Skocz do zawartości

Dead Nation


rkBrain

Rekomendowane odpowiedzi

ja powiem szczeze ze nie znalem gry wczesniej, dopuki nie sciagnolem jej za darmo w ramach rekompensaty za brak PSN, a i tak po sciagnieciu siedziala na dysku nie ruszona bo myslalem ze to jakis tepy FPS, az do pewnego wieczoru kiedy w koncu postanowilem zobaczyc co to wogole jest:)

 

Panowie, brać się i grać !!! , meksyk w zasięgu , jeszcze trochę i bedziemy na 2 miejscu

 

 

EDIT: POLSKA NA DRUGIM MIEJSCU !!!

Edytowane przez Wolomin
Odnośnik do komentarza

ja powiem szczeze ze nie znalem gry wczesniej, dopuki nie sciagnolem jej za darmo w ramach rekompensaty za brak PSN, a i tak po sciagnieciu siedziala na dysku nie ruszona bo myslalem ze to jakis tepy FPS, az do pewnego wieczoru kiedy w koncu postanowilem zobaczyc co to wogole jest:)

 

Panowie, brać się i grać !!! , meksyk w zasięgu , jeszcze trochę i bedziemy na 2 miejscu

 

 

EDIT: POLSKA NA DRUGIM MIEJSCU !!!

Od soboty ponownie zaczynam siać pożogę w tym światku. Yeah!

Jeśli chodzi o DLC to biorę jak tylko się pojawi.

Odnośnik do komentarza

Hmmm próbowałem grać w pojedynike na Nieumarłym ale zwątpliłem w szpitalu gdzie co chwile mnie zabijali. Na jakim stopniu najlepiej grać aby zdobyć jak najwięcej punktów? (Mroczny?)

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

no ,,Nieumarly'' potrafi czesto zdenerwowac. Nie mam pojecia jak ten japoniec np w pierwszej misji zdobyl ponad 27 mln punktow, mnie sie udalo cos kolo 19 mln, oczywiscie nie zostalem trafiony ani razu i mnoznik zebrany praktycznie na 100%, nie wiem jakim cudem zdobyc jeszcze 8 mln

im szybciej podejdziesz do zabitego zombie tym większy mnożnik zdobywasz. dodtkowo zawsze trzeba zbierać czerwone skrzynie i czekać na zmiane koloru gdy są żółte.

Odnośnik do komentarza

no ,,Nieumarly'' potrafi czesto zdenerwowac. Nie mam pojecia jak ten japoniec np w pierwszej misji zdobyl ponad 27 mln punktow, mnie sie udalo cos kolo 19 mln, oczywiscie nie zostalem trafiony ani razu i mnoznik zebrany praktycznie na 100%, nie wiem jakim cudem zdobyc jeszcze 8 mln

im szybciej podejdziesz do zabitego zombie tym większy mnożnik zdobywasz. dodtkowo zawsze trzeba zbierać czerwone skrzynie i czekać na zmiane koloru gdy są żółte.

wiem,wiem tak wlasnie robilem, wszystkie skrzynie otwierane na czerwono i po zabiciu tez wszystkie zbierane odrazu (+2), dlatego napisalem ze mnoznik zebralem praktycznie na 100%, moze kilu sztuk sie nie udalo zebrac odrazu po zabiciu zombiaka, a mimo to taki wynik, i dlatego nie mam pojecia jak ten Daki zdobyl tyle punktow

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...