Skocz do zawartości

E3 2009


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 439
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość donsterydo

Raiga: Ten MGS to na 99% multiplatforma, nikt nie oczekuje chyba, ze to EX. Po prostu masa ludzi wstrzyma się z zakupem PS3 dla tej serii i chyba o to chodziło.

 

Forza 3, no nieźle 400 fur, w ogóle czekam na te filmiki w HD bo "chyba" zagrzybiście to wygląda. Czy mi się wydaje czy przy tym Splinter Cell przebudowali zupełnie rozgrywkę ? Left4Dead2 to chyba dla mnie największe zaskoczenie po Natalu i Halo Reach. Rok będzie średni ale perspektywy są dobre.

Odnośnik do komentarza
Pokazali 10 exów faktycznie mało........

 

Forza 3

Halo3 ODST

Spilnter Cell Conv

 

Jakie giery na PS3 w tym roku wychodzą ? Uncharted 2 nowy Ratchet i co jeszcze? :)

nie pokazali 10 exow

ja sie naliczylem ich zaledwie 6

- 2 dupowate gry na xbl,

- alan wake,

- forza3,

- splinter cell:c,

- left 4 zero2

 

 

i to nie wiele co wychodzi w tym roku

Odnośnik do komentarza
Raiga: Ten MGS to na 99% multiplatforma, nikt nie oczekuje chyba, ze to EX. Po prostu masa ludzi wstrzyma się z zakupem PS3 dla tej serii i chyba o to chodziło.

 

Forza 3, no nieźle 400 fur, w ogóle czekam na te filmiki w HD bo "chyba" zagrzybiście to wygląda. Czy mi się wydaje czy przy tym Splinter Cell przebudowali zupełnie rozgrywkę ? Left4Dead2 to chyba dla mnie największe zaskoczenie po Natalu i Halo Reach. Rok będzie średni ale perspektywy są dobre.

 

 

Mam taką nadzieje jednak , Wystąpienie Hideo było po tym jak Pan z ms ogłosił że : od tej pory pokazywane gry są wyłącznie grami na xboxa 360. Kurde naprawdę nie mogę się doczekać tej konferencji sony jutro !

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Master_Lukas: Wiosna, a nie lato :-)

 

Ja bym się nie przejmował tym, że Left4Dead2 będzie na source, ja to powtarzam jak mantrę, grafika jest bardzo ważna, ale grywalność najważniejsza.

 

Teraz mi się przypomniało, że Forza 3 ma być w 60FPS, lepiej żeby nie zamydlali oczu bo to poważna deklaracja. Największego zonka miałem z Crackdown 2, jak to puścili to myślałem, że to Prototype XD i olałem trailer, a na koniec patrzę Crackdown 2 - gdzie, kiedy XD

 

ODST nie wygląda tak jak myślałem, ale widziałem, że rozgrywka może być konkretna.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Wbrew temu co piszę,a pisze w negatywnym świetle bo jestem graczem hardcorowym i dla mnie MS nie pokazał prawie nic co by mnie przekonało to patrząc GLOBALNIE MS opiera wg mnie świetną drogę.Jeśli chodzi o moc to nie mają co konkurować z PS3 to obrali sobie za grupę docelową casuali których jest najwięcej na świecie.To casualne uczynili z Wii cudownie sprzedającą się konsole,a teraz MS chce trochę torcika do siebie. To gra o czysty zyk i $$$ i MS ma gdzieś opinię prawdziwych graczy takich jak my na forach.Jeszcze raz podkreślam,mnie ta konfa wynudzała ale z punktu widzenia globalnego jeśli wypali im te sterowanie głosem i ciałem to mogą się nieźle obłowić...

Odnośnik do komentarza
Na mnie tylko wrażenie nowa Forza (rozbudowanie) zrobiła (GT może lizać jej literki IMO)(...)

 

 

Ze co ??

Po trailerach i po tym gameplayu widac ze Forza idze w kierunku arcade... bardzo podobna Grida... ładnie wyglada ale GT nie ma sie czego obawiac graficznie.

Pomaluj sobie autko w kwiatuszki i z kolegi pobaw sie na drodze (ostani trailer - zabawa w drifty - smieszne) - mało profesjonalne, mało poważne.

Odnośnik do komentarza
Ze co ??

Po trailerach i po tym gameplayu widac ze Forza idze w kierunku arcade... bardzo podobna Grida... ładnie wyglada ale GT nie ma sie czego obawiac graficznie.

Pomaluj sobie autko w kwiatuszki i z kolegi pobaw sie na drodze (ostani trailer - zabawa w drifty - smieszne) - mało profesjonalne, mało poważne.

Ja nie napisałem słowa o malowaniu aut w kwiatuszki tylko o rozbudowaniu. Widzisz tą subtelną różnicę?

 

A ostatnia zajawka pokazała możliwości zmontowania replayów i filmików a nie drifotwanie na drodze z kolegami. Tak to jest jak się ogląda ale nie widzi.

Odnośnik do komentarza

A co do oglądania Filmów w Full Hd to popierwsze nie było tam polskiej flagi wiec polska odpada i tak z naszymi "szybkimi łączami" to bedzie sie muliło. Niestety mało konkretów z związku z gier ale serce zabiło jak usłyszałem że zapowiadają nowe halo :D

 

10 to było exluzywnych premier a nie ex na xboxa360. Z tego co słyszałem to koijama i ten prezes nie wypowiedzieli exlusive on x360 podczas prezentacji mgs, a pozatym nawet serwisy internetowe o tym nie piszą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...