Skocz do zawartości

-==Pochwalcie się :)==-


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

 

@blant: jak ogarniesz książki Diablo to daj znać czy dobre. Sam planuję kupić, ale jeszcze nie jestem przekonany. Chcę opinii z pierwszej ręki. :)

Przeczytałem pierwszy tom i spoko teraz zabieram się za drugi to do końca sierpnia dam ci znać jak cała trylogia . Polecam jak kolega wyżej brać tak czy siak. Co jakiś czas są promocje 2 książki w cenie jednej albo 3 za 2. Warto na takie akcje polować :) Ja pierwszy tom wziąłem z świata książki w promocji druga książka gratis do kontynuacji hyperiona Simmonsa :D
To jest jakaś historia poboczna uniwersum czy po prostu rozszerzenie wydarzeń z gry?
Odnośnik do komentarza

Jakim cudem ludzie łapią się na Trudi Canavan, wszelkie Empiki i Matrasy są zawalone jej twórczością, a to tak przeciętna pisarka - wręcz ocierająca się o kategorie "nie czytać" - że głowa mała. Po co sobie to robić, półka fantasy ma zdecydowanie lepsze pozycje/autorów.

 

Trudi jest beznadziejna, potwierdzam. Lepiej się w to nie pchać. Wszędzie tego pełno, a lektura ani trochę ciekawa. Takie pitupitu o którym zapomina się tydzień po lekturze.

 

Oczywiście, że są lepsi autorzy, ale czasem warto przeczytać coś dla czystego odmóżdżenia, a Trudi mi tego dostarczy ;) nie zawsze mam ochote rozkminiac tresc ksiazki 20 dni po jej przeczytaniu

 

Blantuś, super kolekcja Pratchetta, jakbym wiedzial, ze kupujesz, to bym Ci oddał za grosze 6 (czy tam 7) tomów, bo mam do sprzedania gdyż kupuję te kolekcje Świata dysku i nie potrzebuje dubli 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wiem Radku, jeszcze chciałbym W drodze Kerouaca (na Allegro prawie po stówce, jeszcze w brzydkich, filmowych okładkach).

 

 

No i zapytałem wczoraj na fanpejdżu Wydawnictwa Albatros, czy będzie reedycja Tęczy Grawitacji XDDD

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie będzie.

 

 

 

EDIT: A no i jak chcecie Buka od Noir Sur Blanc zbierać tak jak ja, to polecam kupować, bo brakuje nakładu niektórych książek. Noce Waniliowych Myszy znalazłem w jakiejś undergroundowej księgarni i już leci do mnie. Jeszcze 7 książek z tą nową mi brakuje do pełnej kolekcji.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...