Skocz do zawartości

2012


bajej

Rekomendowane odpowiedzi

jak ktos daje filmowi temu 1/10 to robi to na pokaz. nie bardzo rozumiem milan po co go ogladales. co cie zaskoczylo w tym filmie? czego sie spodziewales?

 

to tak jakbys wlaczyl sobie gummo i potem narzekal, ze jakis poje.bany i w ogole 1/10. 2012 to film katastroficzny o koncu swiata. co mieli tam pokazac? w takich filmach musi byc patos, flagi ameryki i inne bzdety. tez moglbym napisac cos o dystrykcie 9, nad ktorym sie spuszczales bardziej niz rodzina rezysera. "haha ku.rwa jakies potwory przylecialy do rpa, gadaly z ludzmi, walczyly z murzynami i na koncu sie okazalo, ze jeden z nich polubil czlowieka, ktory sie zmienil dopiero jak sam zostal potworem i w ogole to wszystko jest niemozliwe, daje 1/10"

Odnośnik do komentarza

dałem się oczarować tej fikcji, co teraz?!

 

Niektórzy mogą się obrazić na nazwanie kiusaka aktorem klasy B. Ja nie.

Dostajesz 2 pkt fajności! :cool:

 

Co do Cusacka, to jedynym dobrym filmem było "Być jak John Malkovich". Musiałem sprawdzić na filmweb.pl bo nie mogłem sobie przypomnieć filmu z jego udziałem, nie licząc "1408".

Odnośnik do komentarza

jak ktos daje filmowi temu 1/10 to robi to na pokaz. nie bardzo rozumiem milan po co go ogladales. co cie zaskoczylo w tym filmie? czego sie spodziewales?

 

to tak jakbys wlaczyl sobie gummo i potem narzekal, ze jakis poje.bany i w ogole 1/10. 2012 to film katastroficzny o koncu swiata. co mieli tam pokazac? w takich filmach musi byc patos, flagi ameryki i inne bzdety. tez moglbym napisac cos o dystrykcie 9, nad ktorym sie spuszczales bardziej niz rodzina rezysera. "haha ku.rwa jakies potwory przylecialy do rpa, gadaly z ludzmi, walczyly z murzynami i na koncu sie okazalo, ze jeden z nich polubil czlowieka, ktory sie zmienil dopiero jak sam zostal potworem i w ogole to wszystko jest niemozliwe, daje 1/10"

 

 

hehe, dobrze powiedziane. Po co coś oglądać, jak się nienawidzi całego gatunku. Żeby tylko narzekać? To tak jakbym ja zaczął oceniać jakieś chu.jem pachnące gore, którym się jara milan, a które mnie kompletnie nie jara. Po prostu nie oglądam i tyle.

 

Mnie ten film nie porwał, szybko o nim zapomniałem i często czułem się zażenowany na seansie zbiegami okoliczności. Ale dostałem to na co liczyłem i nie żałuję, lubię się czasami odchamić. Dostałem fajne efekty i wizję końca świata i ok.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

po pierwsze nie ja dalem 1/10 , dla mnie zadna roznica miedzy 1 /10 a 4/10, wiec ja daje 4/10, a po drugie spodziewalem sie ze wyluzuje sie w piatkowy wieczor przy srednim filmie.

Obejrzalem z ciekawosci, zobaczyc efekty, liczylem na cycki.

Odnośnik do komentarza

Ja dałem 1/10 i podtrzymuje. Ja nie oglądałem tego filmu, bo chciałem. Ja oglądałem ten film, bo dziewucha chciała, a ja jako dżentelmen (dla wyjaśnienia: to nie pedalstwo) dotrzymywałem Jej towarzystwa. Wątek "nierozumienia po co się oglądało film, którego z góry skreślamy" jest już rozwiązany :potter:

 

Ölschmitz - czy D9 było takie tragiczne, nudne i g*wniane, czy tylko bez sensu, że mógłbyś dać 1/10 :rolleyes: ? 2012 było tragiczne, nudne, g*wniane i bez sensu. Inna kategoria sztuki filmowej, ot co.

