Skocz do zawartości

Killzone 3


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry panowie,kupiłem dzisiaj gre i mam pewien problem z padami.Nie posiadam oryginalnego pada gdyż mi wysiadł i używam zamienników jeden pad to pad Mad Catz a drugi to dual shock 2 podpięty przez przejściówke firmy Hama.Próbowalismy z bratem grac co-op ale pad mad caatz stwarza problem w postaci że sam tak jakby wciska przyciski,np w opcjach bez naciskania niczego przestawia mi non stop opcje,sam chodzi.A znowu dual shock,w czasie grania widać ze delikatnie celownik ucieka na lewo ,tak od niczego-postać też jakby tak delikatnie wędrowała w lewo.Sprawdzałem na innych grach np w resistance w co-op i nie ma takich problemów.Wgrałem najnowszego patcha i dalej nic.Panowie jakies rady ?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Grałem ostatnio i muszę powiedzieć ,że jest to najlepsza część serii.Owszem 2 dawała równie mocnego kopa i miała ciekawe miejscówki,ale nie miała tego typu akcji co trójka.Poza tym bardzo ładnie prezentuje się dżungla i jest miło odskocznią od klimatów postapokaliptycznych (niby była w jedynce,ale ta prezentuje się lepiej).W multi gra się równie bardzo dobrze i przyjemnie.Co prawda fabularnie wyszło tak sobie ,ale końcówka jest ciekawa.No i ciągłe uciekanie przed higami,daje niezapomniane wrażenia.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Grałem ostatnio i muszę powiedzieć ,że jest to najlepsza część serii.Owszem 2 dawała równie mocnego kopa i miała ciekawe miejscówki,ale nie miała tego typu akcji co trójka.Poza tym bardzo ładnie prezentuje się dżungla i jest miło odskocznią od klimatów postapokaliptycznych (niby była w jedynce,ale ta prezentuje się lepiej).W multi gra się równie bardzo dobrze i przyjemnie.Co prawda fabularnie wyszło tak sobie ,ale końcówka jest ciekawa.No i ciągłe uciekanie przed higami,daje niezapomniane wrażenia.

Wszystko pięknie , ale za mało strzelania w strzelance, w pierwszej lokacji piękny duży teren i tylko 3 gość, potem jest lepiej ale i tak jakoś w 2 było więcej, co nie zmienia faktu że gra jest cudowna .

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Pozyczylem od kumpla Killzone 3, i mam problem. Podczas zalaczania gry wyskakuje mi komunikat o sciagnieciu aktualizacji, ktora jak sciagnie, to konsola za kazdym razem zalicza mi zwieche, zanim pojawi sie menu gry. Wywalilem z dysku ta aktualizacje, gra sie normalnie zalacza tylko musze byc w trybie offline, wiec online nie pogram... Probowalem tez tak, jak mialem aktualizace na dysku, zalaczyc gre jak nie jestem wpisany, by potem w trakcie gry sie wpisac. Niestety tak tez gra mi sie wiesza. Mial ktos podobnie, czy moze jest to jakis blad w aktualizacji, i na chwile obecna online w Killzone 3 nie da sie grac?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

a mi czasem nie chce sie odpalić, zwiecha na maksa przed pojawieniem się pierwszych napisów, o tym, że co godzine trzeba robić przerwe 15min. Dziś od razu odpaliła. Czy z aktualizacją czy bez, różnie. Nie wiem, inne gry (Uncharted seria, Armored Core 5, Fifa 12, Battlefield 3) bez problemów.. Killzone jedynie ziewa:/

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Gram ostatnio sporo w Killzone 3 po necie i nie mam żadnych problemów z tych o których piszecie. Czasem zdarzy się, że dołączając do pierwszej wyszukanej gry jest mało osób albo jedna. W takiej sytuacji wystarczy wyjść i wyszukać jeszcze raz, zostaniemy dołączeni do gry z dużą ilością graczy. Poza tym więcej osób gra w Strefę Wojny niż w Partyzantkę.

 

Tak na nawiasie. Uwielbiam ten polski dubbing, jaja po pachy i mówię to całkiem serio, specjalnie kupiłem steelbooka PL :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Ludzie grają. Najwięcej w podstawowe plansze, choć na tych z DLC też czasem jest gęsto. Sam gram regularnie od kilku miesięcy i bawię się świetnie. Czasami system znajdzie grę gdzie jest 5 osób innym razem gdzie jest 20 wszystko zależy od pory dnia. Jak wrzuci Cię do gry gdzie jest mało osób to warto wyjść i jeszcze raz dać szukanie wtedy znajduje więcej. Świetna gra polecam.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Przeglądałem ostatnio forum myśląc co by tutaj kupić z trochę starszych tytułów i tak pomyślałem, że zajrzę do tematu K3 i zobaczę czy ktoś jeszcze gra :D Muszę pomyśleć czy nie wybrać się jutro po K3 :) Pograłem trochę w Bugfielda 4 i COD Ghosts, ale nie mam siły do tych gier. A pamiętam że feeling w K3 był bardzo fajny jak grałem po premierze i gra wygląda porządnie.

Odnośnik do komentarza

Nie grałem za dużo w multi w dwójce, zrobię to jak nabiję 100% w KZ3, ale multi mnie trochę odrzucił. Menu nieintuicyjne, mapki na pierwszy rzut oka wydają się "dziwne", ale idzie się przyzwyczaić pewnie. No i w KZ2 dużo PROsów gra i oni przede wszystkim sobie chwalą tą część. Multi w KZ3 jest bardzo przystępne i bardzo łatwo się we wszystkim połapać w sam raz dla zabawy. Oczywiście widać różnicę jeśli ktoś gra już jakiś czas a ktoś nOObi ;) Na tą chwilę bardziej polecam KZ3, ze względu na efektowność/grafikę, dużo ludzi i bardzo dobre mapki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...