Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orson

Takie trochę "dziwne" pytanie ale i tak zadam;-)

 

Pooglądałem sobie portal, fajny i takie tam;-) ale konkurencja jest spora. Czyc planujecie zaskoczyć nas czymś WYJĄTKOWYM, czymś , czego nie ma konkurencja? Co by to mogłobyć ? Nie wiem, to wasza działka;-)

Odnośnik do komentarza

Tak ogólnie to przydałaby sie zmiana w systemie wyświetlania nicków w Portalu - na forum ma dwie zmienne - login i nazwa wyswietlana. Z reguły login i nazwa wyświetlana są takie same, ale np. w moim przypadku jest inaczej - logując się w portalu wyświetla mi stary nick.

Byłoby miło gdyby te rzeczy były spójne.

 

poza tym czekam na jakieś 'wyróżniacze' portalowe ;]

Odnośnik do komentarza

Też jestem po głębszym zapoznaniu się z ppe.

 

Jest dobrze i tylko tyle albo aż tyle. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że to dopiero początek. Jeszcze dużo pracy przed Wami.

 

Poza tym przyznam szczerze, że nie przepadam za polskimi portalami growymi. Typu polygamie, gram, ps3site itd. itp. (teraz narobiło się setki "internetowych growych szmatławców"). Bo pierwsze za dużo plotek w nich a za mało konkretów. Po drugie "poziom" na takich portalach jest niski wręcz tragiczny. No i po trzecie każdy oferuje praktycznie to samo. To znaczy nie mam tyle czasu i ochoty żeby czytać ten sam news po 50 razy.

 

Tyle, że ppe ma dla mnie przewagę i to ogromną na starcie. Jako stały czytelnik PSX Extreme nie wyobrażam sobie nie korzystać z ppe. Który to ma być jednym ciałem razem z czasopismem ;] No i w pewnym sensie z forum heh.

 

Poza tym redaktorzy których znam i szanuję. To daje mi pewność, że o poziom nie muszę się bać.

 

Duży potencjał widzę w felietonach, publicystyce i w blogach. I to w nich właśnie pokładam największą nadzieje. Zresztą już te wpisy na blogu (Ściery, Traczykowskiego) przyjemnie mi się czytało.

 

Bo zwykłe newsy o grach nie wystarczą ;].

 

Także życzę powodzenie.

I tak dodałem już do ulubionych. Nawet piwko strzelę, za zdrowie ppe ;]

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Tak ogólnie to przydałaby sie zmiana w systemie wyświetlania nicków w Portalu - na forum ma dwie zmienne - login i nazwa wyswietlana. Z reguły login i nazwa wyświetlana są takie same, ale np. w moim przypadku jest inaczej - logując się w portalu wyświetla mi stary nick.

Byłoby miło gdyby te rzeczy były spójne.

Już poprawione. Wystarczy się zalogować (logowanie po nazwie wyświetlanej na forum również powinno działać).

Odnośnik do komentarza

No i ja przeglądam portal i jestem pod wrażeniem. Nie mam się do czego przyczepić. W końcu mam alternatywę dla polygamii, która IMO ostatnimi czasy mocno podupadła, a stada trolli tam urzędujących ciężko strawić podczas czytania komentarzy. Wielki plus że przypisujecie konta na portalu do kont z forum przez co nie będzie zgraji "noname'ów" którzy będą tylko syfić tak jak to się dzieje na poly.

 

Życzę wszystkiego najlepszego portalowi, już dodałem do zakładek w Firefoxie :]

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Świetny wygląd, bardzo wygodna i przejrzysta obsługa. No i poziom tekstów (głupich newsów!!!) to prawdziwe PSX. Ownujecie wszystkie głupie, polskie stronki growe. Dla mnie lepiej już być nie musi, ale skoro tak bardzo chcecie się popisać... ^_^

Odnośnik do komentarza

mi się site podoba - bałem się kiły (widziałem 4 testowe projekty laya które były kiczem)

 

lay jest w porządku, nie jest oczoje.bny, jest czytelny i nie ma zbędnych dupereli

jedyne co bym zmienił to dał jakiś duży button do forum zamiast skromnego linka "forum" - bo to jest dość ważna część całości zwanej PPE - na tym jechaliście przez cały czas aż do teraz, dlatego community powinno być bardziej ummm uwidocznione

 

podobają mi się wstawki jak z N4G - voltage-popularność danego niusa, plusowanie/minusowanie komentów - niby pierdółki ale zmieniają wiele na plus

o treść się nie martwię - kiedyś zaczytywałem się w niusach na psx.net.pl który bardzo lubiłem, myślę że tu gorzej nie bedzie, nie chciałbym tylko niusów-plotek prosto z pupy (ala ps3site)

 

także pierwsze wrażenie jest OK - to co jest, jest dobre

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...