Skocz do zawartości

Crysis 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Jedno to fakt, że to może być początek gry, a drugie, że gościu gra chyba na easy - wiadomo im wyższy poziom trudności tym bardziej zmienia się charakter rozgrywki. Ja bym powiedział, że gameplay jest standardowy jak w 90% FPS tyle, że grafika urywa głowę przy samej dupie :P

Odnośnik do komentarza

Może mi ktoś OBCYkany w temacie wytłumaczyć jedną rzecz?

 

Na poprzednich trailerach i zapowiedziach (z tego co czytałem) wynikało i widziałem, że w C2 obcy atakują NY bla bla. Nawet było widać tych obcych ;p a czemu na tym gameplayu i gameplayu pecetowym walczy się ze zwykłymi ludźmi?

 

:blink:

 

Z innej beczki chyba pierwszy raz podoba mi się gameplayowo. Nie wiedziałem, że to będzie taki sandbox-fps ;] nawet pop-up występuje hehe.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Po obejrzeniu tego materiału gra zaczyna mnie coraz bardziej interesować. może na PS3 grafa będzie troszkę gorsza, ale jakoś bym to przeżył, Crysis 2 podoba mi się pod względem technologii militarnych, bardzo fajne broni, sam nanosuit i klimat zniszczonego NY, w którym co chwila walą się budynki. Ten silnik na bank będzie zaawansowany jak cholera, tylko żeby nie przesadzono z ilością oskryptowanych sekwencji jak w CoD. Jeszcze kilka takich materiałów i zacznę poważnie myśleć o zakupie...

Odnośnik do komentarza

Może mi ktoś OBCYkany w temacie wytłumaczyć jedną rzecz?

 

Na poprzednich trailerach i zapowiedziach (z tego co czytałem) wynikało i widziałem, że w C2 obcy atakują NY bla bla. Nawet było widać tych obcych ;p a czemu na tym gameplayu i gameplayu pecetowym walczy się ze zwykłymi ludźmi?

 

:blink:

 

Z innej beczki chyba pierwszy raz podoba mi się gameplayowo. Nie wiedziałem, że to będzie taki sandbox-fps ;] nawet pop-up występuje hehe.

 

Tego już zapewne dowiemy się z samej gry. Podobnie było w pierwszej części - najazd kosmitów a walimy się ze zwykłymi ludkami.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Fabuła może być prosta jak budowa cepa. Jak gameplay da radę to na słabszą fabułę się przymknie oko. Też mnie ciekawi czemu walczy się z ludźmi. Wygląda mi na to, że początek gry kiedy NY nie jest tak mocno dobity walczymy z ludźmi, a później właśnie z obcymi.

 

Don_Pedro: Powiem tak. Już po tym filmiku widać, że Crysis 2 na tle Killzone 3 nie ma się czego wstydzić.

 

NEMESIS US: A dla jakiego FPS'a dzisiaj priorytetem nie jest multi ?

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Jeśli na PS3 też będą spadki FPS to odpuszczam, największym minusem gry dla mnie jest właśnie nie równa ilość FPS i towarzyszące temu efekty przycinania. Płynność gry to atut konsol i tego oczekuje na pierwszym miejscu.

Odnośnik do komentarza

Sądząc po ostatnim trailerze, to tak, są powiązane.

 

Pierwsza część nie miała raczej górnolotnej fabuły, i moim zdaniem głupotą jest odrzucać najnowszą część tylko dlatego, że nie zna się pierwszej. Toż to strzelanka, gdzie fabuła jest jedynie pretekstem do siania pożogi.

Edytowane przez Wojtq
Odnośnik do komentarza

To juz niemal pewne, ze wersja na PS3 bedzie wygladala gorzej niz na X360, to standard do ktorego dawno powinnismy sie przyzwyczaic. Mnie natomiast bardziej zastanawia, czy Crysis 2 bedzie mogla konkurowac pod wzgledem oprawy z przepieknym Killzone 3, ktory jest w tej chwili najladniejsza gra fpp na konsole. Owszem, C2 wyglada swietnie, ale jakos malo tutaj sie dzieje, a w KZ3 mamy śnieg, ciągłą akcje i mase efektow czasteczkowych, ktore robia piorunujace wrazenie. C2 na pewno kupie, ale niech stanieje troszke, tymczasem KZ3 łykam na premiere.

Odnośnik do komentarza

Pytanie brzmi czy Crysis 2 na ps3 będzie mogło konkurowac z KZ3. Bo wersja pc przebija KZ imo. Grałem na dopasionym kompie i grafika w Crysis 2 jest po prostu fenomenalna, po krótkiej partyjce odpaliłem demo KZ3... i w mojej opini technicznie odstaje, dużo mniej efektów (głównie świetlnych).

 

Oczywiście KZ3 jest mega piękny, druga gra na ps3 zaraz po unczarted, ale Crysis kosi obie te produkcje, mówie to ja, wielki fan ps3 :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...