Skocz do zawartości

Killzone 3


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie, co Wy tak z tymi

 

 

 

zombiakami? Przecież do tego czasu, kiedy GG wypuści kolejną część minie moda na zombie. Poza tym to raczej nie spotkałoby się z entuzjazmem. Killzone to wojna przez duże W. Ewentualnie mogą postąpić jak Treyarch w Black Ops, czyli wrzucić zombie jako tryb bonusowy. Mówcie co chcecie, ale ja w taki obrót spraw nie wierzę.

 

 

Moda na

zombiaki

nigdy nie minie ! Są od 8 bitów i jakoś nie zaobserwowałem by kiedykolwiek były passe :)

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Podoba mi się bardziej niż dwójka, jest zdecydowanie bardziej różnorodnie (celowniczki, jazda pojazdami, skradanka itd), do tego oprawa po prostu miażdży wszystko. Moim zdaniem wygląda to lepiej niż Uncharted 2 i God Of War 3. Mało tego, nawet gameplay z Uncharted 3 (ten w płonącym budynku) jakoś nie zrobił na mnie takiego wrażenia, jak niektóre lokacje z Killzone 3.

Jeśli chodzi o misje, chyba najbardziej przypadła mi do gustu a la Prypeć z COD4, chodzi oczywiście o tą w dżungli.

 

Co mi się nie do końca podobało, to początek, który zdradził niepotrzebnie pewne wydarzenie ze śnieżnej scenerii

chodzi o odbicie Narville'a, gdzie jesteśmy przebrani za Helghasta

. Po co był taki wstęp, skoro później nie ma żadnego zaskoczenia?

 

Co jeszcze nie zagrało, to zabrakło walk z bossami. Ta jedna z MAWLR-em jest świetna, jednak to trochę za mało.

 

Za to końcówka całkiem wporzo i bardzo fajnie zrealizowana

celowniczek w kosmosie

Inna sprawa, że znowu zostawili otwarte zakończenie i jak łatwo się domyślić

Jorhan Stahl przeżył i powróci w czwórce

 

 

 

Wrażenia mimo wszystko jak najbardziej pozytywne i grę oceniłbym na 9. Może trochę za krótka, jednak nie czułem przesytu, a niestety dwójka momentami mnie nużyła, tutaj jest zdecydowanie lepiej.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość donsterydo

Jak doszedłem do misji z dema to jestem w połowie gry ?

 

Trochę dziwne, że ci biali Helgaści, którzy tak świetnie i zabójczo prezentowali się w trailerze to zwykłe cioty. Nie ma co nawet do nich strzelać, wystarczy stać i czekać na L1 :P

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Czy tylko ja mam takie skojarzenia, że końcówka KZ2, czyli de facto początek KZ3- ta scena z Sevem i Rico na schodach pałacu, to taka kopia endingu z Shellshock 'Nam 67? Czyli pierwszej gry Guerrilli na PS2. Bardzo podobnie te scenki wyglądają, dwóch wojaków po bitwie i pytanie w stylu "wszystko w porządku?". Oczywiście doskonale widać, że nic nie jest w porządku.

A poza tym to Rico jest tak wkur.wiającą i zje.bana postacią, że i tak licha fabułka zaczyna przypominac jakąś Drużyne A czy inny serial dla nastolatków. Napawdę miałem nadzieję, że gdzieś tam mu łeb odstrzelą, ale wygląda na to że będzie straszył i w kolejnej częsci. No i oczywiście obowiązkowa laska-ostry żołnierz. Kobita pasuje do klimatu bezlitosnej wojny jak pięśc do nosa, na prawdziwym froncie wojacy zaruchaliby ją na smierć juz pierwszej nocy :D. Ale to produkt masowy i obowiązkowe klisze muszą być. Czekałem tylko jeszcze na scenę, w której

łazik nie chce odpalić w czasie ucieczki przed wielka koparką

. Co za rozczarowanie- nie było takiej akcji, tyle adrenaliny nas pozbawili.

Ogólnie jednak gra sie fajnie, choć króciutko. Oczywiście do singla w Halo 3 czy Halo Reach, Killzone 3 ( i tak lepszy moim zdaniem od KZ2)- nie ma nawet podjarki.Jeśli ktos nie lubi multi ( mnie multi odrzucił jak na razie)... to poczekałbym z kupnem. Na szczęscie ja grę pożyczyłem :D od braciszka , więc te kilka godzinek spędziłem bez poczucia przepłacenia

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość DonSterydo

Właśnie skończyłem kampanię. Gra świetna, było sporo urozmaiceń w lokacjach i samym gameplayu co wyszło grze na duży plus. I to co ważne, że sekwencje z pojazdami czy na szynach nie ciągnęły się w nieskończoność jak to nieraz bywa. Ale te zapewnienia deva, że tereny są bardziej otwarte to można między bajki włożyć, właściwie taki sam korytarz jak Killzone 2, tylko tym razem był to bardzo fajny i przyjemny korytarz.

 

Fabuła prowadzona średnio, nie wykorzystali potencjału. W sumie to najlepsze elementy fabularne były w całości pokazane na jednym trailerze :P

 

No i zakończenie tak totalnie z dupy, że bania mała.

 

Ale generalnie grało się bardzo fajnie. Czas gry 8h na trzecim poziomie trudności.

Odnośnik do komentarza

Fabularnie może nie ma fajerwerków ale nie zapominajmy, że nawet tak utytułowana gra jak Uncharted 2 także nie powalała pod tym względem a czym innym zdobyła serca graczy. Tak samo jest z Killzone 3, choć druga część bardziej mną pozamiatała i miała lepszy (taki ciężki, brudny) klimat to trójeczka jest także świetnym tytułem. Zakończenie prezentuje się tak jakby nagle urwał się film, szkoda. Oby wyjaśnili to w kolejnej części choć dalsze losy ISA poznamy pewnie dopiero na kolejnym Playstation.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pożyczyłem sobie od kolegi, gram sobie i jestem chyba gdzieś w połowie. Ogólnie podoba mi się, jest fajnie, ale nie mogę jednego wybaczyć - dubbing Rico Velasqueza. Głos polski ma nie odpowiedni, a aktor no jednak umiejętnościami się nie popisał, nie jeden tekst jest tam źle powiedziany i do tego z wiejskim brzmieniem.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli grałeś w Killzone 2 to trójka jest po prostu obowiązkowa. Choć graficznie nie ma już tak dużego przeskoku to wszystko jest bardziej dynamiczne, silnik przeszedł solidny lifting. Jest dużo sekwencji, w których jeździmy pojazdami, siadamy za sterami mecha czy nawet statu kosmicznego. Ataki melee wyglądają bardzo dobrze a fabuła daje radę pomimo przewidywalności. Multiplayer jest dobry ale to zależy głównie od tego czy preferujesz rozgrywkę ala Call of Duty bo to trochę inna bajka. Ogółem to bardzo dobra gra i warto ją sprawdzić, zwłaszcza, że staniała.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...