Skocz do zawartości

Kinect


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek87

mój top to:

kinect sports (jedynka)

Kinect fruit ninja

Dance central 2 ( w jedynke nie grałem) specyficzny tytuł

Just dance 3(bardzo specyficzny tytuł)

disneyland.

 

a grał ktoś w yoostara 2? z dlc jersey shore? zastanawiam sie czy kupic grę dla tego dlc :yahoo:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Muszę Wam wszystkim powiedzieć, że Kinect Star Wars to super gra. Podstawowa kampania dla jednego/dwóch graczy dostarcza bardzo fajnej rozrywki, ale całość poznajemy dopiero przez kolejne bonusowe tryby - taniec, pod racing, rzeźnię Rankorem i inne. Bardzo martwiłem się o tę grę do ostatnich dni, ale wychodzi na to, że będzie jak na razie najlepszym tytułem dla Kinecta. Well done, Microsoft!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mechanizm owczego pędu za tym, co mówią sławy tej branży - typical.

 

Nie będę udawał zaskoczonego, bo po co? Ja się świetnie bawiłem przy Kinect Star Wars, do biura Edelmana szedłem bardzo sceptycznie nastawiony, a jakość, jaką zastałem, przerosła moje najśmielsze oczekiwania.

 

Pogadamy o KSW za jakiś miesiąc, zobaczymy sprzedaż - to będzie prawdziwym wyznacznikiem sukcesu tej gry :potter:

Odnośnik do komentarza

Tak sobie tłumacz. Rozmawiamy w tej chwili o jakości tej gry, nie o jej ewentualnym sukcesie komercyjnym, który jest kompletnie czymś innym. Ona nigdy nie prezentowała się choćby dobrze i jak widać nawet te kilka dodatkowych miesięcy jej nie pomogło. Nabrałeś się na dobry marketing, zagrałeś w ładnie przygotowaną wersję preview, do tego jesteś fanem SW i tyle. Czasem lepiej jednak nie podniecać się czymś z góry. Resident Evil: ORC też żeś zachwalał jakby nie wiem co to za wspaniała produkcja była (a jest średniak co najwyżej).

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

Kinect Star Wars jest dobrą grą. Wersja preview nie była idealna, ale w porównaniu do najlepszych tytułów na Kinecta prezentowała naprawdę dobrą jakość. Also:

 

Nie grałem i pewnie nie zagram, bo na nic dobrego się nie zanosi.

 

Naprawdę chcesz dalej dyskutować o jakości gry? :sorcerer:

Edytowane przez Keymaker
Odnośnik do komentarza

Pewnie, a czemu nie? Do zagrania powinny zachęcić mnie publikowane materiały, a oprócz lagów, wpadek na pokazach, nudnej walki na miecze/moc i tańczenia widzę jedynie reklamy z udziałem aktorów. Sam wydawca wstydzi się pokazywać swoją grę. Dlaczego miałbym mu zaufać? Twoje "mamy do czynienia z hitem!", kiedy obok widzę recki na 4 i 5/10, jakoś mnie nie przekonuje, zwłaszcza że Star Wars w tytule jest dla mnie totalnie bez znaczenia.

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...