Skocz do zawartości

Metal Gear Solid: Peace Walker


Rekomendowane odpowiedzi

PW sprzedał się 2 ponad pół miliona egzemplarzy w samej KKW pobijając MGS4.

 

Ja tam nie będę jechać po tej grze jak niektórzy dopóki nie zagram. Dziwne rzeczy są w tej części, ale o fabule praktycznie nic nie wiadomo. I dobrze bo materiały do MGS4 zepsuły prawie, że całą grę.

Odnośnik do komentarza

PW sprzedał się 2 ponad pół miliona egzemplarzy w samej KKW pobijając MGS4.

 

Ja tam nie będę jechać po tej grze jak niektórzy dopóki nie zagram. Dziwne rzeczy są w tej części, ale o fabule praktycznie nic nie wiadomo. I dobrze bo materiały do MGS4 zepsuły prawie, że całą grę.

Wiadomo już wszystko. Patent z

SI The Boss

to ostre przegięcie.

Odnośnik do komentarza

Co?! Dawaj jakieś rozwinięcie. I tak w to nie pogram, więc chętnie posłucham o takich absurdach. ^^

Szczegółów nie znam bo i tak mam to zamiar przejść więc szkoda mi czasu na czytanie scenariusza w całości.

 

Wiem tylko, że Zero wpada na pomysł stworzenia SI, które będzie rozgrzewką przed tym znanym z MGS2 (w latach 70 xD)

 

Odnośnik do komentarza

Co?! Dawaj jakieś rozwinięcie. I tak w to nie pogram, więc chętnie posłucham o takich absurdach. ^^

No tak najlepiej powiedziec ze sie  w to nie zagra i caly czas jechac po grze chocby nie wiem co w niej wspanialego zrobili ( nie chodzi mi tutaj o to ze ten pomysl jest wspanialy) jak tak czytam to przypominasz mi takiego studenta co sie nie dostal do szkoly filmowej albo teatralnej i zostal KRYTYKIEM FILMOWYM a teraz sie msci.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Co?! Dawaj jakieś rozwinięcie. I tak w to nie pogram, więc chętnie posłucham o takich absurdach. ^^

No tak najlepiej powiedziec ze sie  w to nie zagra i caly czas jechac po grze chocby nie wiem co w niej wspanialego zrobili ( nie chodzi mi tutaj o to ze ten pomysl jest wspanialy) jak tak czytam to przypominasz mi takiego studenta co sie nie dostal do szkoly filmowej albo teatralnej i zostal KRYTYKIEM FILMOWYM a teraz sie msci.

I chwała Bogu, że są tacy ludzie jak Grigori. Gó.wno trzeba gó.wnem nazywać.

 

Inaczej czytałbym same posty ludzi wniebowziętych czwórką czy tym kolejnym shitem PW. W PW nie trzeba zagrać żeby stwierdzić czy ta część jest dobra czy nie. Bo tak jak napisałeś choćby nie wiem co wspaniałego w niej zrobili to i tak pozostanie shitem. Bo jej największym minusem - błędem jest sam fakt, że się w ogóle ukazała, że została zapowiedziana. Poza tym już tak nawiasem mówiąc, to nie wiem co w niej jest wspaniałego. Wręcz odwrotnie po samych kolejnych doniesieniach i newsach można stwierdzić, że ta gra nie ma nic wspólnego z Mgs-em co najwyżej jest kompromitacją dla serii (tak jak czwórka).

 

Dziwię się, że ludzie są tak łatwowierni i dają się dymać kojimie. No ale potem nie ma się co dziwić, że powstają pw, risingi i inne h.ujstwa.

 

Jeszcze ostatni spoiler Sebasa mnie rozwalił, nie wierzę tzn. wierzę ale nie wierzę.

Edytowane przez SłupekPL
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

1. ja sie nie obrazam

 

2. nie jest wyrocznia tylko skoro zajmuje sie recenzowaniem gier to jednak musi sie troche na tym znac 

 

3. zagram w mgs4 najprawdopodobnie w tym tygodniu 

 

4. po prostu nie moge zrozumiec czemu sie wszyscy od mgs od wyjscia 4 odwrocili 

 

tyle.

Na samej serii już się średnio zna. Przykładowo nie zauważyłem, żeby w 4 wyjaśnione zostało w jaki sposób Liquid przejmował kontrolę nad Ocelotem. Jedyna informacja to taka, że Ocelot zastępuje rękę Liquida syntetyczną, żeby się od tego uwolnić i jedynie udawać opętanie. Wyjaśnienie tak naprawdę jest w 3 gdzie poznajemy jego ojca i dowiadujemy się, że był w stanie rozmawiać z poległymi na polu bitwy. Ten człowiek wypowiada się na temat tego jak świetnie zamknięto wszystkie wątki ale tak na prawdę ma mgliste pojęcie na ten temat.

Odnośnik do komentarza

czy plotki o wydaniu peace walkera jako gre na ps stroe (ps3) sie potwierdzają ? bo po niedawnym rpzejsicu mgs4 w sumie chetnie bym zagralw kolejnego mgsa, ale chyba wolal bym jednak pograc na tv a nie psp, głownie ze wzgledu na sterowanie, oczywiscie tylko w wypadku gdyby port na ps3 mial sterowanie dopasowane do pada (kamera pod gałką)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...