Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

Butcher, jako ,,nowa" wschodząca gwiazda :smile: miesięcznika jak i portalu rozważ zamieszczenie na portalu archiwalnych numerów PE, darmowe tudzież płatne, ale myślę ze wielu osobom by to odpowiadało. Wiem ze wcześniej już były o tym wzmianki przez innych czytelników, ale nikt u władzy się jak dotąd chyba nie wypowiedział (chyba że coś mi umknęło). Jest na to szansa?

Odnośnik do komentarza

Po co mieliby dawać archiwalne numery w formie cyfrowej? Jestem przekonany, że wszystkie materiały w postaci recenzji, felietonów, relacji, czy nawet solucji do gier zostaną zawarte na portalu. Pomyśl, jak obszerna jest to baza danych. Zebrać tę treść nagromadzoną przez te wszystkie lata pisma i zawrzeć to w tym portalu. To bez wątpienia będzie duży projekt. Zakładam, że tak właśnie chcą zrobić.

Odnośnik do komentarza

zgadzam się ze baza danych w tym przypadku jest obszerna, nawet ściera w 150 numerze powiedział ile to wynosi. Ja natomiast bardziej miałem na myśli to żeby numery archiwalne, z odległej czasoprzestrzeni były dostępne dlatego ze wiele z tych numerów nie ma już w formie fizycznej (ale zarchiwizowane w formie elektronicznej tak) , do zamówienia itp. Innym faktem jest to ze było by to na pewno wygodniejsze , szybsze, aniżeli zamawianie w tradycyjnej formie. A odnośnie recenzji masz racje, wszystko będzie zawarte w portalu, ale będą to recenzje , solucje tytułów które wychodzą i wychodzić będą, a nie tytułów które królowały kilka, kilkanaście lat wstecz. dla przykładu, moja przygoda z PE zaczęła się od 30 numeru, wiec jeśli była by opcja zassania, zakupienia archiwalnych numerów to rzucę się na to jak na wygrana w totka :smile:

Odnośnik do komentarza

Przydałoby się... Swego czasu stał koleś na giełdzie w Katowicach, który sprzedawał archiwalne numery PE, odkąd zmienili siedzibę giełdy to go nie widzę. Ja na przykład poluję na skany z kącika bijatyk, gdzie były opisywane postaci z TK5. Trochę głupio pytać na forum o skany, a nie będę tych kilkunastu numerów kupował tylko dlatego.

 

I ponawiam pytanie - jak to będzie ze współpracą z PS3Site?

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za wszelkie słowa wsparcia i otuchy.

Fucktycznie - decyzja ta była jedną z ważniejszych w moim życiu, ale jak ktoś już tutaj zauważył: kto nie ryzykuje, ten nie ma i nie każdy ma szansę uczynić swoje hobby "sposobem na życie". Mnie było to dane - czas pokaże czy dokonałem właściwego wyboru ;)

 

Temat dostępności archiwalnych/aktualnych numerów PE (ew. Poradnika) na PPE jest tematem przyszłości. Jak odległej, na chwilę obecną jeszcze nie wiemy (rozgryzamy temat od różnych stron, szacujemy rózne opcje i możliwości techniczne) ale na pewno jest tematem na tyle ważnym, że nie zginie w otmętach niepamięci i czasu. Nie chciałbym jednak, abyście nastawiali się, iż marcowy numer PE kupicie już poprzez PPE, bo tak niestety nie będzie.

 

PS3site: nasza współpraca układa się bardzo dobrze, a że nie widzimy obszarów, na których powodować może ona jakieś kolizje z PPE, więc będzie kontynuowana.

 

Ściera napisał, że PPE będzie czymś w rodzaju DLC do PE. To i zapytam czy strona będzie płatna?

Ściera miał raczej na myśli PPE jako "medialne rozszerzenie" PE, a nie DLC które kojarzy nam się z konsolowego poletka :)

A że wszyscy lubimy darmowe dodatki, dlatego też PPE będzie typowym serwisem, dostępnym dla wszystkich za friko. Co nie oznacza, że z czasem nie pojawią się określone elementy "bonusowe", które będzie można sobie zakupić (o czym pisałem powyżej i sami o nie pytacie).

Edytowane przez Butcher
Odnośnik do komentarza

Bardzo dobrze się stało i super, że akurat takie osoby się za to zabrały na czele z dowodzącym :good: . Jest najlepsze forum więc teraz do tego trzeba będzie dodać Portal i myślę, że z taką ekipą to będzie super pomysł. Niby Neo też coś takiego robi z gameonly ale... ja tam jakoś nie czuję klimatu. A jak wiemy ludzie są najważniejsi : > No i jak znam życie to będzie coś nowego a nie kopia innych stron tego typu... bo na pewno macie z czego robić takie rzeczy. Materiał, materiał i jeszcze raz materiał. To jest najważniejsze!.

Odnośnik do komentarza
Gość ALIEN_ALIEN

Fajna alternatywa i urozmaicenie Psx Extreme. Cieszę się że fizyczna wersja nie zniknie gdyż jest to dla mnie swoiste oderwanie się od rzeczywistości kiedy czytam , przeglądam i dotykam świeży papier prosto z drukarni. Są takie numery co ich nawet nie miałem czasu przeczytać lecz samo ich zakupienie napawało mnie euforią Hehe. Dlatego popieram ten projekt jako urozmaicenie "starego" PE i będę bacznie obserwował co i jak z ppe. :bunny:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No więc jest marzec a portalu nie ma:)Jakaś przybliżona data??

 

Zaraz zaraz, a czy pisaliśmy którego roku? ;)

 

A poważnie, to nic się na _dzień dzisiejszy_ nie zmieniło w marcowej kwestii, choć różnie to może być, bo jeszcze Ściera coś źle kliknie i wszystko skasuje... Ja mogę tylko zdradzić, że prace są bardzo zaawansowane ;).

Odnośnik do komentarza

A ta marcowa kwestia to bardziej po moich urodzinkach (17) czy przed urodzinkami? ;)

 

W PE wszystko powstaje na wariackich papierach, więc nikt do końca nie wie kiedy dokładnie - ale prace idą pełną parą - mamy już wykupioną domenę, ostatnio na serwer się udało nam zalogować, ktoś tam chyba nad grafiką myśli i nad logosem... w 2 tygodnie powinniśmy dać radę ;). Nie no tak poważnie to obstawiam raczej drugą połowę marca, ale zobaczymy ;). Chłopaki tam ostro cisną.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.