Skocz do zawartości

Kinect


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Hehehe "tylko-gdy-stoimy" to moja nowa nazwa dla natalki. :lol: Ogólnie śmiech na sali coraz większy.

Gooralu, nie ma co się śmiać - trochę ruchu się przyda :whistling:

Poza tym nie podniecajcie się i nie psioczcie bo moim zdaniem ten sprzęt nie jest dla was (ani dla mnie). To jest zabawka dla kilkuletniej dziewczynki (już obiecałem córce), która chętnie poskacze sobie z tygryskiem. Albo dla twojej panny, której sens życia łamie jakaś tam fałdka na brzuchu i chętnie pokatuje się jakimiś ćwiczeniami.

 

Nie sądzę, by sprzętowo poradzono sobie z opóźnieniem wyświetlanego obrazu w stosunku do czasu sygnału sterującego obrazem - mamy kamerkę, konsolę, TV, gdzie takie opóźnienia mają przynajmniej kilka, kilkanaście ms. A w przypadku TV input lagi mogą dochodzić do kilkudziesięciu ms. W sumie niech to się zbierze koło 50 - 100 ms i w gry bazujące na refleksie (strzelanki, nawet samochodówki) w sposób "hardcorowy" chyba nie ma co grać.

Tak mi się przynajmniej wydaje.

Odnośnik do komentarza
Ja też kupuję (jak pisałem wyżej) lecz nie dla siebie. Natomiast zastanawiam się czy w tych aplikacjach będą achivementy? Twoja kobieta dostaje 100GS za 100 pompek wyciśniętych na 1 ręce, tudzież 50 GS za pół godziny stania na głowie :D

Nie widzę powodu, dla którego miałoby ich nie być, nic ich to nie kosztuje, a zawsze zwiększy liczbę chętnych.

Bardziej zastanawia mnie, czy w grach wykorzystujących częściowo Kinecta, też pojawią się achievementy za to. Było tak z kamerką (np. Burnout Paradise, Rainbow Six Vegas), może tak być i tutaj. I nie zrobisz przykładowo calaka w Forzie 4 bez przejażdżki z wirtualną kierownicą.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Nie ma co liczyć na przystępną cenę Kinect. Na Amazon, Gamestop, Wall-Mart zamówienia na Kinect robią furorę nawet pomimo metki 150$ (odpowiednio: 1, 5 i 27 miejsce na listach sprzedaży). Na tych samych listach Move nawet nie ma startu z liczbą zamówień.

 

PS. Chciałbym to zobaczyć w akcji :P ----> http://www.game.co.uk/Games/Xbox-360/Fighting-UFC/UFC-Trainer-Kinect/~r349694/?s=kinect

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

po prezentacji na e3 poczulem sie zawiedziony ze Kinect glownie poszedl pod rodzine ;) ale teraz po zastanowieniu ciesze sie ze tak to wyglada, bo jednak nic nie zastapi grania na padzie. WII dalo temu przyklad ze nie za wygodnie gra sie w fps i temu podobne ;p

 

dobrze ze na x'ie beda gry na imprezki czyli Kinect i gry powazne czyli pad.

 

moim zdaniem branza idze w zla strone z tymi kontrolerami. mam nadzieje ze move i kinect nie wypali jako nowy sposob na kontrolowanie rozrywki tylko raczej bedzie jako dodatek, ciekawostka i ze nastepne generacje nie wypra padow

Odnośnik do komentarza

tak samo kiedyś nikt nie wyobrazał sobie że myszka moze byc podstawowym nazedziem na kompie, a joystick narzedziem do grania, wiec nigdy nie wiadomo co sie stanie popularne

 

 

chociaz osobiscie uwazam że kierowanie za pomocą machania łapami przed jakąś kamerką ma marne szanse na powodzenie bo prawdopodbnie za kilka lat bedzie można kierować porpostu umysłem, już teraz można wykonywac proste czynnosci za pomocą umysłu podłączonego do komputera, wiec za 5-10 lat to moze być juz standard, a machanie łapskami bedzie archaiczne i niewygodne

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...