Skocz do zawartości

Kinect


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Nie,no panowie zaraz zajdziemy zbyt daleko z nasza wyobraźnią :rolleyes::rolleyes:

Domyślam się,że niebawem będzie więcej ciekawych pomysłów jak wykorzystać nowe urządzenie.

 

Lepper wykorzystywałby te urządzenie do ćwiczenia przyszłych rolników-jazda na traktorze? dojenie krowy?

(mały akcent polityczny,z powodu zbliżających się wyborów).

 

Całkiem serio,to wstrzymam się od komentarzy ze względu na sposób wykorzystanie owego kinect'a.W szczególności czekam na prezentacje gier, które zobrazują mi jak może wyglądać zabawa.

Odnośnik do komentarza

Zjazd sekty lub K.K.K. ;)

 

nybgog.jpg

ponchos-20100613.jpg

sprawdźcie co się dzieje na neogafie :turned:.

 

http://images.cheezburger.com/completestore/2010/4/14/129157560493033650.gif

 

To będzie hit tego E3. ;)

 

 

PS. Podobno prezentacje gier był wcześniej nagrywane, a ludzie tylko synchronizowali swoje ruchy do tych z ekranu tv.

PS2. Mimo wszystko liczę, że na dzisiejszej konferencji pokażą jakiś dobry tytuł wykorzystujący kamerkę.

 

 

edit.

Relacja

http://www.ppe.pl/news-1370-Natal_=_KINECT_Bylismy_na_premierze_w_LA!.html

Odnośnik do komentarza

Właśnie! coś mi nie pasowało z ruchami w Star Wars.Tak jak inni zauważyli to wyuczone ruchy.

 

Zachodnie fora i spostrzeżenia :

 

Kinectimals must be the worst name you can possibly give to a game.

 

 

"Jimmy stop playing KINECTIMALS and do your homework!"

 

EDIT.A propos show niezłe, ale nie samą imprezą człowiek żyje <_<

 

KNex-Box-Set--lg.jpg

 

To może twórcy inspirowali się tym zestawem ? :sweat:

(nieźle ktoś zauważył)

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

Dance Central

 

2n9gm1c.gif

 

Ekskluzywny footage.

 

Tak na serio, to niczego innego na razie się nie spodziewałem. Jednak myślałem, że MS pokaże coś bardziej przekonującego dla casuali. 5 popierdułek i tyle, zobaczymy czy coś wartego uwagi na Kinecta pokażą dzisiaj. Liczę, że tak w końcu muszą mieć jakiegoś szokera. Poczekamy zobaczymy, a plotki o cenie kamerki na razie mam gdzieś. Poczekam na oficjalne info bo to 200$ jest absurdalne.

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=JOKCjFyDTq8

 

Ale żenada. Od 35 sekundy najlepsza akcja. Wyobraża sobie ktoś zaprosić znajomych do domu i tańczyć do jakiejś śmiesznej kamerki? To ja już wolę zdecydowanie PS Move, przynajmniej będzie można bez problemu zagrać w takiego RE5 Gold Edition. A kto grał na Wii w czwórkę, ten wie, że takie sterowanie odświeża ładnie grę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...