Skocz do zawartości

God of War Collection


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

tak tak panowie i panie plotki okazały się prawdziwe,Bóg Wojny Reedycja w polepszonej oprawie i z trofeami specjalnie dla PS3 tej zimy!!!!

 

http://blog.us.playstation.com/2009/08/31/...holiday-season/

 

Cena wersji bluray(obie części) to 39,99$

 

Odgrzewany kotlet i skok na kasę ale chyba mnie tym kupią :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Nic oficjalnie w tej zapowiedzi z blogu playstation nie wynika by miało być demo ale idę o zakład,że takowe będzie na płycie...

 

40$ za obie części na jednej płycie....czyli 120zł za dwie gry,niby nie jest źle ale kurcze grałem już w to na ps2.Jednak dla trofeów,płynnego 60fps,aa i 720p skuszę się pewnie na ten tytuł.

Odnośnik do komentarza

Czy ja dobrze zrozumiałem!? Trofea będą w pierwszej i drugiej części GoWa!? O w mordę ale mam radochę xD!!!!!!! Pięknie wspaniale brak mi słów, totalny must have jak dla mnie! Przez zachłanność, bo chciałem koniecznie GoWa 2 w wersji kolekcjonerskiej (tej co jej nie ma w Polsce ^^, kupiona w Szwecji), nie pograłem zbytnio w niego, bo była to dwuwarstwówka i nie działała na mojej starej wersji ps3. A Gowa jedynki już nie mam bo byłem zmuszony się go pozbyć, niestety nie miałem na to zbytnio wpływu, to było poświęcenie żeby zyskać PS3. Teraz w końcu będę mógł znów pograć w te świetne giery! :) Chociaż w pierwszym Gowie wszystko zrobiłem co dało radę, chętnie to powtórzę i w końcu będę mógł pograć w dwójkę. Jedyny problem to czas, trzeba czekać :(

Edytowane przez kaczor_kg_PL
Odnośnik do komentarza
Czy ja dobrze zrozumiałem!? Trofea będą w pierwszej i drugiej części GoWa!? O w mordę ale mam radochę xD!!!!!!! Pięknie wspaniale brak mi słów, totalny must have jak dla mnie! Przez zachłanność, bo chciałem koniecznie GoWa 2 w wersji kolekcjonerskiej (tej co jej nie ma w Polsce ^^, kupiona w Szwecji), nie pograłem zbytnio w niego, bo była to dwuwarstwówka i nie działała na mojej starej wersji ps3. A Gowa jedynki już nie mam bo byłem zmuszony się go pozbyć, niestety nie miałem na to zbytnio wpływu, to było poświęcenie żeby zyskać PS3. Teraz w końcu będę mógł znów pograć w te świetne giery! :) Chociaż w pierwszym Gowie wszystko zrobiłem co dało radę, chętnie to powtórzę i w końcu będę mógł pograć w dwójkę. Jedyny problem to czas, trzeba czekać :(

 

czekac, ale za to jak potem milo

:P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...