Skocz do zawartości

BlazBlue


estel

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to szczerze z lepszym Hakumenem w w PL nie gralem ... Calops wybral sobie chyba najtrudniejsza postac do zaczynania przygody z bijatyka Arc Systems ale widac ze powoli juz cos zaczyna ogarniac ( np czeka i kontruje zamiast napalac sie i na mnie skakac coraz mniej tego podstawowego bledu gracza Hakumenem ) oraz sadzi nawet dosc niezle Combosiki nie wiem czy masz zapisane ale w jednej walce dobrego mi np posadziles z 5 x j2C w rogu

 

Pierwszy gracz poza Bellevarem i Snejem ktory na prawde moze miec spory potencjal jezeli tylko bedzie gral

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

dzieki za slowa podbudowania ale tak to juz jest ze jak sobie postac upatrze to zawsze pod gorke, w GGXX gralem axlem teraz haku a co do tego 5 x j2C to jego najprostsza akcja, mam zapisana jak akcje na zyletce mi nie trafily wrzuce jak aparat znajde bo niechce mi sie tv pod kopa podlanczac. BTW Ukyo wlacze mozg i przestane grac schematem i moze cos bedzie z tego

Odnośnik do komentarza

Tam pierniczysz :)

Ja z Sakiu tez "tak" zaczynalismy.

Lapales sie za glowe, zamiast grac i sie dziwisz ze baty dostawales :P.

 

Ja przesiadlem sie w koncu na dual shocka i przezylem shocka (czasy GG mi sie przypomnialy... i bole rak po dluzszym graniu), dlatego tez tak wariowalem tym haku - zamiast fruwac to podskakiwalem lol, o cancelach juz nie mowie.

 

CalopS rzeczywiscie calkiem niezle nim operuje - ciut wiecej defensywy, przeciwko noel Sakiego jak szarzuje blok na 3 ciosy i ladujesz ile wlezie.

Odnośnik do komentarza

oj kolega hakuman wyszedl bez slowa i poszedl do konkurencji ? :) .... anyway Tyranio jedziesz z Rachel... poprostu nie wiesz jeszcze co na co uzyc, a to przyjdzie z czasem.

 

Czekolada to zagranie jest na punish wiec je zmodyfikowalem xP i nadziewaliscie sie oj nadziewaliscie xD

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Tam pierniczysz :)

Ja z Sakiu tez "tak" zaczynalismy.

Lapales sie za glowe, zamiast grac i sie dziwisz ze baty dostawales :P.

 

Ja przesiadlem sie w koncu na dual shocka i przezylem shocka (czasy GG mi sie przypomnialy... i bole rak po dluzszym graniu), dlatego tez tak wariowalem tym haku - zamiast fruwac to podskakiwalem lol, o cancelach juz nie mowie.

 

CalopS rzeczywiscie calkiem niezle nim operuje - ciut wiecej defensywy, przeciwko noel Sakiego jak szarzuje blok na 3 ciosy i ladujesz ile wlezie.

 

Dalej tak gracie xDDD Sorry nie moglem sie powstrzymac zeby nie przytrollic xDDD

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...