Skocz do zawartości

Crysis 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

To już pewne: Crysis 2 najbrzydszy na PS3. Więc ich silnik nie jest tak zarąbisty jak nam wmawiali. Pewnie dlatego też demo nie pojawi się na PS3.

 

http://www.gry-onlin...13.asp?ID=56794

 

Ale czy po premierze KZ3 będzie to kogoś obchodzić. Zastanowię się nad tym tytułem jak stanieje poniżej 40zł (a coś myślę że nie potrwa to długo).

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Jeśli port na PS3 będzie równie udany co na x360 to gra się naprawdę zapowiada dobrze.

Grając w bete na x-u, pierwszego dnia miałem mieszane odczucia.Było można odczuć spore opóźnienie kiedy się obracałeś postacią, ale nie tak aż źle jak w KZ2.Mimo wszystko stresował mnie pierwszy dzień.Po paru meczach sobie odpuściłem.

Lecz wróciłem do tej gry po 2dniach i wooooooow....Laga w sterowaniu nie wyczułem, po uzyskaniu większego stopnia w końcu mogłem sobie perki oraz broń po ustawiać.A właśnie jeśli chodzi o bronie oraz perki to są niesamowicie wyważone.Także masz killstreak jak to w CoD ale plusem jest tego że je zdobywasz zbierając medaliony po tych których zabijałeś, plus tego jest taki że nie ma sieczki jak to w CoD gdzie każdy killstreak sobie wali.

Także gra jest bardzo skillowa podkreślam używanie odpowiednio mocy kostiumu.Przykładowo używając camo energia Tobie dość szybko spada co oznacza że narażony jesteś na szybką śmierć.Puki co łokcie są niesamowicie przegięte ale mają to poprawić.Graficznie wygląda to rewelacyjnie, wysokiej jakości rozdziałka a także efekty naprawdę robią wrażenie.

Porównać z KZ2 ciężko ponieważ obie gry jak dla mnie wyglądają mega dobrze z tym że KZ jest bardziej w brudnych klimatach a Crisis bardziej czystej przyszłości.Mimo wszystko słyszałem że jednak komuś bardziej przypadła beta Crisisa 2 niż beta Killzone 3.Ale każdy ma swoje zdanie...Puki co wrażenia bardzo pozytywne, teraz wystarczy tylko liczyć na to że nie zj....ą wersji na PS3.

 

Ta gra niesamowicie w ciąga po dłuższym czasie grania.

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

Jeśli port na PS3 będzie równie udany co na x360 to gra się naprawdę zapowiada dobrze.

 

Właśnie oto chodzi w tym news'ie co powyżej umieściłem, że port na PS3 jest gorszy od tego z 360. Bo to, że oba będą brzydsze od portu na PC (na jakimś wypasionym kompie) to oczywista oczywistość.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...