Skocz do zawartości

Dead Nation


rkBrain

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie potrzebuje porady. Mianowicie jestem w ostatnim punkcie kontrolnym na autostradzie do piekła poziom - mroczny. Nie daje już rady - help me.

Ostatni etap potrafi być trudny, ale dasz radę jeśli wiesz czym i kogo atakować. Po pierwsze - trzymaj miny na kolejną lokację. W pierwszej ciskaj granatami i od czasu do czasu flary. Nie używaj też rakietnicy ani Blade Cannon. Te się przydadzą na większych przeciwników. Generalnie jak tylko wyskoczysz biegaj jak szalony rzucając flary po czym rozwalaj kolesi z mackami na ryju (jak najszybciej), będziesz też kropił przy okazji żołdaków. Mam nadzieję, że dopakowałeś shotgun'a. Lataj i zbieraj co jest do zebrania zbierając apteczki przy każdej nadarzającej się okazji. Grasz ma Morbid więc powinni ich trochę zostawiać. kiedy uporasz się z pierwszym etapem w ambulansie od południa powinna być full apteczka. Podchodzisz do ciężarówki, z której wyskoczą gliniarze. Cofaj się i ładuj charge shoty podstawową spluwą. Teraz wytargaj rakietnicę i stań tak by szabloręczni blokowali się na dziurach. Powinieneś dość łatwo ich wyeliminować, ale uważaj bo lubią się pojawić ni stąd ni zowąd. Później strażacy. Jeśli masz jeszcze flary i naboje do shotguna to wiesz co robić. Po lewej masz loot, u góry po prawej również. I to miejsce jest bardzo ważne bo jest safe spotem, z którego można bezkarnie rozwalać żołnierzy za płotem. Po prostu biegniesz do nich, wabisz i na złamanie karku lecisz we wspomniane miejsce. Nie powinni dać rady dotrzeć do Ciebie, ale miej miny w pogotowiu. Jest to motyw żmudny i nudnawy, ale bezpieczny. Kiedy już się uporasz z tym momentem, zapodaj Blade Cannon, idź do miejsca gdzie leżą stosy ciał, a następnie na ślepo strzelaj przed i za siebie biegnąc do lądowiska. No widzisz? Dałeś radę :biggrin: .
Odnośnik do komentarza

Panowie potrzebuje porady. Mianowicie jestem w ostatnim punkcie kontrolnym na autostradzie do piekła poziom - mroczny. Nie daje już rady - help me.

Ostatni etap potrafi być trudny, ale dasz radę jeśli wiesz czym i kogo atakować. Po pierwsze - trzymaj miny na kolejną lokację. W pierwszej ciskaj granatami i od czasu do czasu flary. Nie używaj też rakietnicy ani Blade Cannon. Te się przydadzą na większych przeciwników. Generalnie jak tylko wyskoczysz biegaj jak szalony rzucając flary po czym rozwalaj kolesi z mackami na ryju (jak najszybciej), będziesz też kropił przy okazji żołdaków. Mam nadzieję, że dopakowałeś shotgun'a. Lataj i zbieraj co jest do zebrania zbierając apteczki przy każdej nadarzającej się okazji. Grasz ma Morbid więc powinni ich trochę zostawiać. kiedy uporasz się z pierwszym etapem w ambulansie od południa powinna być full apteczka. Podchodzisz do ciężarówki, z której wyskoczą gliniarze. Cofaj się i ładuj charge shoty podstawową spluwą. Teraz wytargaj rakietnicę i stań tak by szabloręczni blokowali się na dziurach. Powinieneś dość łatwo ich wyeliminować, ale uważaj bo lubią się pojawić ni stąd ni zowąd. Później strażacy. Jeśli masz jeszcze flary i naboje do shotguna to wiesz co robić. Po lewej masz loot, u góry po prawej również. I to miejsce jest bardzo ważne bo jest safe spotem, z którego można bezkarnie rozwalać żołnierzy za płotem. Po prostu biegniesz do nich, wabisz i na złamanie karku lecisz we wspomniane miejsce. Nie powinni dać rady dotrzeć do Ciebie, ale miej miny w pogotowiu. Jest to motyw żmudny i nudnawy, ale bezpieczny. Kiedy już się uporasz z tym momentem, zapodaj Blade Cannon, idź do miejsca gdzie leżą stosy ciał, a następnie na ślepo strzelaj przed i za siebie biegnąc do lądowiska. No widzisz? Dałeś radę :biggrin: .

Dzięki

Pierwszy etap jako tako daję radę przejść niestety już zazwyczaj jestem bez min. No cóż trzeba kilka walczyć do oporu.

Zrobione :)

Edytowane przez a_di1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem czemu wszyscy pisza, ze w co-opie jest latwiej. Na zagranicznych serwisach (np. ps3trophies.com) wiekszosc ludzi uwaza zupelnie inaczej. Ja tez sadze, ze co-op jest trudniejszy. JEST wiecej przeciwnikow i kiedy jeden zginie, drugi ma przerabane. Sprobujcie przejsc misje siodma (cmentarz) na jakim wyzszym poziomie trudnosci w co-opie wlasnie. Zobaczycie o czym mowie.

Odnośnik do komentarza

przeszedłem wszystkie w co-opie na najwyższym poziomie i pomimo paru trudniejszych momentów to nie uważam aby to było zbytnio wymagające, wystarczy odpowiednia taktyka. A po drugie w grupie jest raźniej wybijać zombiaki. Pomimo, że jest ich więcej to flary + te wystrzeliwane ostrze potrafi załatwić większość problemów :P

Edytowane przez Grez
Odnośnik do komentarza

Większość nie zawsze ma rację. Ja osobiście nie zauważyłem żadnej różnicy pomiędzy solo a coop (oprócz tego, że w coop jest łatwiej). I takie pytanie, na jakiej podstawie uważacie, że zombiaków jest więcej? Z tego co pamiętam, to po pierwszym przejściu singla miałem 11-13k ubitych. O ile może wzrosnąć ta liczba w coopie? O 5%? (O ile w ogóle wzrasta). Grzesiek, po ilu przejściach wpadł trofik?

Odnośnik do komentarza

a na kazdym poziomie trudnosci jest taka sama liczba zdechlakow do zabicia?, bo jezeli tak to mozna to sprawdzic, przechodzac gre na ,,Martwicy'' nie odnoszac obrazen, otwierajac czerwone skrzynki i łapiąc czerwone kulki tóż po zabiciu, bo wiadomo ze wtedy daja +2 a nie +1. Bo ilosc mnoznika nie zalezy od poziomu trudnosci, na kazdym dostajemy tyle samo, tylko punktow jest wiecej.

Odnośnik do komentarza

Można można, daj znać jak Ci poszło ;) A tak serio, to jedyna różnica w liczbie jest zależna od tego, jak szybko zabijesz tego krzykacza, który przywołuje jednostrzałowców (za nich nie ma +1). Jeżeli zabijesz go zanim krzyknie, to wyskoczy 0 zombiaków. Stąd może wystąpić różnica w liczbie ubitych. Choć moim zdaniem, w dalszym ciągu nie można powiedzieć, że jakiś tryb ma wpływ na ilość wyskakujących zombiaków.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...