Skocz do zawartości

Aliens vs Predator


Shakeawake

Rekomendowane odpowiedzi

własnie dzisiaj dostalem swoja kopie od ultimy

single player:

przed chwila wylaczyłem mam 25% gry

wrazenia jak najbardziej poytywne grałem głownie marins i troche alienem gram na pozomie normal i jak dla mnie poziom trudności jest w sam raz

najwiekszy plus tej gry to oczywiscie klimat , grafika ok oczywiscie nie jest to killzone 2 ale nie jest tez zła nie razi w oczy brzydota :)

po pierwszych recenzjach troche sie przerazilem ale na szczescie mile sie zaskoczylem

minusy hm najwiekszy to pewnie długość gry 25% 2-3 godziny

multi jeszcze niegrałem ale w demie mi niepodeszlo

ide grac dalej jednym słowem single POLECAM

Odnośnik do komentarza

Gra bardzo klimatyczna , te wszystkie niskie recenzje to jakas nagonka na gre . Single nie jest moze przepompowany efektami jak Call od Duty MW2 ale swoja role spelnia ,jak ktos gral w poprzednie czesci aliena to polecam , dla tych czo szukaja graficznych wodotryskow , mogoa poczuc sie zawiedzenie , ocena 8+/10 , co do multi to niestety pokpiono sprawe, gra sie rewelacyjnie ale, wlasnie ALE , dlaczego nie ma wyboru map sererow i innych podzespolow w grze rankingowej :/ , multi testuje od 2 dni i musze z przykroscia stwierdzic ze liczba chetnych do gry jest zenuaca , (DTM w 3 osoby :/)

jak jest ktos chetny to zapraszam za godzine na ustawke ...

Odnośnik do komentarza

Przeszedłem Marins i nie rozumie tych ocen co do grafiki, jest bardzo dobra, klimatyczna. Daleko jej do "złej".

 

Oprawa jest solidna, na pewno robila by wrazenie trzy lata temu. Dla mnie to ten sam poziom co Halo 3. :rolleyes:

Zgadzam sie z Zaretulem, ze potencjal zostal zmarnowany. Z tego materialu naprawde mozna zrobic wybitna gre, a tak mamy arcydzielo przecietnosci. Nie wiem dlaczego wszyscy faworyzuja kampanie aliena czy marines, najlepszy fun jest podczas grania Predatorem. Prawie jak MGS... I love stealth kills :). Ja oceniam szpila na 7.8/10

Odnośnik do komentarza

dokładnie sprawdzcie MW2 tam singiel na easy pęka szybko ustwa sobie wyższy poziom to cie powinno zadowolić poza tym każda strzelanka jest robiona pod multi a co do grafiki/ grafika to nie wszystko liczy się grywalność jeżeli gościu będziesz patrzył tylko na grafe dużo gierek przejdzie ci koło nosa,żekłem

Edytowane przez lodziarz
Odnośnik do komentarza

? Skąd do cholery taka rozbieżność w opiniach co do długości gry? Jedni mówią, że niecałe 6h a drudzy, że 15?

 

Bo jednym wydaje sie, ze AvP to stadardowy shooter, grajac w stylu Rambo. Bezsensownie rush'uja do przodu, mlocac marines ostrzem- w tego typu gry gra sie inaczej. Ja polecam najwyzsze poziomy trudnosci, bo wtedy zaczyna sie prawdziwa zabawa.

 

Tak se gra Predziem:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...