Skocz do zawartości

-==Pochwalcie się :)==-


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Zima nadchodzi, trzeba się zbroić. 

 

Gringo, po raz drugi, tym razem w twardej oprawie i z autografem, żeby ładnie się komponowała z resztą książek Pana Wojciecha. Rio jeszcze nie czytałem. 

20161008_131951.jpg

20161008_132029.jpg

 

tutaj horrorowo  i kryminalnie. Nigdy nie czytałem nic od tych autorów, ale mam nadzieję, że mi  się spodoba. 

20161008_132114.jpg

No i oczywiście forumkowy bestseller. 

20161008_135324.jpg

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Książka jest w formie dossier znalezionego w czarnej skrzynce, który wykonał Archiwista. Gordon Cole poleca agentowi o inicjałach T.P. zajęcie się tą sprawą. Z grubsza chodzi o to, dlaczego w Twin Peaks działo się tyle niewyjaśnionych rzeczy. Zaczyna się od wypraw traperskich Lewisa i Clarka, aż do czasów najnowszych. Książka ma być pomostem między 2 i 3 sezonem i wyjaśniać pewne sprawy. Nie wiem jakie, bo dopiero przeczytałem kilka stron. Wydana przepięknie, w środku ma pismo stylizowane na listy, wycinki z gazet itp. Na marginesach są dopiski od tego tajemniczego agenta. Czyta się bardzo ciekawie i pewnie już sam agent T.P. pojawi się w nowym sezonie. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Książkę Żydzi przeczytałem już do połowy, więc zamówienie Sowietów, gdzie temat mnie interesuje jeszcze bardziej, było kwestią chwili. 

 

PMxLzYF.jpg

 

Swoją drogą Aros to są niezłe gałganki - wczoraj zamówiona, dzisiaj dostarczona. 

Odnośnik do komentarza

a tak teraz bez podśmiechu.jków co tam o tych żydach pisze?

Książka to swojego rodzaju zbiór jego artykułów, wywiadów, które pisał do m.in. Uważam Rze, Rzeczpospolitej. Wywiady przeprowadza ze znanymi żydowskimi osobistościami, których poglądy na pewne sprawy nie są do końca dobrze postrzegane w ich środowisku. A pulę zagadnień stanowią korzenie Żydów europejskich, przez celowość powstania w gettcie, "bohatera" Tewje Bielskiego, Żydach w administracji PRLu, a na Strefie Gazy kończąc. Opinie są często z dwóch stron, także każdy się tu odnajdzie i bez żadnej poprawności politycznej dowie konkretów o danym wydarzeniu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...