Odnośnik do komentarza

Czytając niektóre opinie aż mi żal, że widzę to co widzę. Będę tu mega inny od wszystkich i napiszę to tak o: Film mimo najlepszych efektów jakie kiedy kolwiek widziałem (nawet lepsze od Transformersów 2 czego się nie spodziewałem) oglądałem właśnie dla fabuły i miałem z ukochaną spore refleksje na jego temat, aż nie przerwał nam ich spotkany przez nas koleś. Mimo, że jestem człowiekiem, który kocha efekty i dla nich często wywyższa różne produkcje to ten film oglądałem właśnie dla spojrzenia z perspektywy tego jak może się zakończyć istnienie naszego świata i dla mnie po prostu ludzie, którzy śmiali się z tego co się tam dzieje są po prostu za mało inteligentni i mówię tu otwarcie o wszystkich krytykantach. Mówcie co chcecie, ale to moje zdanie (i mojej ukochanej zresztą też). Fakt, zgodzę się z Wami (i ukochana też ), że wiele scen było " z cyklu wyszedł żywy w ostatniej setnej sekundzie", ale ja to kocham w tych filmach i dodaje mi to uroku. Ja tam jestem może zbyt wrażliwym 29 latkiem i się i tak prawie, że wzruszyłem, choć doskonale wiedziałem, że nasz Jackson wyjdzie w ostatniej chwili w każdej sytuacji, ale to właśnie mi się podoba. Nie lubię unhappy endów, więc się cieszę, że działo się to co działo.<br />10/10

Edytowane przez lechu1777
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wy cie tak czepiacie tego ze koles zawsze sekunde wczesniej uratuje swoj tylek. Ale tak jest wszedzie! Odliczanie bomby, 10.9....1 i koles wyskakuje przez okno i sie ratuje, strzelaniny wygladaja tak - przeciwnicy strzalaja 100 kul, glowny bohater zabija kazdego 1-2 pociskami. Nie mowiac juz o grach ktos przyleci w ostatniej chwili i zabierze bohatera bo ten by zaraz sie roztopil. Badz ma zlamana noge, to podczas tanca na niej wykona jakis trick, pokona bol i wygra konkurs....

Edytowane przez Scorp1on
Odnośnik do komentarza

Wy cie tak czepiacie tego ze koles zawsze sekunde wczesniej uratuje swoj tylek. Ale tak jest wszedzie! Odliczanie bomby, 10.9....1 i koles wyskakuje przez okno i sie ratuje, strzelaniny wygladaja tak - przeciwnicy strzalaja 100 kul, glowny bohater zabija kazdego 1-2 pociskami. Nie mowiac juz o grach ktos przyleci w ostatniej chwili i zabierze bohatera bo ten by zaraz sie roztopil. Badz ma zlamana noge, to podczas tanca na niej wykona jakis trick, pokona bol i wygra konkurs....

 

Ostatnio w filmach mamy motyw 10,9,8,7.... i 3 (bardziej realistycznie), a adrenalina hamuje uczucie bólu :geek: .

 

lechu1777- nie, naprawdę :drinks:

Odnośnik do komentarza
<br />(pipi)owy ten film i nawet sie nie ruchaliBardzo inteligenta i dojrzała opinia, dzieciaku ile Ty masz lat, 15?

Pierwsze prowo bardzo udane, ale teraz popsułeś efekt. Lekki żal uważam (i moja ukochana też)

Odnośnik do komentarza

Film jest o człowieku, który ma dużo szczęścia.

Gdyby filmy były robione inaczej, to by była pokazana ciężka praca chińskiego robotnika, ciężkiej sytuacji jego i jego rodziny i tragiczne zakończenie, gdzie go nawet na pokład nie wpuszczają.

 

Fajnie, że każdy ma swoją opinię o tym filmie. Mniej fajnie, jak ktoś stara się narzucić swoją opinię jako jedynie słuszną i finalną wyzywając ludzi z własnym zdaniem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...