyba mowic ze po kablu smigalo by jeszcze lepiej.

 

 

Ogolnie nie rozumiem tych porownan XBox Live i PSN. Gralem w Fife09 na obydwu konsolach, na identycznych laczach (nawet od tego samego ISP) i roznicy nie bylo w ogole. Moze poza tym, ze kumpel z X'em musial wydac te kilkadziesiat $$$ przed tym jak sobie pogra. Nie rozumiem po prostu za co tam sie placi taka kase, bo malo to na pewno nie jest... Za ladniejszy wyglad w menusach i za teoretycznie lepszy online w grach? PSN mimo ze jest darmowe to trzyma bardzo dobry poziom uslug i na dobra sprawe nie ma sie do czego przyczepic. Grunt ze wszystko jest za darmo, a pieniadze zaoszczedzone na PSN moge sobie przeznaczyc na konto rapidshare premium na przyklad.

Odnośnik do komentarza

Prosze was - skaczcie pisac, ze na 6MB laczu gra sie jak offline. Ile osob w polsce dysponuje takim laczem ?

To temat FIFA 10 - nie porownuje tutaj FIFY 09, w ktora juz nie grywam.

Placisz nie "iles tam" tylko srednio 120-130 zl/ROCZNIE. 10 zl miesiecznie za to, ze nie masz problemow podczas premiery COD'a by pograc z kumplami, za to, ze na laczach zaczynajacych sie od 70kB/s wszytsko dziala mega plynnie, gdzie nie czekasz 40 minut na pobranie latki, a parenascie sec, gdzie nie ma sytuacji typu - wychodzi jakas gra, ale online w nia nie pogramy, bo producent postawil 2 serwery na krzyz (jak to mialo miejsce w takim Little Big Planet np.) i za parenascie inych dogodnosci. Akurat ja wolalbym placic 130 zl rocznie niz miesiecznie za 3 razy szybsze lacze, by pograc w cos plynnie i za darmo...

 

Co do narzekan tych, co grywali na Xbox Live, narzekania widac nie sa bezpodstawne. :blush:

 

EOT

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ile osob w Polsce ma w ogole mozliwosc zamowic lacze o szybkosci 6MB/s ? Uwierz mi - nie wiele.

 

Tu się nie zgodzę.

Moja mieścina do największych nie należy, jednak większość operatorów jako takie minimum ma przynajmniej 6/1 Mbit/s. Naprawdę można ostatnio zauważyć, że prędkość internetu w Polsce rośnie :thumbsup:

Wg mnie lepiej zapłacić te 10 zł więcej za internet, niż bulić za LIVE. Po kupnie X'a przez miesiąc korzystałem z LIVE (trial) i nie widzę absolutnie żadnej różnicy względem PSN.

Odnośnik do komentarza

mam pytanie, co zrobić żeby w trybie menadżerskim zawodnicy mieli formy zielone w góre albo ukośne w góre? bo prawie wszyscy mają w dół albo ukośne w dół, z trzech zawodników ma dobre formy. zaznacze że wystawiam wszystkich do gry nie tylko tych najlepszych zawodnikówwięc każdy gra.

Możesz to poprawić,stawiając częściej na danych zawodników...z reguły gdy zaczynają grę w pierwszym składzie.Jeśli zdecydujesz się już na stałe danego zawodnika lub zawodników ich poprzednikom zdecydowanie opadnie forma ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...