Skocz do zawartości

PES vs FIFA


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

To, że PES jest trudny to mit.

Jak każdą grę trzeba ograć aby być np w 1 lidze, z PESa ktoś robi switcha na FIFE, tez będzie musiał przywyknąć i potrenować

Licencje w tym roku to nie problem bo jest support dla Option File.

Gameplayowo PES miażdży FIFE która ma za to milion bajerów i trybów gier.

Edytowane przez TrueGrand
Odnośnik do komentarza

Ja zamówiłem w empiku aby na piątek była bo turniej robię. Jak się okaże że jednak do piątku średnia mocno spadnie to zamówienia nie odbiorę i zrobię turniej na fifie 15 :P

 

Pomyślałem że fify 16 i tak nie opłaca się kupować bo w ea access w końcu dadzą za kilka miesięcy

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Fifa 17. Kupiłem na premierę. Po raz kolejny od Fify 2010. To jaka ta część jest gó.wnem obsr.anym to przechodzi wilcze pojęcie. Najgorsza fifa od bardzo długiego czasu. Kompletnie nie rozumiem zachwytów na tę częśćią. Bo dali story mode? Wow.

 

Stężenie złych emocji jaka ta część we mnie wyzwala jest niewilcze.

 

Zawodnicy zachowują się jak debile. Wychodzę na kontrę. Napastnicy, pomocnicy, zamiast wychodzić na pozycje, biec na wolne pole, drepczą w miejscu.

 

Silnik niby nowy, a ja tego nie odczuwam. Jedyną nowością to podpakowanie zawodników defensywnych, którzy kompensują szybkość zawodników ofesynwnych przeciwnika. Wow.

Karne/wolne/rożne strasznie przekombinowane. 

Oczywiście w spotkaniach ze znajomymi, jako człowiek nie umiejący przyznać się do błędu, prawię peany nad wspaniałością Fify. W głębi duszy myślę coś zupełnie innego. Szkoda.

A PES? Najlepszy od czasu PES6. Wreszcie wrócili do korzeni! 

Edytowane przez Wilk_Zly
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Pany, pytanie do członków obu głównych obozów:

Co z tegorocznych edycji FIFY i PES na PS3 jest mniej upośledzone względem wersji na obecną generację? Nie chodzi tylko o grafikę, ale ogólnie - mechanika, AI, cokolwiek. Słyszałem na przykład, że FIFA na pastgeny jest dość mocno okrojona przez inny silnik, ale nie wiem: nie kryję, że jestem kompletnym Januszem gier sportowych, a chcę sprezentować jakąś piłę osobie siedzącej jeszcze na PS3. I niestety nie znam preferencji obdarowywanego co do marki.

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...