Skocz do zawartości

Killzone 3


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

2 dni temu byłem we Wroclawiu w Saturnie gdzie byl wystawiony Samsung 3D za... 19 999,- i po tym co zobaczylem jak na razie stwierdzam, ze absolutnie nie warto inwestowac w takie 3D. Nie ma co nastawiac sie na efekt z Avatara. Lipne takie 3D. Ja osobiscie poczekam, az ta technologia sie rozwinie. Teraz to jest w powijakach.

Ja też byłem w Saturnie (u siebie :P) i widziałem dwie rzeczy w 3D. Transformers 2 i jakąś bajke. Bajka była w 3D i efekt był fajny jak na obecną technologie, natomiast T2 było tylko 'troche wypukłe'. Za tv wołali sobie 9k i 12k zł, za okularki 5-6 stów.

Przypuszczając że K3 wyjdzie w okolicach wiosny to będzie można powoli myśleć o zakupie takiego sprzętu (w sensie: chyba kupie sobie tv 3D, zbieram kase). Mam nadzieje że za jakieś dwa lata już nie będzie potrzeba kupować okularów (kilka godzin dziennie będzie strasznie męczące w brylach), a i cena troche spadnie. Mimo wszystko nie ma co się oszukiwać, bo dopiero w następnej generacji sprzetu będzie można mówić o wykorystaniu 3D w grach (wszystkich).

Narazie martwmy się tym, aby do trójki dodali jakiś system zniszczeń, ulepszyli troche grafe, dali mocarnego singla z sensowną fabułą i multi conajmniej na poziomie dwójki, a chyba wszyscy będą zadowoleni :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje że za jakieś dwa lata już nie będzie potrzeba kupować okularów (kilka godzin dziennie będzie strasznie męczące w brylach), a i cena troche spadnie.

Na razie nie wyobrażam sobie 3D bez okularów. Ludzkie oko nie jest w stanie połączyć 2-óch sygnałów w jeden, jak to ma miejsce w 3D.

 

Narazie martwmy się tym, aby do trójki dodali jakiś system zniszczeń, ulepszyli troche grafe, dali mocarnego singla z sensowną fabułą i multi conajmniej na poziomie dwójki, a chyba wszyscy będą zadowoleni :thumbsup:

Dobry system zniszczeń faktycznie by się przydał, trochę ulepszona grafika też, choć gdyby z K2 i K3 było tak jak w przypadku MW i MW2 to i tak bym się nie gniewał. K2 to dalej najlepiej wyglądający FPS na rynku i moim zdaniem tylko trójka to zmieni. No ale co tam, MW2 za grafike z biera laury... .

 

Co do fabuły to jestem ciekaw jak to rozwiążą.

Zważywszy na fakt, że K2 kończy się w momencie gdy przy życiu w pałacu zostaje Rico i Sev, a w wypuszczonych przez GG screenach z ISA są na razie tylko oni to obawiam się napieprzania "na Jana" ich dwóch przeciwko Helghastom przez spory kawał gry. A few stood against many ;)

 

Odnośnik do komentarza

Co do fabuły to jestem ciekaw jak to rozwiążą.

Zważywszy na fakt, że K2 kończy się w momencie gdy przy życiu w pałacu zostaje Rico i Sev, a w wypuszczonych przez GG screenach z ISA są na razie tylko oni to obawiam się napieprzania "na Jana" ich dwóch przeciwko Helghastom przez spory kawał gry. A few stood against many ;)

 

 

Ale przecież na końcu gry widać żołnierzy ISA pod pałacem.

 

 

Na tym filmiku, który był w jednym z wywiadów, także widać, że nie będziemy sami.

No i jeszcze choćby ten screen to udowadnia:

http://image.gamespotcdn.net/gamespot/images/2010/146/reviews/981370_20100527_790screen014.jpg

 

Owszem, będą pewnie etapy, że będziemy za towarzysza mieć tylko Rico.

Edytowane przez Snake_Plissken
Odnośnik do komentarza

Co do fabuły to jestem ciekaw jak to rozwiążą.

Zważywszy na fakt, że K2 kończy się w momencie gdy przy życiu w pałacu zostaje Rico i Sev, a w wypuszczonych przez GG screenach z ISA są na razie tylko oni to obawiam się napieprzania "na Jana" ich dwóch przeciwko Helghastom przez spory kawał gry. A few stood against many ;)

 

 

Ale przecież na końcu gry widać żołnierzy ISA pod pałacem.

 

 

Na tym filmiku, który był w jednym z wywiadów, także widać, że nie będziemy sami.

No i jeszcze choćby ten screen to udowadnia:

http://image.gamespotcdn.net/gamespot/images/2010/146/reviews/981370_20100527_790screen014.jpg

 

Owszem, będą pewnie etapy, że będziemy za towarzysza mieć tylko Rico.

 

Masz rację. Nie spamiętałem do końca ISA w końcówce i tego screena nie widziałem ;) Tak czy siak w Killzone 3 chciałbym by wojna była pokazana jeszcze brutalniej i byśmy byli jednym z wielu a nie jednym na wielu ;) W K2 udało im się to bardzo dobrze, ale może być jeszcze lepiej ;)

 

Odnośnik do komentarza

http://www.killzone.com/kz/news.psml?kz_news_article=Re-designing+The+Jetpack - RE-DESIGNING THE JETPACK

 

"It's a good thing that General Metrac didn't have access to these redesigned jetpacks, or the Helghast might still be on Vekta. If you would like to see the jetpacks in action, tune in to Killzone.com this weekend - we'll have the first official Killzone 3 gameplay trailer up in our new hub section!"

Odnośnik do komentarza

Trailer nie zrobił na mnie wrażenia. Graficznie wielkiego skoku nie widzę. Sama reżyseria to moim zdaniem porażka - wiem że to gameplay trailer, ale chyba powinni zauważyć, że w ciągu parunastu sekund helghaści padają w ten sam oskryptowany sposób? Czepiam się, ale akurat na tym punkcie mam bzika i jak widzę coś takiego to mnie odrzuca od razu.

Odnośnik do komentarza

Nie zdziwię się jeżeli na konferencji Sony pokażą kolejny trailer. Osobiście mam nadzieję na pokaz multiplayera.

osobiescie obstawiam ze pokaza trailer multiplayera w Niemczech...

a sam trailer na poczatku rewelacja...pozniej jest gorzej...podoba mi sie nowy image Seve

widac ze skupili sie na pokazaniu nowosci...imo czekac na wersje z gamersyde aby zassac na ps3

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...