Skocz do zawartości

Energy Drinki


Zetsu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Godzinę temu, Shankor napisał:

Nitro jest smaczny :niki:

 

Dla mnie takie sobie. Jakby ktoś rozpuścił zwykłe elektrolity w wodzie gazowanej.

 

A co do najlepszego smakowo Monstera, to te z serii juiced. Pacific Punch, Khaotic, Mango Loco, Pipeline Punch, Monarch. Cukru tam sporo, ale jak napijesz się raz na miesiąc to nic się nie stanie. 

Odnośnik do komentarza

Tak odnośnie energetyków. Rzucił mi się w oko "artykul", na Onecie to było chyba, właśnie od nich z nagłówkiem "ten sportowiec pił to regularnie i zmarl" xD i jak doczytałem to rzeczywiście koleś by sportowcem i pił energetyki tylko potem się wyjaśnia, że chlal je co dwie godziny dziennie i dostał raka wątroby xD nie od razu bo najpierw mu szwankowała i odstawił je według zaleceń, ale jak poczuł się lepiej to dalej je walił co 2h i umar naraka. Co mogło pójść źle. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Ciekawe, ile dziennie ich wypijał, skoro co 2h walił. Znajomego brat ma 22 lata, od kilku lat na diecie energolowo-kebabowej, dziennie monsterek, albo dwa i miał problemy z żołądkiem i bóle w okolicach wątroby. Zrobił próby wątrobowe i lekarz mu powiedział, że ma wątrobę jakby był alkoholikiem kilka lat i żeby przystopował z alkoholem w tym wieku. Chłop ledwo po 20, a japa zajechana jak stary robol xd

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, krupek napisał:

Ciekawe, ile dziennie ich wypijał, skoro co 2h walił. Znajomego brat ma 22 lata, od kilku lat na diecie energolowo-kebabowej, dziennie monsterek, albo dwa i miał problemy z żołądkiem i bóle w okolicach wątroby. Zrobił próby wątrobowe i lekarz mu powiedział, że ma wątrobę jakby był alkoholikiem kilka lat i żeby przystopował z alkoholem w tym wieku. Chłop ledwo po 20, a japa zajechana jak stary robol xd


Tez potrafiłem 2/3 monsterki zielone jebnac jednego dnia :gigabeta:

Pilem, bo mi smakowało :balon:

  • Lubię! 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

kurde tych energoli ostatnio to wiecej rodzajow niz innego pićka xd

Do listy Ryuka bym jeszcze dorzucił tego nowego peach, bo jest zajebisty, a mango fieste to jednak na mango loco zamienil, bo fiesta ma ten charakterystyczny chujowy slodzikowy posmak wiekszosci monsterow zero. Monster niestety z zerówek poza wyjątkami ma charakterystyczny, podły posmak slodzika, a najwieksze gowno to zero w bialej puszce.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...