Skocz do zawartości

Dead Nation


rkBrain

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Pojawił się patch do zassania (ok 170MB). Poza dodaniem dodatkowych opcji wyświetlania HUD'a i statystyk podczas checkpoint'u doszła nowa zakładka w głównym menu. A dokładniej to bezpośrednie połączenie z PSS :thumbsup: Ciekawe jakie DLC dla nas szykują, a najlepiej gdyby nie zabrakło nowych misji do przejścia, czy też nowych pukawek. Trzeba czekać na jakieś info albo do środy, gdy PSS wróci.

 

Aha, zapomniałem o najważniejszym. Na chwilę obecną nie można grać przez sieć. Przynajmniej wczoraj jak próbowaliśmy z triboy'em to nam się nie udało, bo od razu po rozpoczęciu gry następowała utrata połączenia :confused: W lobby wszystko dobrze działało. No i została wyczyszczona statystyka o średniej ilości zebranego towaru.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza
Gość kufir

W DN zbyt dużo ludzi jednak nie gra. Skończyłem kampanię na Mrocznym zbierając kasę zamiast mnożników punktów i jestem chyba 180 w Polsce. Nie było to zbyt trudne a pozycja wysoka. Gdy zagram zbierając mnożniki wynik na pewno będzie lepszy. Zastanawiam się tylko na jakim grać poziomie trudności aby mieć najlepszy wynik. Mroczny jest trudny pewnie wiele razy się zginie i mnożnik się skasuje. Zastanawiam się nad bardzo uważną grą na normalu.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

żeby wynik się wysłał na serwer, to trzeba cały czas być online tak? bo skończyłem na normalu, wbiłem prawie 100 mnl pkt i dupa, raz tylko synchronizowałem 16mln. kupione bronie też nie przechodzą na dalszą grę po skończeniu?

 

aha, a jak się skończy w coopie kapmanie na ponurym/mrocznym to zalicza też do trofeów?

Edytowane przez Czimeq
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak rozłączy to podłączcie pady kablem, sprawdzony sposób :whistling:

Zapomniałeś dodać, żeby w razie niepowodzenia próbować podłączyć drugiego pada. Kombinacji jest kilka ;)

Nie, to nie jest żart. Naprawdę robimy takie rzeczy aby pograć w coopa.

 

@Kubson: To zależy, ja mam nabite już z kilkadziesiąt godzin gry. Kilka razy przeszedłem sam, kilka razy z Grześkiem i jeszcze mi się nie znudziło ;)

Edytowane przez triboy17@o2.pl
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jest jakiś nowy patch 1.04? Odpaliłem grę i żadna aktualizacja sie nie pojawiła. Czyżby 1.04 zawierało błędy i zostało usunięte?

 

 

EDIT:

 

"The patch (version 1.04) has been pulled because of super fast enemies bug. Sorry about the inconvenience. We will submit a new patch as soon as possible. More information coming soon."

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Jest jakiś nowy patch 1.04? Odpaliłem grę i żadna aktualizacja sie nie pojawiła. Czyżby 1.04 zawierało błędy i zostało usunięte?

 

 

EDIT:

 

"The patch (version 1.04) has been pulled because of super fast enemies bug. Sorry about the inconvenience. We will submit a new patch as soon as possible. More information coming soon."

UPS ja pacha zassałem i zainstalowałem - no cóż poczekam na nowego :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...