Skocz do zawartości

Dead Nation


rkBrain

Rekomendowane odpowiedzi

@Q-Jot; @Lukas_AT;

 

Tak, ostatnio był patch mający ponad 350 MB. Dla mnie to głupota, każą na siłę zaśmiecać dysk, a jak ktoś nie kupi dodatku to co? I tak musi go pobrać w patchu i zapełniać na siłę dysk. Co za bezsens.

 

 

Ale to nie zmienia faktu, że mam zamiar go kupić :sorcerer:

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Może zadam głupie pytanie, ale gdzie aktywować ten dodatek? Pobrałem, zainstalowałem i nigdzie go nie ma. Ani w spisie gier, ani po uruchomieniu podstawki nie mogę nigdzie znaleźć dodatkowego poziomu. Co prawda przy sklepie sieciowym pojawia się stosowny komunikat, ze DLC jest dostępne, ale po wejściu do PS Store z poziomu gry, mam tylko puste pola. Zanim Road of Devastation zapowiedziano, również w PS Store nie miałem żadnych dodatków, po wejściu przez sklep sieciowy.

Odnośnik do komentarza

Którą osiągacie rundę w Road Of Devastation? Można tak grać w nieskończoność o ile się nie zginie, czy liczba rund jest ograniczona?

 

W sumie spodziewałem się czegoś więcej, jakiejś nowej kampanii, a tak mamy w kółko ten sam level z kilkoma drogami do przejścia. No ale za 14 złotych to można zakupić.

Odnośnik do komentarza

Za 10 runde jest złoty puchar więc możliwe, że jest ich tylko tyle. Ja zagrałem z bratem i dobiliśmy do 6. Dodatek jest bardzo fajny, zwłaszcza za takie pieniądze. To coś na wzór trybu Horda z Gears of War, co runde mamy mocniejszych wrogów, a także nowych. Trzy różne ścieżki, gdzie ulepszamy broń, odblokowujemy różne rzeczy (wieżyczka ładnie kosi), zdobywa zdrowie, kasę. Ogólnie trzeba to rozegrać z głową (na początek polecam kase), bo później jest naprawdę trudno.

Odnośnik do komentarza

Najwidoczniej jest tylko jedna wersja gry podzielona na regiony PSS. Musisz mieć DLC z tego samego regionu co podstawkę, nic z tym nie zrobisz.

 

Pytanie do tych co już grają, jest wybór poziomu trudności czy w miarę postępów jest coraz trudniej ? Ile zajmuje jedno przejście mniej więcej ?

Odnośnik do komentarza

Poziom wrogów się zwiększa z każdą rundą, ale ogólnego poziomu trudności nie da się wybrać. Na początku to pewnie z 10 minut zajmie Ci przejście jednej rundy, a później coraz dłużej bo wrogowie rosną w silę, wytrzymałość i szybkość. Masz trzy drogi do wyboru za każdym razem, z czego potem w danej drodze masz kolejne 2 do wyboru. Myślę, że w godzinkę zgłębisz wszystkie możliwe drogi do przejścia a potem masz w kółko to samo, ale z silniejszymi przeciwnikami.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Najwidoczniej jest tylko jedna wersja gry podzielona na regiony PSS. Musisz mieć DLC z tego samego regionu co podstawkę, nic z tym nie zrobisz.

Ok, w takim razie kupuję Dead Nation. :D Mówi się trudno, te 40zł to nie majątek, a gra zbyt mocno mi się podoba. Oliwa sprawiedliwa - oszukałem Sony zakładając konto na US Store z nieprawdziwymi danymi, to teraz muszę zapłacić. :P

Odnośnik do komentarza

Już dwa razy miałem sytuację iż musiałem przerwać grę bo akurat miałem niezapowiedzianego gościa w domu. Dlatego uważam że opcja Save powinna być, aby dokończyć survival przy ponownym włączeniu konsoli.

 

W dodatku bardzo ważna jest taktyka, trzeba umiejętnie rozplanować kiedy jaką drogą i po co idziemy.

Ja stosuję taktykę:

 

- 1 Runda - punkty

- 2 Runda - kasa

- 3 Runda - punkty

- 4 Runda - wyposażenie (biorę miny)

- 5 Runda - Punkty

- 6 Runda - Kasa

- 7 Runda Broń

 

Tutaj jak dobrze pójdzie mamy już mnożnik punktów około 1500 x

 

Dalej nie przeżyłem ale na pewno trzeba chyba iść po Armor. Chociaż nie jestem pewien czy przypadkiem nie rozpoczynamy już z jakimś Armorem, Jak to jest?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...