Skocz do zawartości

Crysis 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

Oj martwię się, że ta gra się źle sprzeda :confused: Mimo wszystko wszyscy mówimy że grafa jest świetna , dla mnie o klasę wyżej niż ziarnisty Killzone 2 , a jednak na forach internetowych nie robi szumu. W pamięci ciągle mam jeden z największych Fail'ów 2009 roku , mianowicie kiepską sprzedaż KZ2, i 350 strona tematu na naszym forum,oraz po 130 osób wbijających się do tematu przy każdym poście. Jak było do końca marca wszyscy pamiętamy.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli ludzie piszą, że K2 był nudny to nie wiem. Ja przy tym materiale z C2 usnąłem <ziewaaa>.

 

Ok, ok ładne, bardzo ładne ale nic, kompletnie nic poza tym. Fakt faktem nie jestem maniakiem fps-ów no ale dobrym shooterem nie pogardzę. Ale "Krajzysik drugi" to raczej nie dla mnie.

Już crapowaty mw2 wydaje mi się ciekawszy.

 

Czekam na materiały z RAGE.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

No cholera, rzeczywiście niemarwo to wygląda, a i wyglądem nie powala. Ale kto wie, może to gra, która będzie miała jakiś inny pomysł na siebie niż dynamiczna akcja i przeciwnik co 5 minut ? W sumie niewiele mamy orginalnych FPSów jak BioS.

 

Życzę im dobrze, ale na razie powątpiewam.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie po tym gameplayu to

KUPSKO TOTALNE.

 

 

Tragedia, przypominają mi się te przechwałki i nagonki na wszystkie gry.

Noom tyle, że ja po samym oglądaniu tego gameplaya zasypiam.

 

Wiem, że to zabrzmi jak herezja. Ale Killzone 2/3 bardziej mi się podoba graficzne.

Pewnie przez świat/design.

 

Wątpię, że to będzie najładniejsza gra konsolowa, jak to ją reklamują.

Też w to nie wierzę.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

http://www.gametrail...crysis-2/101431 E3 2010: Urban Siege Gameplay

 

Ale ta gra jest żałosna.

POLACY już teraz przebili wielkiego Crysisa 2; z palcem w ....

 

Jakbym miał sformułować w jednym zdaniu pokaz Crysisa 2 to powiedziałbym, że bez podniety. Chociaż jestem ciekawy jak wypadła gra gdy załączyli 3d. Butcher na pewno podzieli się z nami tymi "rewelacjami" w nowym numerze PE.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-crysis-2/101431 E3 2010: Urban Siege Gameplay

 

Ale ta gra jest żałosna.

POLACY już teraz przebili wielkiego Crysisa 2; z palcem w ....

 

 

Dokładnie, jechałem wcześniej po tym Bulletstormie, ale po obczajeniu dłuższego gameplaya zdanie zmieniłem. Głównie przez to, że nie jest aż tak dynamiczny jak się spodziewałem. Na trailerze wyglądało to przesadnie arcade'owo. I może coś z tego będzie. Natomiast Crysisowi nawet zmiana środowiska nie pomogła, nadal będzie ładna, ale nudna strzelanka.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zwiastun jest dobry, nie ma co. Czekam jednak jak pojawi się w HD na łamach PSN. Jeśli gra będzie wypełniona taką destrukcja otoczenia i intensywnością akcji to kupie ją w premierę. Mam nadzieję, że Crytek nie pokazało nam kilku najlepszych momentów z gry. Choć to nie ekipa od Terminator Salvation, którzy w gorących zwiastunach pokazali całą grę. Fajnie, że w grze będą motywy typu "stealth" jak w Predatorze.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że Crytek nie pokazało nam kilku najlepszych momentów z gry. Choć to nie ekipa od Terminator Salvation, którzy w gorących zwiastunach pokazali całą grę. Fajnie, że w grze będą motywy typu "stealth" jak w Predatorze.

 

Mam nadzieję, że choć na cm nie zbliży się do tego crapa (Trminator). Miałem tą grę prez 2 dni i naprawdę mimo szczerych chęci nie udało mi się jej przejść (a za przejście ma się banalną platynę + 12 złotek i to wsjo:).

 

Mnie z tego tytułu to tak naprawdę ciekawi jak ekipa "strikte PCetowa okiełzna" PS3. Ciekawi mnie czy jak R* zaskoczy nas mniejsza rozdzielczością albo gorszym frametrem?

Bo jakoś na tą grę od strony merytoryczno-gemeplayowej za bardzo nie liczę (gdzie jest RES 3 ? )

Odnośnik do komentarza

Tylko znowu trailer jest niezły i nakręca na grę, a sam gameplay z targów nie zachwycał. Brakowało dynamiki i ogólnie mało się działo.

 

Nie kminię. Koleś walczył z wielkim robotem, który wpadł nas odwiedzić rozwalając przy okazji wielkie okno i kawałek ściany budynku. Działko robota majestatycznie niszczyło balustrady, ściany i filary. Koleś przełączał się między różnymi trybami, pokonał robota z rakietnicy, a na końcu uciekliśmy z miejscówki przed walącym się na nas drapaczem chmur.

 

Mało akcji? Nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza

Noo trailer fajny w końcu coś ciekawego i pierwszy porządny opad szczeny. Tylko kurde boję się, że to tylko zasługa montażu bo przecież na pokazywanych gameplayach wieje nudą.

Może to tylko dobry montaż jak w przypadku mw2 nie wiem ale pierwszy raz podobało mi się ;].

 

PS. Dziwne skojarzenia z Cloverfield.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Crysis 2 dopiero w pierwszym kwartale 2011 roku!

Jednak Crytek przestraszył się ostrej końcówki roku :yes:.

 

Nie tyle co Crytek co EA (bo wątpie, że Crytek ma coś do gadania kiedy wyjdzie C2). W ogóle pierwszy kwartał wcale nie mniej 'ostry': Bulletstorm, Dead Space 2 (EA samo sobie robi konkurencje), Killzone 3 i jeszcze pewnie kilka mocnych tytułów się znajdzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.