Skocz do zawartości

Kinect


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
Gość Orzeszek87

ostatnio dostałem troche gierek pod kinecta i oto moje spostrzeżenia:

Dance central 2: dla mnie hardcore, cholernie skillowa gra. jakbym chcial wymaksowac jedna piosenke bym musial z tydzien nad sobą pracować :P

na plus tracklista i fun na minus imo trudne, nie dla kazdego, bandyckie ceny za nowe kawałki od 240msp za sztukę! 8/10

 

Kinect disneyland: chyba najfajniesza gra na kinecta w jaką grałem, słitaśna do bólu, jest to sandbox z elementami rpg i akcji rodem z mw3 (twisty fabularne). gra wymaga nieludzkiego refleksu i tężyzny fizycznej, (kinect sportsy wysiadają), oprócz głównego wątku mozemy robic misje pobczne zwiazane z produkcjami disneya (przed sekundą robiłem samobójczą misje piotrusia pana) odpoczywam i biore sie dalej. 9/10 po cichu jako stary zboczeniec liczyłem na macanie hannahy Montany za pomocą kinecta :(

 

Kinect sports 2- nuuuuuuuuuuda jedynka ciekawsza, rzutki bardzo fajne reszta nic co by przykuło dłużej niz 5 minut. za cene koło 100zł mozna pograć za 199 omijac szerokim łukiem 5/10

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Kinect disneyland: chyba najfajniesza gra na kinecta w jaką grałem, słitaśna do bólu, jest to sandbox z elementami rpg i akcji rodem z mw3 (twisty fabularne).

 

Yebłem :D

 

Gunstringer podobno też dobre.

Odnośnik do komentarza

z KS2 się zgadzam gra robiona pod Hamburgerów z kiepskimi konkurencjami, o ile wszystko działa lepiej i szybciej niż poprzednik to gra poległa w najważniejszej kwestii czyli konkurencjach...poza golfem i rzutkami dla mnie reszta niegrywalna jest, średniak.

 

kinect disneyland ma świetną oprawę AV, zupełnie jak gry AAA z górnej półki, dla dzieciaków pewnie raj.

 

gunstringer jeden z lepszych pomysłów na rogrywkę i sterowanie za pomocą kinecta + humor twisted pixel i mamy bardzo dobrą grę, tylko oprawa graficzna jest słaba, widać że gra była robiona pod XBLA.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jestem niemalże pewien, że M$ zrezygnuje z corocznego wydawania kolejnych odsłon Kinect Sports i Dance Central. Dlaczego ? Pierwsze części obu gier w ostatnim tygdniu sprzedały się lepiej w UK niż ich sequele - ludzie najwidoczniej nie widzą powodu do kupowania po roku nowych odsłon obu gier. Wydawanie co 2 lata + rozszerzenia w formie DLC to jak widać rozsądniejszy pomysł. Tak jak to zrobili z Kinectimals.

Odnośnik do komentarza

Panowie, zarzuci ktoś małą listą top5 na kinecta - mam 4-ro letnią córkę

No to ja przedstawiam swoją krótką listę - jak pisałem wyżej moja córa jest dwa lata starsza ale od kilku - kilkunastu miesięcy świetnie bawimy się przy:

1. Kinect Sport (pierwsza część - w kręglach jest lepsza ode mnie),

2. Kinectimals - zarówno z tygrysami jak i od niedawna z misiami,

3. Adventures

4. Kinect Joyride,

 

Nie podobały nam się dema: Dance Central, Twister, Hole in the wall (czy jakoś tak), Sport 2, Fruit Ninja (czy jakoś tak)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Polecam tak jak Miłosz Kinect Sports. Drugą częścią też można się zainteresować, ale głównie ze względu na zaje.bistego golfa. Ograłem z 15 gier na samego Kinecta lub Kinect ready i w sumie z czystym sumieniem mogę polecić tylko Sportsy :P

 

e: chociaż jeszcze ostatnio podobała mi się Leela, ale tutaj trzeba mieć przynajmniej minimalne zainteresowania typu joga, medytacja itp.

Edytowane przez qb3k
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

po przykładzie 4letniego siostrzeńca u mnie to najlepsze gry dla dzieci/rodziny:

1. kinectimals

2. kinect sports

3. joy ride

4. kinect fruit ninja z xbla za 800msp

5. chyba ten kinect disneyland advetures

 

pierwsze cztery to starsze gry za małe pieniądze więc dodatkowy plus

 

dla starszych graczy gunstringer, your shape, child of eden

Odnośnik do komentarza

YourShape ma fajne minigierki w stylu hula hop, więc nie byłbym taki pewien ;)

Qbek - "nie ucz ojca dzieci robić" :blum1: - zażartowałem, bo daję sobie rękę uciąć, że Key nie załapał tematu i nie miał na myśli tych trzech marnych mini-gierek. Co do nich samych, moja córa, hula - hopem bawiła się dwie minuty, kostki rozwaliła raz a utrzymywanie spadającego tetrisa nawet jej nie zainteresowało. Oczywiście nie jest ona ani wyrocznią ani grupą reprezentatywną ale z jakiegoś tam doświadczenia nie sądzę, że jest to dobra propozycja by wywalać ponad stówę dla dziecka na denne minigierki, kiedy są naprawdę lepsze propozycje :yes: .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...