Skocz do zawartości

Kinect


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

wrog płacze, bo mu rodzice nie kupili Gwiezdnych Wojen na VHS w 1997 roku :sorcerer: Also, podbijam Steryda.

Ja w sumie dopiero w zeszłym roku na spokojnie i w całości obejrzałem starą trylogię (z nowej chyba trzeciej części nie widziałem jeszcze). Nie wiem czym się tak ludzie podniecają, ale tak to już bywa z kultowymi rzeczami :sorcerer:

Odnośnik do komentarza

Kinect Star Wars - czy Moc jest silna w tej grze?

 

Tak jak mówiłem - mamy do czynienia z hitem!

Zgadzam się w 100%. Jedna z lepszych, jeśli nie najlepsza gra na kinecta - imho dorównuje lub nawet przewyższa Disneyland'a. Jestem fanem Gwiezdnych i z córą wymiatamy aż miło. Zabawa przednia, mała piszczy z radości, niedorób i bugów, w wirze atrakcji nawet się nie dostrzega.

To jest dopiero poprawne wykorzystanie kinecta jako casualowej, rodzinnej rozrywki dla osób od lat 5 do 50ciu, dla gospodyń domowych kochających się w latach 70tych w Harrisonie Fordzie jako Hanie Solo, jak i dla nastolatek, które piszczą na widok Anakina Skywalkera.

Polecam

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Orzeszek87

kinect sports 1 (druga część nie przypadla mi do gustu) dance centra 1 i 2 (zobacz sobie track liste która Tobie pasuje) te dwa tytuły mogę polecić z ręką na sercu. czy warto to juz musisz sobie zrobic rachunek sumienia :) ja polecam kinecta

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Orzeszek87

kiedyś jak miałem wii dragon ball tenkaichi budokai 2, sterowanie willotami było kozackie, kamehamechy robiło sie identyko jak postacie, to samo masenko, i kulke frezera (100% deathball) od groma postaci i kontentu do odblokowania, jak bedzie z tego raging blasty z kinectem to podziękuje a tak przyglądam sie bacznie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Panowie - od 2 dni mam X'a i zastanawiam się nad Kinectem. Warto jeżeli nie mam dzieci?

W co można zagrać z dziewczyną/znajomymi na imprezce? Jakie tytuły polecacie dla dorosłych graczy

 

tylko dance central 2 (jest multi na 2 osoby) w sam raz na party z 2 połówką :i_am_so_happy: na party ze znajomymi kinect sports (ale tylko kręgle bedą się podobać) a z koleji w just dance 3 jest multi na 4 osoby, ale raczej bez %%% nikogo na tańczenie nie namówisz . hardkor jest konkretny jak 4 osobników zacznie się gibać. just dance 3 ma najlepszy repertuar piosenek .

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...