Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

A to czemu? Prenumeratorzy mieliby na czas prenumeraty, a ludzie ktorzy kupili magazyn dostawaliby kod wazny az do ukazania sie nastepnego numeru, po ktorego kupieniu dostawaliby kod na nastepny miesiac.

A czemu by mieli dostawac? Przeciez mozna zaprenumerowac?

Prenumerator kupi (bo z gory zaplacil) wszystkie numery, osoba ot tak kupujaca moze jakis numer pominac (np. przeczyta w Empiku lub u znajomego).

Dodawanie jakis kodow zdrapek czy cos przyklejonego by sobie ktos w Empiku czy cos nie podprowadzil byloby dla wydawcy nie oplacalne?

 

Zreszta to z prenumerata dostaje sie wszelkiej masci bonusy ;). <- Ciekawe dlaczego ;).

 

ps. Nie wyskakuj mi z niczym takim jak "kolekcjonuje" itp. bo to nie ma absolutnie nic do rzeczy :P.

 

ps2. Oczywiscie to sa wszystko spekulacje, a nie czyste fakty co do "kodow" - bo tylko wlasciciel wie co i jak.

Odnośnik do komentarza

gameinformer nadaje prenumeratorom numer i jezeli prenumerator zalozy konto na stronie to ma dostep do wiekszej ilosci materialow... proste jak konstrukcja cepa.

 

polygamia to akurat 90% tekstów z kotaku

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza

Ja tam bym nie miał nic przeciwko, za płacenie i posiadanie dostępu do archiwalnych numerów. A także nowego numeru. Nawet nie musi być w formie pdf, ale np do przegladania na stronie.

 

Stała miesieczna subskrypcja i dostęp do strony bez natretnych reklam itd. IMO warto

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza

Najlepsze to IMO będą materiały z targów, wyjazdów na organizowane przez producentów premiery, zajawki etc. sprzedawane zamiast w formie dodatkowej płyty do zakupów w PE Shopie, właśnie za abonament. Nie pogardził bym też dobrej jakości filmikami z gier, trailerami etc. w pełnym HD, a nawet gameplayami nagrywanymi przez redaktorów, czy to dla zapowiedzi z numerów czy już gotowych recenzji. Możliwości jest sporo, serwisów o podobnej tematyce na pęczki, wystarczy tylko ładnie to przenieść na grunt "największego pisma konsolowego w Polsce", ale o organizację się kompletnie nie boję.

Odnośnik do komentarza
[Witam wszystkim na forum.]

 

Ja mimo wszystko jestem zwolennikiem płatnych treści, najlepiej powiązanych z dostępem do elektronicznej wersji magazynu. Układ byłby prosty - użytkownik płaci te 8-10 złotych miesięcznie, a w zamian dostaje e-magazyn oraz dostęp do wszystkim DLC, poradników etc etc.

 

Ogolnie portal powinien byc bezplatny jednak jestem za PsxExtreme w wersji elektronicznej (odplatnie) gdyz mieszkajac za granica szkoda mi 200 zl na prenumerate. Powinni to zrobic np. w e-kiosk. Ja tak kupuje Newsweeka bo taniej (w niemczech Newsweek Polska to wydatek 2,5 Euro :/).

 

 

Nie każdy chce kupować e-magazyn. Chyba większość czytelników woli papier -_-

 

Nie sadze, aby e-magazyn w ogole sie kiedykolwiek pojawil, zaraz by na warezach sie znalazl a to jak wiadomo strata kasy dla wydawcy.

 

E-magazyn powinien sie pojawic, mysle ze duzo ludzi skusiloby sie na zakup po rozsadnej cenie wydania elektronicznego. Co do "warezow", jak dobrze poszukasz to i teraz dostaniesz PsxExtreme w wersji elektronicznej,

Odnośnik do komentarza
[Witam wszystkim na forum.]

 

Ja mimo wszystko jestem zwolennikiem płatnych treści, najlepiej powiązanych z dostępem do elektronicznej wersji magazynu. Układ byłby prosty - użytkownik płaci te 8-10 złotych miesięcznie, a w zamian dostaje e-magazyn oraz dostęp do wszystkim DLC, poradników etc etc.

 

Ogolnie portal powinien byc bezplatny jednak jestem za PsxExtreme w wersji elektronicznej (odplatnie) gdyz mieszkajac za granica szkoda mi 200 zl na prenumerate. Powinni to zrobic np. w e-kiosk. Ja tak kupuje Newsweeka bo taniej (w niemczech Newsweek Polska to wydatek 2,5 Euro :/).

 

 

Nie każdy chce kupować e-magazyn. Chyba większość czytelników woli papier -_-

 

Nie sadze, aby e-magazyn w ogole sie kiedykolwiek pojawil, zaraz by na warezach sie znalazl a to jak wiadomo strata kasy dla wydawcy.

 

E-magazyn powinien sie pojawic, mysle ze duzo ludzi skusiloby sie na zakup po rozsadnej cenie wydania elektronicznego. Co do "warezow", jak dobrze poszukasz to i teraz dostaniesz PsxExtreme w wersji elektronicznej,

Raczej nie ma co liczyć na PE w e-wersji.

Ale mogliby zrobić tak, że np po 12 miesiącach od wydania pojawia się do ściągnięcia, po wysłaniu sms-a za jakąś tam opłatę.

Akurat za to bym zapłacił. Mogili by tak wydać wszystkie numery. Sam bym pościągał te , których nakład się już wyczerpał i ich nie mam.

Na pewno dużo osóby byłoby chętnych.

Ale tu pojawia się kolejny problem-jakaś osoba buli i jest na tyle miła, że wrzuca wszystkie numery za darmo na rapida i już w całym necie są wszystkie numery PE z friko. :huh:

 

Odnośnik do komentarza
Ale mogliby zrobić tak, że np po 12 miesiącach od wydania pojawia się do ściągnięcia, po wysłaniu sms-a za jakąś tam opłatę.

Akurat za to bym zapłacił. Mogili by tak wydać wszystkie numery. Sam bym pościągał te , których nakład się już wyczerpał i ich nie mam.

zgadzam się w pełni z chęcią bym z tego korzystał

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Możliwość uzupełnienia kolekcji o wydania archiwalne do przeglądania offline (nawet za opłatą) byłaby całkiem kusząca.

A co do portalu jako całości: ktoś popełnił chyba lekki falstart. Nagle pada informacja, że będzie (wkrótce) i do tej pory w temacie panuje raczej cisza. Przez pół roku pojawiały się jedynie domysły forumowiczów. Może jakaś informacja o zaawansowaniu prac, przybliżony termin, cokolwiek o czym moglibyśmy dyskutować przez następne pół roku? :P

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...