Skocz do zawartości

Crysis 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kufir

Faktycznie pisze na samym końcu, sorry.

 

Zastanawiam się nad zakupem edycji limitowanej w której mamy:

 

Edycja limitowana zawiera:

* Platynowy nieśmiertelnik w grze

* Wabik hologramowy do montażu na broń

* kamuflarz broni, wzór "cyfrowy"

* 5 poziom doświadczenia od początku rozgrywki (umożliwiający dostep do 5 predefiniowanych zestawów wyposażenia) [iDS65993]

 

 

Myślicie że warto?

Odnośnik do komentarza

Faktycznie pisze na samym końcu, sorry.

 

Zastanawiam się nad zakupem edycji limitowanej w której mamy:

 

Myślicie że warto?

 

Skoro limitka kosztuje tyle ile normalna (199zł) to chyba nie ma się nad czym zastanawiać. Tylko, że musiałbyś brać w okolicach premiery, bo później trudniej zdobyć edycje limitowane (tak jak to jest w przypadku innych gier od EA).

Odnośnik do komentarza

No i stało się .... Crysis 2 wyciekł .... niby beta , brak konfiguracji bla , bla .....całą kampanie można ukończyć.....na 42 dni przed premierą ... zaraz się zacznie jazda że za krótka itp....a z wersji na ps3 nawet (pipi) filmiku jednego nie dali....ta branża robi się coraz dziwniejsza... Edit; Po głębokim zastanowieniu jednak nie zrezygnuję z kupna , strasznie mi szkoda Crytek , co jak co jeden z ostatnich developerów aktywnie wspierających rynek PC dzisiaj dostał nóż w plecy , mam tylko nadzieję że wersja na ps3 da radę..

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Pierwszy Crysis sprzedał około 1,5 miliona egzemplarzy , co nie było złym wynikiem zważywszy na specyfikę rynku pc i to że w momencie premiery ciężko było znaleźć sprzęt który by go pociągnął na full (co sam doświadczyłem).

 

Jakiś tydzień temu Crytek podało, że sprzedali do tej pory ok. 3 mln Crysis'a.

Odnośnik do komentarza

No proszę to nawet lepszy wynik niż myślałem (śledziłem temat do końca 2008 roku) , choć trzeba wziąć poprawkę że cena od premiery Warhead stopniała pewnie potwornie (sam chyba kiedyś widziałem w kiosku) . Cały czas mam nadzieje że wersja na ps3 nie okaże się bublem , ten "beta" kod jest naprawdę świetnie zoptymalizowany (o wieeeele lepiej niż pierwsza część) i jeśli nie będzie jakiś zasadniczych dysproporcji między konsolkami , to szarpnę się może nawet i na NANO , plecaczek już dawno mi wpadł w oko

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że rozgrywka jak na razie prezentuje się tragicznie. Obejrzałem chyba 40 minut gp z C2 (to z PC) + ten wyżej materiał i jest cholernie nudno. Zawsze ten sam schemat: spacer przez puste budynki--> kilka skoków--> większa przestrzeń i dwóch gości do zarżnięcia w stealth camo + kilku gości do zabicia w otwartej walce. Całość wygląda mało efektownie, wolno i strzelanie jest bez pi.erdolnięcia. Oby z postępem w grze coś się zmieniło, bo do tej pory to nie zachęcają, jedynie multi wydaje się wart uwagi. :confused:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...